קורס מדריכי איגרוף

קורס מדריכי איגרוף מיועד לעוסקים בתחום במסגרת תחרותית ובמסגרת חוגית.
הלימודים מעניקים ידע ומיומנות בתחום ההדרכה מול קבוצה והדרכה אישית, ותורמים להרחבת הידע התיאורטי והמעשי ולהבנת הענף .
בקורס נלמד כיצד ללמד אגרוף, איך לבנות תוכניות אימון, את חוקת האיגרוף, ועוד…
 

פתיחת הקורס תתבצע בכפוף לאישור מנהל הספורט 

מתי?

החל מה 22.1.22
הלימודים מתקיימים גם בימי שבת

איפה?

מושב עזריה

כמה עולה?

5,330 ש״ח

מידע נוסף

 

מבנה הקורס:
לימודים עיונים בזום בתחום מדעי האימון, תורת האימון ופסיכולוגיה, מתקיימים במשך חמישה ימי שלישי אחה"צ ולאחר מכן עוד 5 ימי שני אחה"צ בשעות 17:30-22:15

לימודי אגרוף מתקיימים במושב עזריה בימי שישי ושבת.

סגל ההוראה

אריק דרוקמן

 • בעל ותק מעל ל 40 שנה בתחום האגרוף
 • מורה לחנ"ג 
 • מאמן איגרוף מוסמך משנת 1977
 • מאמן בעל 3 כוכבים של איגוד האיגרוף הבינ"ל 
 • חבר ועדת מאמנים של איגוד האיגרוף האירופאי 
 • יו"ר ועדה מקצועית של איגוד האיגרוף בישראל
 • מאמן על של נבחרות ישראל 

יעקב וולך

 • מנכ"ל איגוד האיגרוף הישראלי
 • מאמן איגרוף מוסמך עם ניסיון מעל ל 10 שנים 
 • מאמן נבחרות ישראל קדטים ונוער 
 • מאמן בעל 2 כוכבים של איגוד האיגרוף הבינ"ל
 • חבר בוועדת תחרותית של איגוד האירופאי 

 

 

שאלות נפוצות

כן, המכללה הינה מוסד מוכר להכשרה מקצועית על ידי מנהל הספורט. 

שיעור בזום מתקיים בשעה נתונה שבה גן המרצה וגם הסטודנטים נמצאים יחד בשיעור, הסטודנט יכול לשאול את המרצה שאלות והשיעור הינו אינטראקטיבי.

שיעור אונליין הוא מוקלט מראש וזמין לסטודנטים 24/7 בזמנם החופשי.

מדיניות ההנחות של המכללה מופיעה בתקנון, ניתן לקבל רק הנחה אחת, את הגבוהה ביותר.

יש קורסים ייחודיים בהם אין הנחות.

צרו איתנו קשר!

קורס מדריכי אגרוף

עוסקים בתחום האגרוף מזה שנים רבות? מתחרים בתחרויות איגרוף מקצועיות מאז שאתם ילדים? מעוניינים להפוך את התחביב שלכם בתחום האגרוף למקצוע משפיע וריווחי? מכללת ics המכללה הישראלית לספורט מזמינה אתכם להצטרף לקורס מדריכי אגרוף מקצועי ולקחת חלק בחינוך ועיצוב של דור העתיד בתחום האגרוף בארץ ובעולם. קורס מדריכי האגרוף של מכללת ics מיועד למתעמלים העוסקים באופן תדיר בתחום האיגרוף על כל גווניו וסגנונותיו בין אם במסגרת תחרותית מקצועית ובין אם במסגרת חוגית בסיסית לגילאים משתנים. במסגרת הלימודים בקורס יקבלו המשתתפים את מלוא הידע והמיומנות הנדרשים בעולם ההדרכה הקבוצתית ו/או הדרכה אישית של מתעמל אחד על אחד לרבות כלל הידע התיאורטי והמעשי להדרכה בענף ובכלל זה למידה של סגנונות האגרוף ואופן הקנייתם לתלמידים, תכנון ובנייה של תוכניות אימון מתקדמות ובסיסיות, הכרה מלאה של חוקת האגרוף על בוריה, הכרה עם כללי ניהול תחרויות אגרוף ועוד. 

למי מתאים קורס מדריכי אגרוף?
קורס מדריכי האגרוף של מכללת ics מתאים לכל מי שיש לנו ניסיון והכרות מעמיקה עם התחום, הוא מתאים למתאמנים ומתחרים בענף, הוא מתאים למדריכי חוגי ילדים שרוצים לקבל הסמכה רשמית או לכל אחד אשר עוסק בתחום ורוצה לקדם את הקריירה שלו אל עבר עולם ההדרכה והחינוך של דור העתיד. במסגרת הקורס יילמדו לעומקם של דברים רזי ההדרכה והלמידה באופן כללי, ילמדו השיטות לבניית מערך שיעור, ינתן דגש משמעותי על התמודדות עם התנגדויות והסבר של שיטות הסבר שונות על פי אופיו של התלמיד ועוד. 

למה ללמוד קורס מדריכי אגרוף במכללת ics ?
קורס מדריכי אגרוף במכללת ics הינו קורס מקצועי ומקיף אשר כולל לימודים עיוניים במקביל ללימודים ואימונים מעשיים. הקורס מועבר על ידי טובי המרצים בתחום לרבות מר אריק דרוקמן אשר הינו מורה לחינוך גופני ומאמן איגרוף מזה שנים רבות, בעל מגוון תארים מכובדים בתחום האגרוף בארץ ובעולם וכן מר יעקב וולך מנכ"ל איגוד האיגרוף הישראלי החבר בוועדת תחרותית של איגוד האירופאי ומאמן בעל 2 כוכבים מטעם איגוד האגרוף הבין לאומי ועוד. חלקו העיוני של הקורס יועבר במתכונת מכוונת המאפשרת לכל אחד לצפות דרך מחשבו האישי ובכך חוסכת זמן ומאפשרת גם לעסוקים שבנינו לקחת חלק בקורסץ

קריירה מקצועית בתחום האגרוף 
בוגרי קורס מדריכי האגרוף מאיישים את מיטב המשרות המובילות בתחום לרבות כמאמנים מובילים בחוגי הספורט במסגרות השונות, בתחרויות הספורט המקצועיות, באיגודים השונים ועוד. במסגרת הקורס יעברו המשתתפים קורס עזרה ראשונה מקיף אשר יעניק להם את מלוא הידע הנדרש לסיוע במקרי קיצון של פציעות ופגיעות למינהם במהלך אימון או תחרות. עבודה בתור מדריך אגרוף, על כלל סוגי האגרוף המוכרים, נחשבת לעבודה מכובדת עם הכנסה משמעותית.