קורס מדריכי איגרוף תאילנדי

אתם מתאמנים כבר כמה שנים ומרגישים מוכנים להעביר את הידע שלכם הלאה?

קורס מדריכי איגרוף תאילנדי  הוא המקום בשבילכם!

הקורס מיועד למתאמנים מגיל 16 ומעלה בעלי נסיון מוכח של לפחות  שלוש שנים בתחום.

קורס זה הינו קורס ייחודי ולא יינתנו בו הנחות מכל סיבה שהיא.

 

מתי?

ימי שלישי 17:30-21:30
ימי שישי 09:00-13:00

איפה?

בית ספר תיכונט, תל אביב
(לשים בוויז: רחוב צחי רימון 1 תל אביב)

כמה עולה?

4830 ש״ח

סגל ההוראה

בני קוגן – מנהל מקצועי

מאמן נבחרות ישראל בעבר, כולל אימון אלופי עולם ואירופה (כ-20 מדליות זהב בדרג א). שופט בינלאומי.
בעל נסיון רב באירגון קורסי שופטים, תחרויות מקומיות וארציות כולל אירוח ישראל נגד תאילנד הנבחרת הרשמית .

בעל תואר מהנדס מהטכניון.

נילי בלאק – מאמנת אורחת

אלופת העולם באיגרוף תאילנדי בשנים , 2016, 2017, 2018 ו-2019, אלופת העולם בקיקבוקס 2015,2019  ואלופת אירופה מויתאי  בשנים 2014, 2019 ו-2018. ספורטאית השנה 2014-2020

שאלות נפוצות

כן, המכללה הינה מוסד מוכר להכשרה מקצועית על ידי מנהל הספורט. 

שיעור בזום מתקיים בשעה נתונה שבה גן המרצה וגם הסטודנטים נמצאים יחד בשיעור, הסטודנט יכול לשאול את המרצה שאלות והשיעור הינו אינטראקטיבי.

שיעור אונליין הוא מוקלט מראש וזמין לסטודנטים 24/7 בזמנם החופשי.

מדיניות ההנחות של המכללה מופיעה בתקנון, ניתן לקבל רק הנחה אחת, את הגבוהה ביותר.

יש קורסים ייחודיים בהם אין הנחות.

צרו איתנו קשר!

קורס מדריכי איגרוף תאילנדי

קאגרוף תאילנדי אשר נחשב לספורט הלאומי של תאילנד, מקורו באומנות עתיקת יומין אשר התפתחה בתאילנד בשלהי המאה ה- 12 והפכה לספורט פופולארי ביותר בקרב מדינות המזרח השונות ובהמשך הלכה והתפשטה אל עבר מדינות רבות ברחבי הגלובוס. האגרוף התאילנדי מתמקד בתנועות חדות של אגרופים, בעיטות, מרפקים וברכיות, באופן המזכיר מאוד את תחום הקיק-בוקס. בישראל נחשב האיגרוף התאילנדי למבוקש ונפוץ עד מאוד, מתאמנים רבים, בקשת גילאים רחב, עוסקים בתחום באופן מקצועי, מתחרים בתחרויות ספורט מסודרות או בצורה חובבנית במסגרות קהילתיות שונות. אילו מאיתנו העוסקים בתחום, מתאמנים ומתחרים בתחרויות השונות ומכירים את חוקי האגרוף התאילנדי לעומק, מוזמנים להפוך את התחביב למקצוע מבוקש ורווחי ולהצטרף לסגל המורים והמדריכים בתחום. מכללת ics המכללה הישראלת לספורט מציעה קורס מדריכי אגרוף תאילנדי מקצועי אשר יכשיר אתכם לעבודה מלאה בתחום ויהפוך אתכם למדריכים מובילים אשר מסוגלים ללמד, לחנך ולהוביל מתאמנים אל עבר הצלחה מלאה. 

למי מתאים קורס מדריכי אגרוף תאילנדי?
קורס מדריכי איגרוף תאילנדי של מכללת ics המכללה הישראלית לספורט מתאים לכל מי שעוסק בתחום ומכיר את חוקי האיגרוף התאילנדי לעומק עם ותק של לכל הפחות שלוש שנים והוא מעל גיל 16. מעבר לדרישות הפורמליות הקורס להכשרת מדריכי אגרוף תאילנדי אשר יעניק למשתתפיו את ארגז הכלים המלא להצלחה בתחום, הקורס יתאים במיוחד למי שהדרכה היא בנפשו, למי שמתעניין בחינוך של דור העתיד של המתאמנים בתחום ולמי שחינוך הוא חלק בלתי נפרד ממנו. מדריכי האגרוף התאילנדי משתלבים בקלות במסגרות האימון השונות לרבות במסגרות אימון מקצועיות ומסגרות קהילתיות של חוגים לקשת גילאים ומתאמנים.

למה ללמוד קורס מדריכי אגרוף תאילנדי במכללת ics?
הקורס להכשרת מדריכי אגרוף תאילנדי של מכללת ics  נחשב למוביל, מקצועי ומקיף ביותר, צוות המנחים של הקורס הינו מהמקצועיים והמובילים בעולם האגרוף התאילנדי וכולל את המנהל המקצועי של הקורס בני קוגן אשר מאמן נבחרות ישראל בעבר, הוא שופט בינלאומי בתחום ומאמן את אלופי אירופה השונים ואת נילי בלאק עטורת התארים, אלופת העולם באגרוף תאילנדי לנשים בעבר, אשר תשתתף בקורס כמאמנת אורחת ותעניק למשתתפי הקורס את הזוית הייחודית שלה על עולם האגרוף התאילנדי. 

קורס מדריכי אגרוף תאילנדי- כשתחביב ומקצוע נפגשים
אין הרגשה טובה יותר כאשר העבודה שלכם היא גם התחביב וגם התשוקה האמיתית לחיים, העבודה נעשת בשמחה, הנאה ותחושת שליחות אמיתית. אם חיפשת מקצוע ריווחי למדי אשר משלב את העולם המוכר והידוע לך, הצטרפו לקורס מדריכי אגרוף תאילנדי ותהפכו לחלק בלתי נפרד מהסגל המוביל של עולם האגרוף ותקחו חלק בלתי נפרד מחינוך דור העתיד. מכללת ics היא המקום הנכון, המקצועי והמוביל ללמוד תחום זה, עם המון יחס אישי וליווי מקצועי מלא, תסיימו את הקורס כמדריכים מובילים בתחום.