במידה והנך "משתמש" או "גולש" העושה שימוש בשירותים שונים של המכללה הזמינים דרך האתר, ובכלל זה כאלו המחייבים רישום או הזדהות מצידך, יחולו תנאי השימוש של השירותים האמורים, העשויים לכלול היבטי פרטיות ספציפיים. במקרים האמורים, מדיניות הפרטיות להלן תחול בכפוף לתנאי השימוש של השירותים האמורי ונותני השירות למיניהם.

בעצם המשך גלישתך באתר הנך מביע הסכמתך למדיניות זו להלן.
במדיניות זו פניה בלשון זכר או נקבה יש לראותה כפניה לשני המינים גם יחד. בעת שהנך גולש באתר, ייתכן ויאסף מידע על ידנו או על ידי צדדים שלישיים אודות כתובת ה IP שלך, מאפייני המכשיר ממנו הנך גולש – סוג הדפדפן, סוג מערכת ההפעלה, השפה בה נעשה שימוש במכשירך וכיו"ב.
ייתכן וגם נאסוף מידע לגבי אופן השימוש שהנך עשה באתר – מנין הגעת אלינו, משך השהיה באתר, העמודים בהם צפית בתוך האתר, וכיו"ב.
ככל שהנך עושה שימוש בשרותים שונים דרך האתר ייתכן ויתבצע תיעוד נוסף ע"י נותני שירותים כגון חברות אשראי ו/או חברות סליקה או שותפים אחרים שלנו. המידע שאנו אוספים עשוי להישמר גם לצרכי בקרה ואבטחת מידע וגם כדי להגן על פרטיותך בעת השימוש באתר.

איזה מידע מזוהה אנו שומרים על אודותייך?

אנו שומרים מידע מזהה אודותייך, לרבות שם משתמש, שם אמיתי, כתובת דואר אלקטרוני, מספר(י) טלפון, מספר כרטיס אשראי או אמצעי תשלום אחר שתעביר לנו יישמר ע"י חברות הסליקה, ומידע נוסף אשר תספק לנו מעת לעת. כל פעילות שתעשה באתר, כגון קבלת מידע הרשמה קורסים, קבלת ציונים, אישורים ופעולות רבות אחרות המבוצעות במסגרת שירותים שאנו מציעים כאמור עשויות להיות מתועדות על ידי המכללה או השותפים שלה.

איזה מידע לא מזהה אנו שומרים על אודותייך?

אנו שומרים מידע סטנדרטי שאינו מזהה אישית המבוסס על פעילויותייך, כגון: הרגלי הגלישה שלך, השימוש שלך בשירותים, עמודים בהם צפית, העמודים המועדפים עלייך, ומידע נוסף הנאסף דרך GOOGLE ו- Facebook העושות שימוש ב- cookies ואוספות מידע, העשוי להישמר במאגרי מידע
שלהן.

איך אנו מעבדים מידע אודותייך?

אנו נעבד את המידע שיעבור באמצעות השירות ונשתמש בו בהתאם לבקשותייך, אנו גם יוצרים פרופילים שמאפשרים לנו לתת לך ולמשתמשים אחרים שירות טוב יותר, אנו משתפים את השותפים או האתרים הקשורים אלינו במידע כדי שיציעו את שירותיהם, כאשר אנו עשויים לעבד את המידע בדרכים נוספות אשר נודיע לך.

האם אנו שומרים עוגיות בשירות?

עוגיה היא קובץ הנשמר על המחשב שלך והמאפשר לאתר האינטרנט לזהות אותך או לאמת את זהותך. כן, אנו מאחסנים עוגיה כאשר אתה משתמש בשירות על מנת לזהות אותך ולאפשר לך להתחבר לשירות, אנו גם עשויים לשתף צדדים שלישיים כגון Google ו- Facebook . כך למשל, נעשה שימוש ב- Analytics Google לניתוח מידע וומתאפשר להן לאחסן עוגיות על המחשב שלך, וכדאי שתבדוק את מדיניות הפרטיות שלהן.

למי עוד יש גישה למידע?

אנו מספקים גישה למידע אך ורק לעובדינו, שמצויים תחת התחייבות קשיחה לסודיות. יכולים לגשת לחלק מהמידע האישי שלך, משתמשים אחרים
שמתשמשים בשירות ויוצרים עמך קשר, כגון סטודנטים הלומדים אתך, אנו אף מאפשרים לצדדים שלישיים החשובים למתן השירות להטמיע עוגיות בשירות.

כיצד אנו נצור עמך קשר?

אנו עשויים לשלוח דיוורים מעת לעת, עשויים לשלוח לך פרסומות מעת לעת, עשויים לשלוח פרסומות בשם צדדים שלישיים, עשויים לשלוח לך
הצעות רלונטיות, כמו כן, אנו עשויים לצור עמך קשר אם אנו מרגישים שהחשבון שלך נפרץ או מסיבות הקשורות לשירות.

האם אתה יכול לשנות או למחוק את המידע?

אנו מכבדים את פרטיותך ואתה תמיד יכול לסגור את החשבון שלך, אתה מוזמן לצור עמנו קשר לכל שאלה נוספת. כיצד עלייך לפעול אם אתה מרגיש שפרטיותך נפגעה? אם אתה מרגיש שפרטיותך נפגעה, אתה יכול ליצור קשר באמצעות 'צור קשר' ולהגיש פנייה, אנו נבחן את פנייתך בזמן סביר ונשלח לך את התשובה בהקדם.

מאחלים שימוש בטוח ומהנה באתר

חפשו קורס באתר ICS