קורס מדריכי הוקי קרח

הקורס מתקיים בשיתוף עם ההתאחדות הישראלית להוקי קרח ומיועד למשתתפים  מגיל 16 ומעלה (או בוגר כיתה י') בעלי וותק מינימאלי של 3 שנות אימונים בהוקי קרח.

לפרטים נוספים והרשמה:
 יו"ר האיגוד לבב ויינברג
israhockey@gmail.com

מתי?

ימי שלישי 17:30-21:30 לימודי זום
ימי שישי 14:00-19:00 בהיכל הקרח בחולון

איפה?

היכל הקרח חולון
רח' מפרץ שלמה-חולון

כמה עולה?

3,000 ש״ח

מידע נוסף

 

מה לומדים:

בחלק המקצועי עוסקים ב: בטיחות פדגוגיה ומתודיקה, יסודות ההחלקה על הקרח ובאינליין הוקי,שיטות שונות ואמצעים לשיפור יכולת גופנית ספציפי להוקי קרח,פיתוח שיטות משחק קבוצתיות.

במדעי האימון לומדים: מדעים ורפואת ספורט, תורת האימון, פסיכולוגיה של הספורט.

מאמן מקצועי – בוריס מנדל

 

שאלות נפוצות

כן, המכללה הינה מוסד מוכר להכשרה מקצועית על ידי מנהל הספורט. 

שיעור בזום מתקיים בשעה נתונה שבה גן המרצה וגם הסטודנטים נמצאים יחד בשיעור, הסטודנט יכול לשאול את המרצה שאלות והשיעור הינו אינטראקטיבי.

שיעור אונליין הוא מוקלט מראש וזמין לסטודנטים 24/7 בזמנם החופשי.

מדיניות ההנחות של המכללה מופיעה בתקנון, ניתן לקבל רק הנחה אחת, את הגבוהה ביותר.

יש קורסים ייחודיים בהם אין הנחות.

צרו איתנו קשר!

קורס מדריכי הוקי קרח

הוקי קרח הינו אחד מענפי הספורט הקבוצתי האינטנסיביים, נועזים ומהירים ביותר שקיימים, הוא משלב עבודה של כוח עוצמתי מתפרץ, עצמה ומהירות רבה עם חשיבה אסטרטגית ותכנון צעדים מראש תוך הקפדה על שיתוף פעולה מלא של כל השחקנים והכל במהירות רבה ביותר. שחקני הוקי קרח נדרשים לכושר גופני מעולה לרבות יכולות סיבולת לב גבוה, יכולת החלקה מקצועית ומדוייקת, הקפדה על קואורדינציה ברמה גבוהה ושליטה מלאה בידיים והרגליים כאחד שכן נדרשים הם להחליק על הקרח ולחבוט בדסקית על ידי המקל והכל במהירות תגובה גבוה ביותר. לשחקני הוקי קרח מקצועיים וטובים נדרשות יכולות ספורטיביות גבוהות אשר כרוכות בשעות רבות של עבודה ואימון פיזי אשר יאפשרו להם להשתלב בקבוצה של שחקנים מקצועיים ולעמוד בקצב הגבוה שלהם. כיום שחקני הוקי קרח בעלי וותק רב של למעלה מ-3 שנים אשר מכירים לעומק את רזי המשחק על כל חוקיו, דרישותיו והטכניקות הנדרשות לו, יכולים להשתלב בקורס ייחודי להכשרת מאמני הוקי קרח ולקחת חלק בלתי נפרד מהכשרתו של דור שחקנים חדש אשר הולך וצובר תאוצה בישראל. מכללת ics – המכללה הישראלית לספורט, מציעה קורס ייחודי להכשרה של מדריכי הוקי קרח אשר כולל את כל הידע העיוני והמעשי הנדרש ממאמן של משחק מסוג זה.

מה לומדים בקורס מדריכי הוקי קרח?
כחלק מקורס מדריכי הוקי קרח יילמדו נושאים עיוניים רבים כגון הכרה של טכניקות שונות לשליטה בדיסקית (הקרויה גם פאק), הכרה ויישום של חוקי המשחק השוניפ, טכניקות החלקה ייחודיות המאפשרות החלקה מהירה, תזיזיתית ובטוחה, הכרה של האמצעים השונים שנועדו לשיפור יכולת גופנית ספציפית להוקי קרח, תהליכי פיתוח שיטות משחק קבוצתיות ועוד. בנוסף ללימודים העיוניים יושם דגש ניכר גם על לימודים מעשיים הכוללים משחקי הוקי קבוצתי, בניית אמון ומחוייבות לקבוצה אצל מתאמנים בתחילת דרכם, הכרות עם שיטות הליווי והלימוד השונות המתאימות למשחק ההוקי קרח, הכרות עם גישות שונות של פסיכולוגיות מתאמנים, יינתן יידע מקיף לגבי בניית מערכי שיעור ותוכנית אימונים המותאמת אישית לכל שחקן ועוד שלל נושאים אשר ההכרות עימם תהפוך את המתאמן למאמן מקצועי.

מקצוע שהוא גם תחביב
למי מתאים להיות מדריך הוקי קרח? האם כל אחד יכול להדריך שחקנים בתחום? ובכן התשובה לשאלה זו תלויה במידת האהבה להחלקה על הקרח, למידת הקורדינציה הקיימת, לשאלה האם הספורט הוא בדמך? האם חינוך והדרכה של שחקנים חדשים מעניין אותך? האם עבודת צוות, מצויינות, מחוייבות לקבוצה ושיתוף פעולה הם ערכים שמנחים אותך? האם התשובה לכל השאלות הללו היא כן- מקומך איתנו בקורס מדריכי הוקי קרח מקצועי אשר יכשיר אותך להפוך למאמן מן המניין שידע לקחת קבוצה בכל שלב ובכל רמה, לעזור לכל חבריה להבין ולהכיר את כל חוקי המשחק, ליצור ביניהם מחוייבות אמיתית של עבודה משותפת למען המטרה, ויחד לקטוף תארים ולהשיג נצחונות.

למה ללמוד קורס מדריכי הוקי אצלנו בics?
מכללת ics המכללה הישראלית לספורט היא מכללה ביתית, ומכילה, כל תלמיד מקבל את מלוא תשומת הלב והיחס האישי, תוך מתן דגש על הנקודות הנדרשות לחיזוק ושימור הנקודות בהן הוא חזק. בוגריה של מכללת ics מצויים בצמרת הספורט הישראלי ומאיישים משרות בכירות בעמותות ובאגודות המנהלות את ענפי הספורט השונים. אנו מזמינים גם אותך להצטרף אלינו ולקחת חלק בדור העתיד של מאמני ההוקי קרח בישראל ואפילו בעולם, לחנך את הדור החדש של השחקנים למצוינות והצלחה ולהפוך את התחביב למקצוע איכותי, יציב וריווחי.