קורס מדריכות אקרובטיקה

קורס מדריכות אקרובטיקה מיועד לבנות בוגרות כיתה י' בעלות וותק של 3 שנים בענף.

הקורס מקנה תעודת מדריכת אקרובטיקה  ע"פ תקנות חוק ספורט

מתי?

לימודי זום בימי שני ושלישי 17:30-21:30
לימודים ענפיים - יפורסם

איפה?

מזכרת בתיה

כמה עולה?

5,200 ש״ח
כולל 330 ש"ח דמי רישום

מידע נוסף

 

מבנה הקורס:
הקורס מורכב מלימודי מדעים הנלמדים בזום ובמערכת האונליין של המכללה, ומפעילות מעשית בתחום האקרובטיקה כולל תרגילי קרקע, בלט, מיומנויות הוראה ועוד…

המרצים בקורס:
נירית דנון לאופר
ענבר זיו קרופצ'יק
ענת גרוס ליבוביץ

שאלות נפוצות

כן, המכללה הינה מוסד מוכר להכשרה מקצועית על ידי מנהל הספורט. 

שיעור בזום מתקיים בשעה נתונה שבה גן המרצה וגם הסטודנטים נמצאים יחד בשיעור, הסטודנט יכול לשאול את המרצה שאלות והשיעור הינו אינטראקטיבי.

שיעור אונליין הוא מוקלט מראש וזמין לסטודנטים 24/7 בזמנם החופשי.

מדיניות ההנחות של המכללה מופיעה בתקנון, ניתן לקבל רק הנחה אחת, את הגבוהה ביותר.

יש קורסים ייחודיים בהם אין הנחות.

צרו איתנו קשר!

קורס מדריכי אקרובטיקה

בעבור אלו מאיתנו שחיים ונושמים אקרובטיקה, על כל גווניה וסוגיה, מתעמלים יומם וליל, מתחרים במיטב התחרויות, מכירים את כל החוקים והכללים של כל אחד מהמכשירים של ענף ההתעמלות מכשירים- קורס מדריכי אקרובטיקה הוא הצעד הבא עבורכם. אם חיפשתם להשפיע על דור העתיד של המתאמנים והמתאמנות בארץ, אם אתם מרגישים שיש בידכם את הידע, האהבה למקצוע, הרצון להוביל ולשנות מתאמנים חדשים בכל הרמות והסגנונות- בואו להיות מדריכים מובילים ולהכין את המתעמלים הצעירים שחולמים, כמוכם, לכבוש את המזרן, לעמוד על הפודיום, להניף את הסרט בצורה מושלמת או לקפוץ על המקבילים ללא שום חשש. הקורס מיועד למעשה להכשרה של מאמנים מקצועיים הן בענף התעמלות המכשירים והן בענף התעמלות האקרובטיקה. במסגרת הקורס יילמדו שלל שעורים עיוניים ומעשיים אשר מטרתם היא לפתח את כישורי האימון והשיפוט, ללמוד כיצד ליצור את הקשר בין תורת אימון הכללית ובין מלאכת האימון הרלוונטית לענף המבוצע. החלק בקורס המתייחס ללימודים עיוניים כולל את כלל הידע המקיף הנדרש ממאמני התעמלות תחרותית, ובכלל זה לימודי אנטומיה של הגוף, פיזיולוגיה כללית ופיזיולוגיה נדרשת בעת מאמץ, תורת האימון, אלמנטים מתוך תורת הפסיכולוגיה של הספורט, יינתן דגש רב על פציעות ספורט- דרכי מניעה וטיפול, פיתוח הסיבולת האישית, תזונה מומלצת לספורטאים, תורת התנועה ואימון של ילדים בגילאים צעירים ועוד. מכללת ics המכללה הישראלית לספורט מציעה קורס מדריכי אקרובטיקה מקצועי ומוביל אשר בסיומו תוכשרו כמדריכים מן המניין דבר אשר יעניק לכם את כרטיס הכניסה הנדרש לכל מסגרת רשמית העוסקת באקרובטיקה.

התכנים הכלולים בקורס מדריכי אקרובטיקה
כאמור, הקורס מורכב ממספר שעורים עיונים חיוניים וממספר מפגשים פרונטליים בהם יערכו אימונים מעשיים. במסגרת השעורים העיוניים יילמדו שלל שעורים אשר נוגעים בדרכי בניית מערך אימונים למתעמלים, פיתוח מרכיבי הכושר הגופני תוך שילוב משחקים ותחרויות, שלבי הבניה הנדרשים למתעמלים החל מהגיל הרך ועד לדרגות תחרות השונות, פיזיולוגיה כללית ובמאמץ, נגיעות בתחום הפסיכולוגיה של הספורט, דרכי אבחון ואימון מתאמנים המשתייכים לקבוצות גיל שונות ועוד שלל שיעורים מעניינים שרק על סמך הכרות עם החומר הנלמד יוכל המאמן להכשיר דורות חדשים של מתאמנים ומתאמנות. בנוסף לשיעורים העיוניים יילמדו גם שעורים מעשיים הכוללים אימונים מלאי מרץ, התנסויות בהעברת אימונים, דרכי התמודדות עם התנגדויות ועוד שלל אימונים מעניינים וחיוניים לתפקיד. בנוסף לשעורים כאמור, יעבור כל אחד מהמאמנים לעתיד קורס בהגשת עזרה ראשונה ויוכשר כמגיש עזרה ראשונה- הכשרה הנחשבת לחיונית והכרחית לכל מאמן באשר הוא.

למה לבחור במכללת ics?
הבחירה במכללת ics תהפוך את תהליך ההכשרה שלכם למדריכי אקרובטיקה מובילים לנעימה, מעניינת, אישית ובייתית. סגל המרצים המוצע לקורסי הדרכת האקרובטיקה נבחר בקפידה וכולל את טובי וטובות המתעמלות בארץ המתהדרות בשלל תארים ומדליות מתחרויות אקרובטיקה שונות ברחבי הארץ והעולם. הקורס להכשרת מדריכי אקרובטיקה במכללת ics הינו קטן במספר משתתפיו, ומעניק לכל התלמידים הרגשה של שיעור ויחס אישי לחלוטין בו כל תלמיד ותלמיד מהמרצים ומסגל המורים. הלימודים עצמם מתקיימים בחלקם און ליין ככה שכל אחד יוכל להתחבר מביתו לשיעור ואף לצפות בו במועד מאוחר יותר במידה ואין ביכולתו להצטרף בשעת השיעור הנקובה ואילו הלימודים הפרונטלים מתקיימים במזכרת בתיה בסטודיו מרשים ומקצועי אשר מאפשר לבצע שלל תרגולים ואימונים הנדרשים לכל מתעמל ומאמן. בואו להתרשם מסילבוס הקורס, מרשימת המרצים ומבית הספר שלנו אשר בוגריו כבר מאיישים את עמדות המפתח בעולם האקרובטיקה.