קורס מדריכות אקרובטיקה וריקוד על עמוד

הקורס מיועד למי שרוצה להדריך אקרובטיקה וריקוד על עמוד ובעלת רקע של שנה לפחות בתחום.
הקורס מקנה תעודת מדריכת אקרובטיקה וריקוד על עמוד APDT.

מתי?

ימי חמישי
10:00-13:00

איפה?

סטודיו לריקוד פאנקי גודס נטע לי לוי
(רח' קומפרט 4 תל אביב)

כמה עולה?

8,000 ש״ח
(מתוכם 500 ש"ח דמי רישום)

מידע נוסף

קורס מדריכי ריקוד על עמוד – Acrobatic Pole Dance Technique בשיטה של נטע-לי לוי הינו קורס ייחודי ומקצועי בהיקף של 195 שעות לימוד.

 מטרות הקורס

– להכשיר מדריכים להדרכה ואימון בריקוד ואקרובטיקה על עמוד

– החניכה תרחיב ידע והבנה בתחום מדעי האימון.

– החניכה תלמד כיצד מתכננים ומעבירים שיעורי ריקוד ואקרובטיקה על עמוד באופן בטוח ומקצועי

– החניכה תתנסה במהלך הקורס בהוראת עמיתים ובהתנסות כאסיסטנט

שאלות נפוצות

כאן תוכלו למצוא תשובות לשאלות שלא חשבתם עליהן עדיין… או שכן? 🙂

כן, המכללה הינה מוסד מוכר להכשרה מקצועית על ידי מנהל הספורט. 

שיעור בזום מתקיים בשעה נתונה שבה גן המרצה וגם הסטודנטים נמצאים יחד בשיעור, הסטודנט יכול לשאול את המרצה שאלות והשיעור הינו אינטראקטיבי.

שיעור אונליין הוא מוקלט מראש וזמין לסטודנטים 24/7 בזמנם החופשי.

מדיניות ההנחות של המכללה מופיעה בתקנון, ניתן לקבל רק הנחה אחת, את הגבוהה ביותר.

יש קורסים ייחודיים בהם אין הנחות.

צרו איתנו קשר!

קורס מדריכות אקרובטיקה וריקוד על עמוד

אחד התחומים העולים אשר תפסו תאוצה וביקוש רב בשנים האחרונות הוא תחום הריקוד על עמוד, מדובר בתחום ריקוד המשלב עבודת ליבה וכושר אינטנסיבית המפעילה את כל חלקי הגוף השונים ותורמת לשיפור היציבה, הכושר הגופני והסיבולת. אם בעבר נחשב תחום הריקוד על עמוד לענף דחוי ובלתי אטרקטיבי, כיום מתאמנות רבות יודעות שהריקוד על העמוד לא רק שהוא יצירתי, מעניין לעין וכיף אמיתי, אלה שבאמצעותו מופעלים כל שרירי הגוף השונים, שרירי היידיים שעובדים קשה להחזקת הגוף על גבי העמוד, שרירי הבטן שנדרשים לייצב את הגוף בעת הטיפוס, הרגליים שנדרשות גם הם להיתלות על גבי העמוד ולייצב את הגוף כולו ואפילו שרירי הגב עובדים ותורמים את שלהם. אם הינך עוסקת ומתאמנת בריקוד על עמוד, מכללת ics- המכללה הישראלית לספורט מזמינה אותך להצטרף לקורס מדריכות אקרובטיקה וריקוד על עמוד ולהפוך לחלק ממערך ההדרכה אשר ינגיש לנשים נוספות את התחום, ילמד אותן כיצד לבצע את התרגילים בצורה נכונה ובעיקר להראות לכלל הנשים שכל אחת יכולה. קורס מדריכות אקרובטיקה וריקוד על עמוד במכללת ics מתבצע על פי השיטה של נטע-לי לוי אשר נחשבת לוותיקה ומומחית בתחום, הוא כולל 195 שעות לימוד המשלבות לימודים עיוניים עם התנסויות ותרגול פרקטי,  מתאים לכל אחת שמתעמלת ועוסקת בתחום הריקוד על עמוד במשך שנה לכל הפחות ומעוניינת לבצע דריסת רגל בתחום ההדרכה.

 מטרות קורס מדריכות אקרובטיקה וריקוד על עמוד
קורס מדריכות אקרובטיקה וריקוד על עמוד נועד להכשיר מדריכות מובילות ומקצועיות בתחום הריקוד על עמוד ואקרובטיקה על עמוד, אשר מעוניינות להעביר שעורים מקצועיים בתחום למתאמנות מנוסות או למתאמנות בתחילת דרכן. במסגרת הקורס יילמדו תכנים מגוונים בעולמות מדעי האימון השונים לרבות הקניית ידע בבנייה של מערכי שיעור, בניית תוכנית אימונים המותאמת למתאמן הרלוונטי, בנייה של סרגל מאמצים הדרגתי שישמור על בריאותו של המתאמן, יינתנו דגשים מהותיים הנוגעים לעולם התזונה של מתאמנים ועוד. במסגרת הקורס יבצעו החניכות התנסויות בתהליכי בנייה והעברת שיעור, התמודדויות עם התנגדויות של מתאמנים ועוד.  בנוסף לתכנים הנוגעים לקורס קורס מדריכות אקרובטיקה וריקוד על עמוד תעבור כל אחת מהחניכות קורס הגשת עזרה ראשונה בהיקף של 38 שעות.

קורס מדריכות אקרובטיקה וריקוד על עמוד לומדים רק אצל המומחים בתחום
מכללת ics- המכללה הישראלית לספורט מרכזת ומציעה שלל קורסי הדרכה בתחומי הספורט השונים אשר מועברים על ידי מיטב המרצים בעלי הניסיון והמומחים בתחומם אשר יעניקו לחניכות את המירב הידע המגוון שיהפוך אותן להיות המדריכות ריקוד על עמוד ואקרובטיקה מובילות. הקורס אשר משלב לימודים עיונים עם התנסויות פרקטיות ואימונים מעשיים הוא הדרך הנכונה והבטוחה להפוך למדריכה מקצועית ומובילה שתדע להדריך, להכווין ולנווט קבוצת מתאמנות לאהוב ולהתקדם בתחום אשר נחשב כיום למבוקש ואטרקטיבי ביותר.