מדיניות פרטיות

אנו במכללה הישראלית לספורט מעריכים את פרטיותך ולכן הכנו את מדיניות הפרטיות הזו על מנת להודיע לך מתי מידע נשמר, כיצד הוא מעובד ומה מגולה לגופים אחרים.

מדיניות הפרטיות להלן חלה על השימוש באתר המכללה הישראלית למדעי האימון והספורט בע"מ (להלן "המכללה") בכתובת www.ics.org.il באתרי השותפים, נותני השירותים והאפליקציות להלן כולם ביחד "האתר".

במידה והנך "משתמש" או "גולש" העושה שימוש בשירותים שונים של המכללה הזמינים דרך האתר, ובכלל זה כאלו המחייבים רישום או הזדהות מצידך, יחולו תנאי השימוש של השירותים האמורים, העשויים לכלול היבטי פרטיות ספציפיים. במקרים האמורים, מדיניות הפרטיות להלן תחול בכפוף לתנאי השימוש של השירותים האמורים ונותני השירות למיניהם.

בעצם המשך גלישתך באתר הנך מביע הסכמתך למדיניות זו להלן.

במדיניות זו פניה בלשון זכר או נקבה יש לראותה כפניה לשני המינים גם יחד.

בעת שהנך גולש באתר, ייתכן ויאסף מידע על ידנו או על ידי צדדים שלישיים אודות כתובת ה IP שלך, מאפייני המכשיר ממנו הנך גולש – סוג הדפדפן, סוג מערכת ההפעלה, השפה בה נעשה שימוש במכשירך וכיו"ב. ייתכן וגם נאסוף מידע לגבי אופן השימוש שהנך עשה באתר – מנין הגעת אלינו, משך השהיה באתר, העמודים בהם צפית בתוך האתר, וכיו"ב. ככל שהנך עושה שימוש בשרותים שונים דרך האתר ייתכן ויתבצע תיעוד נוסף ע"י נותני שירותים כגון חברות אשראי ו/או חברות סליקה או שותפים אחרים שלנו. המידע שאנו אוספים עשוי להישמר גם לצרכי בקרה ואבטחת מידע וגם כדי להגן על פרטיותך בעת השימוש באתר.

איזה מידע מזוהה אנו שומרים על אודותייך? אנו שומרים מידע מזהה אודותייך, לרבות שם משתמש, שם אמיתי, כתובת דואר אלקטרוני, מספר(י) טלפון ומידע נוסף אשר תספק לנו מעת לעת. כל פעילות שתעשה באתר, כגון קבלת מידע הרשמה לקורסים, קבלת ציונים, אישורים ופעולות רבות אחרות המבוצעות במסגרת שירותים שאנו מציעים כאמור עשויות להיות מתועדות על ידי המכללה או השותפים שלה כגון: מספר כרטיס אשראי או אמצעי תשלום אחר שתעביר לנו יישמר ע"י חברות הסליקה ובאחריותה. הדוא"ל שלך יועבר לחברה המספקת חומרי לימוד דרך רשת האינטרנט לסטודנטים שלנו וכו'.

איזה מידע לא מזהה אנו שומרים על אודותייך? אנו שומרים מידע סטנדרטי שאינו מזהה אישית המבוסס על פעילויותייך, כגון: הרגלי הגלישה שלך, השימוש שלך בשירותים, עמודים בהם צפית, העמודים המועדפים עלייך, ומידע נוסף הנאסף דרך GOOGLE ו- Facebook העושות שימוש ב- cookies ואוספות מידע, העשוי להישמר במאגרי המידע שלהן.

איך אנו מעבדים מידע אודותייך? אנו נעבד את המידע שיעבור באמצעות השירות ונשתמש בו בהתאם לבקשותייך, אנו גם יוצרים פרופילים שמאפשרים לנו לתת לך ולמשתמשים אחרים שירות טוב יותר, אנו משתפים את השותפים או האתרים הקשורים אלינו במידע כדי שיציעו את שירותיהם, אנו עשויים לעבד את המידע בדרכים נוספות אשר נודיע לך.

האם אנו שומרים עוגיות בשירות? עוגיה היא קובץ הנשמר על המחשב שלך והמאפשר לאתר האינטרנט לזהות אותך או לאמת את זהותך. כן, אנו מאחסנים עוגיה כאשר אתה משתמש בשירות על מנת לזהות אותך ולאפשר לך להתחבר לשירות, אנו גם עשויים לשתף צדדים שלישיים כגון Google ו- Facebook, או לחברה המספקת חומרי לימוד שישלחו אלייך באמצעות רשת האינטרנט.
כך למשל, נעשה שימוש ב- Google Analytics לניתוח מידע ומתאפשר להם לאחסן עוגיות על המחשב שלך, וכדאי שתבדוק את מדיניות הפרטיות שלהן.

למי עוד יש גישה למידע? אנו מספקים גישה למידע אך ורק לעובדינו, שמצויים תחת התחייבות קשיחה לסודיות. יכולים לגשת לחלק מהמידע האישי שלך, משתמשים אחרים שמתשמשים בשירות ויוצרים עמך קשר, כגון סטודנטים הלומדים אתך. אנו מאפשרים לצדדים שלישיים החשובים למתן השירות גישה למידע הרלוונטי.

כיצד אנו נצור עמך קשר? אנו עשויים לשלוח דיוורים מעת לעת, עשויים לשלוח לך פרסומות מעת לעת, עשויים לשלוח פרסומות בשם צדדים שלישיים, עשויים לשלוח לך הצעות רלונטיות, כמו כן, אנו עשויים לצור עמך קשר אם אנו מרגישים שהחשבון שלך נפרץ או מסיבות הקשורות לשירות.

האם אתה יכול לשנות או למחוק את המידע? אנו מכבדים את פרטיותך ואתה תמיד יכול לסגור את החשבון שלך, אתה מוזמן לצור עמנו קשר לכל שאלה נוספת.

כיצד עלייך לפעול אם אתה מרגיש שפרטיותך נפגעה? אם אתה מרגיש שפרטיותך נפגעה, אתה יכול להתקשר איתנו באמצעות 'צור קשר' אנו נבחן את פנייתך בזמן סביר ונשלח לך את התשובה בהקדם.

מאחלים שימוש מהנה ובטוח באתר

צוות המכללה