קורס מאמני אמנויות לחימה

 

תכלס- קורס מאמנים !

קורס ייחודי בפורמט חדש המקנה ידע וכלים  מקצועיים לתכנן, לנהל ולבקר תהליכי אימון וכלים ניהוליים החיוניים להתפתחות עסקית.

10 מפגשים בזום

7 מפגשים פרונטאלים

סמינריון 1

דרישות כניסה:

גיל 25 ולפחות חמש שנות וותק בהדכה

מתי?

יפורסם

איפה?

תיכון תיכונט, תל אביב
(שושנה פרסיץ 3)

כמה עולה?

יפורסם

מידע נוסף

 

תכנית הלימודים:

ניהול עסק
כש"ג ופיתוח כוח
תנועה ומוביליות
תזונה ותוספים
תורת האימון ותכנון
אימון מנטאלי

סגל ההוראה:

  • ד"ר גיא מור
  • ד"ר אלי סדרס
  • עמית חדד
  • עומר דבדה

קורס זה מוגדר כתכנית לימודים ייחודית ולכן  לא יינתנו בו הנחות  מכל סיבה שהיא.

שאלות נפוצות

כאן תוכלו למצוא תשובות לשאלות שלא חשבתם עליהן עדיין… או שכן? 🙂

כן, המכללה הינה מוסד מוכר להכשרה מקצועית על ידי מנהל הספורט. 

שיעור בזום מתקיים בשעה נתונה שבה גן המרצה וגם הסטודנטים נמצאים יחד בשיעור, הסטודנט יכול לשאול את המרצה שאלות והשיעור הינו אינטראקטיבי.

שיעור אונליין הוא מוקלט מראש וזמין לסטודנטים 24/7 בזמנם החופשי.

מדיניות ההנחות של המכללה מופיעה בתקנון, ניתן לקבל רק הנחה אחת, את הגבוהה ביותר.

יש קורסים ייחודיים בהם אין הנחות.

צרו איתנו קשר!

קורס מאמני אומנויות לחימה

תחום אומנות לחימה הינו ענף ספורטיבי רחב אשר כולל שלל שיטות לחימה וסגנונות עבודת לחימה וביניהם קרב מגע, MMA, BJJ, קפואירה, קונג-פו, ארניס, הגנה עצמית, הישרדות, קמפוג'יטסו, אייקידו, קיוקושינקאי ועוד.  המשותף לכולל שיטות הלחימה השונות הוא הערך העיקרי אותו הם מקדשים ובראשם יכולת השליטה בגוף, שיפור יכולות התגובה התודעתית, ריסון היצרים הבלתי נשלטים והקפדה על כללי משמעת מהותיים. העוסקים בתחום אומנויות הלחימה השונות, על כל סגונותיהם וסוגיהם, משלבים לרוב בעבודתם אימון רב על פעולות פיזיות נרחבות ובד בבד עבודה פסיכולוגית הנוגעת לתודעה ולשליטה על הגוף. העוסקים בתחום אומנויות הלחימה, מתאמנים ומתחרים מזה שנים רבות, מוזמנים להתקדם לשלב הבא ולעבור לעמדת המדריך אשר מקנה לדור הבא את הידע התאורטי והמעשי. מכללת ics המכללה הישראלית לספורט מציעה קורס מאמנים לאומנויות לחימה, שמטרתו היא להכשיר את דור העתיד של המאמנים בתחום על ידי הקנייה של ידע נרחב בתחומי מדעי הספורט השונים, שיפור הטכניקה והיכולות הטקטיות האישיות, הכרה של דגשי הבטיחות באימונים, שיטות לבניית מערך אימונים לקהלי יעד שונים במצבים גופניים שונים, דגשים לאימון ילדים/ מבוגרים ועוד. 

למי מיועד הקורס להכשרת מאמני אומנויות לחימה?
קורס מדריכי אומנויות לחימה של מכללת ics  מוצע לבני 20 ומעלה אשר ברשותם תעודת מדריך באחד מענפי הלחימה השונים בותק של שנתיים לכל הפחות בהדרכה. בנוסף על המועמד לקורס להיות בעל חגורה שחורה (או המקבילה לחגורה שחורה) ולעסוק בענף באופן פעיל. מעבר לכלל הדרישות כאמור ידרש המועמד לקורב לעבור סדנת קבלה לקורס אשר כוללת הצגה של טכניקות מקצויות בסיסיות ומתקדמות, טכניקות לחימה אל מול בן זוג ועוד, כמו כן יעמוד כל מתמודד בראיון אישי בו ידרש להציג את כלל ההסטוריה הספורטיבית שלו ואת דרכו בעולם אומנות הלחימה. מעבר לדרישות הקונקרטיות לקבלה לקורס, ידרש כל מועמד לרצות ולשאוף להפיץ ולהעביר את תורת הלחימה בו הוא מתמחה לדור המתאמנים העתידי, לדעת ללמד אותם מתי יש לעשות שימוש בלחימה ומתי לעצור, לדעת לבחון מישהו יריב ראוי ללחימה ומול מי אין להפעיל כוח פיסי ועוד.

למה ללמוד קורס מאמני אומנוית לחימה במכללת ics?
אם חיפשת להתחיל בקורס מאמנים ולהצטרף למערך המאמנים של דור העתיד בענף אומנויות הלחימה, מכללת ics היא המקום המתאים ביותר עבורכם, מדובר במכללה ביתית המעניקה לכל אחד מתלמידיה יחס אישי וחם, עם תכנים מקצועיים ביותר אשר מועברים על ידי טובי המרצים בעלי ניסיון של שנים ארוכות ותארים נרחבים בתחום אומנות הלחימה. הקורס מועבר בצורה נוחה ונעימה גם לאילו מאיתנו אשר עסוקים ועובדים ברוב שעות היום כך שמרבית הידע התאורטי יועבר בצורה מקוונת און ליין בשילוב עם מפגשים פרונטלים בהם  יתבצעו תרגולים, הדמיות של אימונים, המחשה של תרחישים שונים בעת אימון ועוד.