קורס מדריכי שחייה לימוד
دورة مرشدين لتعليم السباحة

קורס מדריכי שחייה לימוד מיועד למועמדים מגיל 17 או בוגרי כיתה י"א.

לצורך קבלה ללימודים יתבקשו המועמדים לעבור את המבחנים הבאים:

א. שחייה למרחק של 200 מטר ברצף תוך שילוב של 2 סגנונות שחייה:
חתירה, גב, חזה
ב. שחייה של 50 מטר בכל אחד מהסגנונות: חתירה, חזה, גב
ג. ראיון אישי.

כחלק מתנאי ההסמכה יתבקשו המשתתפים:

1 .להגיש מערך שיעור בהתאם לפרמטרים שנלמדו.
2 .להדגים  "יבש" ו"רטוב" כל אחד מהסגנונות שנלמדו
3 .להפגין רמת הדרכה טובה ובקיאות בנושאים שנלמדו.
4 .לשחות 100 מטר בכל אחד משלושת הסגנונות: חתירה, חזה, גב.

המסיימים בהצלחה יקבלו תעודת מדריך שחייה-לימוד מהמכללה הישראלית לספורט

למידע נוסף והרשמה לקורסים בקלנסווה ונצרת ניתן לפנות  לאלאא בטלפון 050-3069258 או במייל AN90A81@gmail.com

פתיחת הקורסים כפופה לאישור מנהל הספורט

כמה עולה?

6,000 ש"ח

רשימת קורסים קרובים:

איפה?לימודי זוםמתי המעשי?מיקום מדוייק
אילתימי שני ושלישי 17:30-19:45ימי ראשון רביעי ושישי החל מה 1.7.22 משעה 06:00-12:00בריכת השחייה העירונית דרך יותם 10 אילת
נצרתימי שלישי 17:30-22:15יפורסםמרכז הספורט חרבג'י נצרת
קלנסווה
ימי שלישי 17:30-22:15יפורסםבריכת אלבוריג'

מידע נוסף

קורס מדריכי שחייה לימוד מיועד לתת למשתתפים את הידע והכלים ללמד שחייה באופן בטוח ושיטתי, הקורס עוסק בהוראת טרום שחייה לגילאי 6-4,
הוראת סגנונות השחייה המובנים לילדים ולמבוגרים, שחייה לגיל השלישי,
עקרונות באיתור שגיאות ושיפור הסגנון הבסיסי למתחילים, ועקרונות בבניית תכנית אימון אישית לשיפור הכושר הגופני הכללי באמצעות השחייה.

תוכנית הלימודים כוללת לימודים עיוניים בזום הכוללים פסיכולוגיה של הספורט ולימודי מדעים ורפואת ספורט כל אלו בהיקף של 27 שעות לימוד, ולימודים ענפיים בתחום השחייה, עיוניים ומעשיים בהיקף של 126 שעות לימוד.

מנהל מקצועי –  ד"ר אחמד נאטור

מאמן בקורס באילת– סרגיי גרום

שאלות נפוצות

כן, המכללה הינה מוסד מוכר להכשרה מקצועית על ידי מנהל הספורט. 

שיעור בזום מתקיים בשעה נתונה שבה גן המרצה וגם הסטודנטים נמצאים יחד בשיעור, הסטודנט יכול לשאול את המרצה שאלות והשיעור הינו אינטראקטיבי.

שיעור אונליין הוא מוקלט מראש וזמין לסטודנטים 24/7 בזמנם החופשי.

מדיניות ההנחות של המכללה מופיעה בתקנון, ניתן לקבל רק הנחה אחת, את הגבוהה ביותר.

יש קורסים ייחודיים בהם אין הנחות.

צרו איתנו קשר!

קורס מדריכי שחייה לימוד

אם הספורט הוא בנשמתך, אם בעיניך השחייה היא תחביב וגם הכרח, אם אתה מתרגל שנים רבות שחיה תחרותית על כל הסגנונות המוכרים- בואו להיות מדריכי שחיה ולחנך את דור העתיד לשחות בצורה תקינה ומהנה. אנו במכללת ics המכללה הישראלית לספורט, מציעים לכם להצטרף לקורס הייחודי והמוביל להכשרת מדריכי שחיה ולהפוך, תוך פרק זמן קצר, למדריך מיומן מן השורה, לקשת רחבה של מתאמנים בגילאים שונים, ברמות כושר שונות ולמימוש יעדים ומטרות שונות. קורס מדריכי שחיה במכללת ics הינו קורס חוויתי, מהנה ומפתח הן מבחינה מקצועית על ידי הכרה של שיטות הדרכה שונות, שיפור רמת השחיה האישית ועוד והן מבחינה מנהיגותית וערכית שכן בקורס ינתן דגש משמעותי על הנחלת חשיבות השחיה, הערך המוסף המתקבל למתמידים בשחיה ועוד.

תנאי קבלה לקורס מדריכי שחיה
על מנת להתקבל לחוג מדריכי שחיה במכללת ics יש לעמוד במספר תנאים מצטברים, ראשית ישנו רף גיל של 17 שנים או לחילופין להיות בוגר כיתה י"א. בנוסף ישנו מבחן מעשי בו ייבחן כל מועמד לקורס, מבחן זה כולל מספר שלבים וביניהם- שחייה למרחק של 200 מטר ברציפות תוך ביצוע שילוב של שני סגנונות שחיה לבחירת המועמד (סגנונות השחייה האפשריים הם חתירה, גב או חזה) וכן שחיה למרחק של 50 מטר בכל אחד מסגנונות השחייה- חתירה, חזה וגב. שלב נוסף שיעבור המועמד טרם הקבלה הוא ראיון אישי עם סגל ההדרכה של הקורס, בשלב זה יישאל המועמד שאלות אישיות וכן שאלות מקצועיות רלוונטיות אשר ייבחנו את מידת התאמתו לתוכנית להכשרת מאמני שחייה.

הסמכת מדריכי שחייה מקצועיים
במסגר קורס מדריכי שחייה ייתבקשו התלמידים לבצע שלל פעילויות והדרכות שבמסגרתם יוכשרו כמדריכים מן המניין, דרישות אלה יכללו הגשה של מערך שיעור מפורט וייחודי על ידי התלמידים והכל על פי פרמטרים מקצועיים שיילמדו במסגרת הקורס. במסגרת הגשה זו יידרשו התלמידים להפגין רמת הדרכה טובה, מעניינת וחדשנית והכל בהתאם לעקרונות ולשיטות ההדרכה שיילמדו. כמו כן יידרשו התלמידים לבצע הדגמות על "רטוב" ועל "יבש" של כל אחד מסגנונות השחייה שיילמדו בשיעור ובהתאם לזאת לבצע שחיה של לפחות 100 מטרים בכל אחד משלושת סגנונות השחייה העיקריים- חתירה, חזה וגב.

איזה תעודה מקבלים בסיום הקורס?
בוגרי הקורס להדרכת שחיה של מכללת ics יזכו לקבל תעודת מדריך שחייה מקצועי מטעם המכללה אשר תאפשר להם לעבוד ולהדריך בכל מסגרת שחיה מבוקשת. עם קבלת תעודת הדרכת השחייה יהנו הבוגרים ממקצוע מוביל ומבוקש ביותר בעולם הספורט אשר יעניק להם הבטחה תעסוקתית והכנסה משמעותית לזמן רב. התעודה המתקבלת מוכרת כיום על ידי מוסדות ספורטיביים וחינוכיים רבים ברחבי הארץ ומהווה כרטיס כניסה להדרכה במסגרות אלה.

למה ללמוד במכללת ics- המכללה למקצועות הספורט?
מכללת ics המכללה המובילה למקצועות הספורט מכשירה מאמנים בתחומי הספורט השונים לרבות בהדרכת חדרי כושר, הדרכת אירובי, הדרכת אומנויות לחימה ועוד. גם בתחום השחייה נחשבת המכללה למובילה ופורצת דרך בכך שהיא מעניקה לתלמידים את האפשרות להדריך שחיה קהלים מגוונים לרבות שחיית ילדים, שחיה לבני הגיל השלישי, שחיה לתלמידים מתחילים, שחיה למתקדמים ועוד והכל תוך התאמת רמת הלימוד ואופי השיעור לקהל המתאמנים. במהלך הקורס יושם דגש עיקרי על העקרונות הרבים שבאיתור שגיאות אפשריות וכן על שיפור סגנונות השחייה  הבסיסים לשחיינים מתחילים ולמתקדמים. בנוסף יושם דגש רב על העקרונות שבבניית תכנית האימונים האישית המיועדת לשיפור הכושר הגופני הכללי באמצעות השחייה.