קורס מדריכות התעמלות אומנותית

הפתיחה ביוני 2022

קורס מדריכות התעמלות אומנותית מיועד לבנות בוגרות כיתה י' בעלות וותק של 3 שנים בענף.
הקורס מקנה תעדות מדריך\ת התעמלות אומנותית מוכרת ע"י מנהל הספורט.


מתי?

לימודי זום בימי שני ושלישי אחה"צ
חלק מעשי יתקיים בחולון בימים מרוכזים בקיץ

איפה?

חולון

כמה עולה?

שכר לימוד כולל דמי רישום 4,220 ש"ח
הנחה מיוחדת למקדימות להירשם

מידע נוסף

 

הקורס יתחיל בשתי סדנאות שיתקיימו בימי שישי ב 17.6.22 וב 24.6.22 בת"א. לאחר מכן:

לימודי ההתעמלות האומנותית יתקיימו בחולון בימי א,ד,ה, ו בשעות 09:00-16:00  

לימודי מדעים יתקימו בימי שני ושלישי אחה"צ בשעות 17:15-22:15. תורת האימון, מדעים ורפואת ספורט ופסיכולוגיה של הספורט יתקיימו בזום בימי שני ושלישי אחה"צ החל מהשעה 17:30.

סגל ההוראה:

אירנה מיידניק, ג'ניה מורגובסקי, דניאל פלח, לנה זייצב

קורס זה מוגדר כתכנית לימודים ייחודית ולכן למעט הנחת רישום מוקדם  לא יינתנו בו הנחות נוספות מכל סיבה שהיא.

שאלות נפוצות

כאן תוכלו למצוא תשובות לשאלות שלא חשבתם עליהן עדיין… או שכן? 🙂

כן, המכללה הינה מוסד מוכר להכשרה מקצועית על ידי מנהל הספורט. 

שיעור בזום מתקיים בשעה נתונה שבה גן המרצה וגם הסטודנטים נמצאים יחד בשיעור, הסטודנט יכול לשאול את המרצה שאלות והשיעור הינו אינטראקטיבי.

שיעור אונליין הוא מוקלט מראש וזמין לסטודנטים 24/7 בזמנם החופשי.

מדיניות ההנחות של המכללה מופיעה בתקנון, ניתן לקבל רק הנחה אחת, את הגבוהה ביותר.

יש קורסים ייחודיים בהם אין הנחות.

צרו איתנו קשר!

קורס מדריכות התעמלות אומנותית

בשנים האחרונות חלה עליה ניכרת בביקוש לקורסי הדרכה של התעמלות אומנותית, הדבר נובע ממספר דברים לרבות ניצחונה של לינוי אשרם במדליית הזהב באולימפיאדה, התפתחות הענף והתאמתו לגילאים צעירים ומבוגרים כאחד ועוד. מדובר בקורס מקיף שמטרתו היא להקנות למאמנות העתידיות את מלוא המיומנויות והתנסויות הנדרשת בהוראת ההתעמלות האומניותית לסוגיה, הבנה בסיסית בעקרונות הערכה ושיפוט לתחרויות רשמיות, שיפור של היכולות האישיות תוך לימוד והכרה של מיומנויות מורכבות ועוד. קורס להכשרת מדריכות התעמלות אומנותית מיועד לבנות בוגרות כיתה י' אשר מנוסות בתחום בוותק של 3 שנים בענף לכל הפחות. בוגרות הקורס אשר יעמדו בכלל הדרישות יזכו לקבל תעודת מדריך\ת התעמלות אומנותית המוכרת על ידי מנהל הספורט. הקורס מעניק את ההכשרה הנדרשת למדריכות התעמלות אומנותית ספורטיבית המתאימה להדרכת לנבחרות בתי ספר, מתנ”סים ואגודות ספורט והכל בהתאם לדרישות איגוד ההתעמלות.

קורס מקיף להכשרה מקצועית מלאה
במסגרת הקורס להכשרת מדריכות התעמלות אומנותית ישולבו לימודי תאוריה ותרגול מעשי מעשיר. הלימוד התאורתי יכלול בין היתר את לימודי מדעי האימון, אנטומיה של הגוף, תורת הפיזיולוגיה של מאמץ גופני, שיטות אימון שונות וכן נגיעה בתום הפסיכולוגיה של הספורט. בפן המעשי יושם דגש על מס' מכשירים הנפוצים באימוני התעמלות אומנותית- מקבילים, קפיצות, קרקע, קורה, בלט ועוד, והכל תוך שיפור המיומנות והניסיון באימון, הכרות עם שיטות הדרכה ואימון, דרכים ליצירת מחוייבות ובניית אמון בין המתאמנת למאמנת ועוד. הקורס נלמד בחלקו בצורה פרונטלית ובחלקו במערך לימודים מכוון המאפשר לבצע שעורי און ליין בהם המרצה מחובר ומאפשר לשאול שאלות הבהרה או לחילופין השלמה של השעור המוקלט. הקורס הפרונטלי ייתקיים בשעות אחרי הצהריים- ערב כך שהוא יוכל להתאים גם לאלה מאיתנו שעובדות או לומדות ובכל זאת מעוניינות בשעור מקצועי להעשרת הידע וההכשרה.

הכשרה מקיפה לקבלת תעודת הדרכה מקצועית
בוגרות הקורס אשר יעמדו בכלל הדרישות הן מבחנים המעשיים, הן מבחנים העיוניים והן בראיונות האישיים שיערכו במסגרת הקורס, יזכו לקבל תעודת מדריכת התעמלות ספורטיבית ע”פ חוק הספורט אשר תאפשר להם להדרך מתאמנים ומתאמנות בהתעמלות אומנותית בכל מסגרת שהיא לרבות מתנס"ים, חוגי התעמלות קהילתיים, מסגרות אימון מקצועיות, אימון מתעמלות חובבנית ועוד שלל סוגי מסגרות. בנוסף להכשרה הספציפית בתחום של התעמלות אומנותית, תידרש כל אחת מחניכות קורס ההכשרה לעמוד בקורס הגשת עזרה ראשונה בהיקף של 28 שעות לימוד, הסמכה זו מהווה תנאי מהותי לקבלת תעודת ההסמכה.

למה לבחור במכללת ics– המכללה למקצועות הספורט?
אם חיפשת בית ספר בו תוכלי לקבל את ההסמכה למאמנת התעמלות אומנותית המשלב לימודים מעמיקים המקיפים את תחומי הענף בכללותם ובכלל זה הכרות עם שיטות החימום המתקדמות, בלט בסיסי, בחירת המוסיקה לתרגיל וביצוע ספירות מוסיקליות, הכרות מעמיקה עם מכשירי היד השונים- האלות, הסרט, החבל, הכדור ועוד, הכרות עם הדרכים להעלאת כושר גופני בקרב ילדים או מתעמלים מקצועיים, הכרות עם שיטות לאימון קבוצתי תוך מתן תשומת הלב המירבית לכל אחד ואחת מהמתאמנים ועוד- מכללת ics המכללה למקצועות הספורט היא המקום הנכון והמתאים ביותר עבורכם, רק אצלנו תוכלו לקבל את ההכשרה האולטימטיבית במינימום זמן ובהנאה מקסימלית.