קורס מדריכי טניס שולחן

קורס מדריכי טניס שולחן מיועד למסיימי כיתה י' ומעלה בעלי וותק של 3 שנים לפחות בטניס שולחן. המעוניינים להעשיר ידיעותיהם להתפתח מקצועית ולהשתלב במערך ההדרכה בענף.

הקורס מקנה תעדות מדריך\ת טניס שולחן

מתי?

יוני 2022

איפה?

יפורסם

כמה עולה?

4,930 ש״ח
כולל 330 ש"ח דמי רישום)

מידע נוסף

מבנה הקורס:
הקורס כולל לימודי מדעים אונליין ומפגשים מעשיים בהם נלמדות טכניקות פרקטיות להוראת טניס שולחן. הסטודנטים ילמדו להעביר אימונים, לבנות מערכי אימון ועוד.

בימי שני ושלישי אחה"צ מתקיימים לימודי מדעים בעיקר בזום הכוללים: מדעים ורפואת ספורט, תורת האימון ופסיכולוגיה של הספורט 

מנהל מקצועי:
– חמי גרינברג – .

שאלות נפוצות

כן, המכללה הינה מוסד מוכר להכשרה מקצועית על ידי מנהל הספורט. 

שיעור בזום מתקיים בשעה נתונה שבה גן המרצה וגם הסטודנטים נמצאים יחד בשיעור, הסטודנט יכול לשאול את המרצה שאלות והשיעור הינו אינטראקטיבי.

שיעור אונליין הוא מוקלט מראש וזמין לסטודנטים 24/7 בזמנם החופשי.

מדיניות ההנחות של המכללה מופיעה בתקנון, ניתן לקבל רק הנחה אחת, את הגבוהה ביותר.

יש קורסים ייחודיים בהם אין הנחות.

צרו איתנו קשר!

קורס מדריכי טניס שולחן

משחקים כבר שנים טניס שולחן? אוהבים את הריגוש שבהגשת כדורים? נחשבים למקצוענים במשחק? אוהבים את עולם ההדרכה? ליווי מתאמנים ושחקנים הוא בדמכם? מכללת ics המכללה הישראלית לספורט מזמינה אתכם להצטרף למערך מדריכי הטניס שולחן בישראל, לחנך ולהדריך מתאמנים בכל הרמות ובכל הגילאים אשר יוכלו באמצעות המשחק לשפר את הכושר הגופני, להנות ממשחק מיוחד, זוגי ושיתופי והנחיל את התחום בקרב שחקנים רבים יותר ברחבי הארץ. הקורס מתאים לבוגרי כיתות י' ומעלה אשר עוסקים ומתאמנים בתחום במשך 3 שנים ומעלה ומעוניינים להעשיר את הידע שלהם בהכרת משחק הטניס שולחן, לפתח את יכולות האימון וההדרכה שלהם, ללמוד כיצד לבצע התאמה של מערך השיעור לרמתו של המתאמן ועוד. בסיום הקורס יקבל כל אחד מהמשתתפים אשר יעמדו בדרישות הקורס תעודה של מדריך טניס שולחן עמה יוכל להישתלב בהדרכה במסגרות האימון השונות לרבות במאמן פרטי, במסגרות החוגים הקהילתיים, במכוני הכושר השונים ועוד.

מבנה קורס מדריכי טניס שולחן
קורס מדריכי טניס שולחן במכללת ics משלב לימודים עיוניים אשר מתבצעים אונליין  וכוללים את כלל הידע והתוכן הנדרש למאמן טניס שולחן מקצועי ומוביל לרבות לימודי מדעים, קורסים בסייסים בתחום הפיזיולוגיה של הגוף, פסיכולוגיה של הספורט, תזונת מתאמנים, בניית תוכנית אימונים ומערכי שעור, יצירת מוטיבציה בקרב שחקנים מתחילים, בניית קבוצת מתאמנים ועוד. בנוסף לשיעורים העיוניים יתבצעו מספר מפגשים מעשיים במסגרתם יילמדו של טכניקות פרקטיות אשר נוגעות להוראה של תחום הטניס שולחן לרבות התנסויות בהעברת אימונים, בנייה של מערכי אימון, הדמיה של תחרויות מקצועיות ועוד שלל קורסים חשובים שיעניקו למאמן את ארגז הכלים המלא הנדרש לו.

ללמוד טניס שולחן מהמקצוענים והמובילים בתחום
מכללת ics המכללה הישראלית לספורט נחשבת למובילה בהוראה של מקצועות הספורט, הצוות הניהולי של כלל הקורסים לרבות קורס מדריכי טניס שולחן הינם המובילים והמקצועיים ביותר בתחומם לרבות שחקנים בעלי תארים, מאמנים בעלי ניסיון רב, שופטים ועוד. קורס מדריכי טניס שולחן מנוהל מקצועית על ידי חמי גרינברג, שחקן ומאמן טניס שולחן מזה שנים רבות אשר נחשב לדמו, מפתח בעולם הטניס שולחן  אשר לימד וחינך דורות של שחקני טניס שולחן. הקורס כולל את כלל הידע והתכנים הנדרשים למאמן טניס אשר נדרש להתמודד עם שחקנים בגלאים שונים וברמות כושר מגוונות.

מקצוע איכותי בזמן קצר
בוגרי קורס מדריכי הטניס שולחן יזכו לקבל תעודת הדרכה מקצועית אשר מהווה כרטיס כניסה לעולמות ההדרכה השונים לרבות בהדרכת חוגים קהילתיים, הדרכת שחקנים מקצועיים והכנה לתחרויות ספורט מובילות, הדרכת שחקנים לשיפור הכושר הגופני ו/או כל מטרה אחרת. הדרכת טניס שולחן נחשבת בשנים האחרונות למבוקשת ונדרשת עד מאוד ועל כן בוגרי הקורס יוכלו להתהדר בתעודת מקצוע משמעותית ונדרשת. אם הדרכת טניס שולחן מעניינת אתכם ורלוונטית עבורכם, הבטיחו את מקומכם בקורס המדריכים הקרוב של מכללת
ics.