קורס מדריכי אמנויות לחימה

הגעתם לשלב שאתם רוצים להדריך?
להעביר מהידע שלכם הלאה? אולי אפילו לפתוח מועדון?
הגיע הזמן להתקדם!

קורס מדריכי אומנויות לחימה מיועד למתאמנים מגיל 17 ומעלה (או בוגרי כיתה י"א) במגוון שיטות לחימה: קרב מגע, MMA, BJJ, קפואירה, קונג-פו, ארניס, הגנה עצמית, הישרדות, קמפוג'יטסו, אייקידו, קיוקושינקאי ועוד….
הקורס מקנה תעודת מדריך מוכרת ע"י מנהל הספורט, ומיועד לבעלי וותק של לפחות 3 שנים בתחום.

פתיחת הקורס  ב- 28.10.22

מתי?

פתיחה ב-28.10.22
סיום 24.2.23

איפה?

תיכון תיכונט, תל אביב
לשים בוויז: רחוב צחי רימון 1 תל אביב

כמה עולה?

דמי רישום 330 ש"ח
שכר לימוד 6,300 ש"ח

מידע נוסף

הקורס מתקיים חלקו בלימודי זום וחלקו במפגשים מעשיים בת"א.

לימודי הזום כוללים את הנושאים הבאים: אנטומיה, פיזיולוגיה, תורת האימון ופסיכולוגיה, בימי שלישי אחה"צ בשעות 17:30-22:15 

לימודי הענף (אומנויות לחימה) מתקיימים בימי שישי בשעות 08:30-14:30  וכוללים תכנים מקצועיים עיוניים ומעשיים מעולם אומנויות הלחימה. חלק זה מסתיים ב-24.2.23

סגל ההוראה:

  • ד"ר גיא מור
  • עידן הררי
  • אילן מייליך

שאלות נפוצות

כאן תוכלו למצוא תשובות לשאלות שלא חשבתם עליהן עדיין… או שכן? 🙂

כן, המכללה הינה מוסד מוכר להכשרה מקצועית על ידי מנהל הספורט. 

מכללת ics המכללה הישראלית לספורט, הינה מוסד רשמי המוכר על ידי מנהל התרבות והספורט להכשרה מקצועית  בתחומי הספורט השונים לרבות קידום והכשרה של מאמנים ומדריכי ספורט וזאת בההתאם לחוק הספורט. לבוגרי הקורס אשר יעברו בהצלחה את בחינות הסיום התאורטיות והמעשיות תוענק תעודה המסמיכה אותם כמדריך כושר גופני מטעם המכללה, תעודה זו מוכרת כאמור על ידי מנהל הספורט.

 

שיעור בזום מתקיים בשעה נתונה שבה גן המרצה וגם הסטודנטים נמצאים יחד בשיעור, הסטודנט יכול לשאול את המרצה שאלות והשיעור הינו אינטראקטיבי.

שיעור אונליין הוא מוקלט מראש וזמין לסטודנטים 24/7 בזמנם החופשי.

בדומה לשעורים פרונטלים בצורתם המסורתית, השיעור מועבר כשכל אחד מהסטודנטים נמצא בביתו מול מחשבו האישי ומועבר על ידי תוכנת הזום. השיעור בזום הינו שיעור אינטראקטיבי המתקיים ביום ושעה ספציפים הקבועים מראש, באופן בו המרצה והסטודנטים נמצאים יחד בשיעור, החומר מועבר בזמן אמת על ידי המרצה שרואה ושומע את הסטודנטים כך שכל אחד מהם יכול לשאול את המרצה שאלות, לבקש הבהרות וחזרות ולסכם לעצמו את הדברים.

שיעור האונליין הינו שיעור המוקלט מראש על ידי המרצה וזמין לצפיה על ידי הסטודנטים 24/7 בזמנם החופשי. דבר המאפשר גמישות בזמנים ומתאים לסטודנטים עסוקים שפספסו או חוזים לחזור/ להשלים שעור מסויים.

מדיניות ההנחות של המכללה מופיעה בתקנון, ניתן לקבל רק הנחה אחת, את הגבוהה ביותר.

יש קורסים ייחודיים בהם אין הנחות.

בהתאם לתקנון המכללה, מפעילה מכללת ics  מנגנון הנחות קבוע מראש לפיו, בהתקיים תנאים מסויימים, יהנה הסטודנט מהנחה מסויימת בסכום שיקבע על ידי המכללה. בהתאם לתקנון כאמור, יוכל סטודנט להנות מהנחה אחת בלבד, הגבוה ביותר, בהרשמה לקורסים מסויימים הקבועים בתקנון וזאת לאחר מילוי הטפסים הנדרשים לא יאוחר מ21 יום טרם תחילת הלימודים. יובהר כי מתן ההנחה הינה בהתאם לשיקול דעתה הבלעדי של המכללה וכי באפשרותה להפסיק את מדיניות מתן ההנחות בכל זמן נתון לכלל הקורסים או לחלק מהם וזאת ללא כל הודעה מראש.

 

קורס מדריכי אומנויות לחימה מתקיים בחלקו און ליין במפגשי זום ובחלקו במפגשים מעשיים בבית ספר תיכונט בתל אביב. המפגשים הפרונטליים ייתקימו בימי שישי בבוקר וזאת במטרה להתאים את יום ושעות הלימוד לכמה שיותר אנשים, גם לאלה מאיתנו שעובדים במהלך השבוע.

הקורס הבסיסי למדריכי אומניות לחימה מכשיר את המאמן להדריך קבוצות מסוגים והרכבים שונים בשלל סוגי אמנויות הלחימה השונות לרבות קפוארה, הגנה עצמית, קונג-פו, אייקידו, קרב מגע, הישרדות ועוד. לאחר הקורס יוכל המאמן להצטרף להכשרה נוספת, מעמיקה יותר, באחד מתחומי הלחימה השונים ולהתמחות בו.

צרו איתנו קשר!

קורס מדריכי אומנויות לחימה

כבר שנים שאתם מתאמנים באומנויות הלחימה השונות? שיטות האיגרוף השונות, טאי צ'י, קפוארה, קרב מגע, MMA, BJJ, קונג-פו, ארניס, הגנה עצמית, הישרדות, קמפוג'יטסו, אייקידו, קיוקושינקא- הם חלק משגרת החיים היומיומית שלכם? קורס מדריכי אומנויות לחימה הוא השלב הבא והנכון עבורכם! הקורס מיועד לעוסקים בכלל השיטות והזרמים של עולם אומנויות הלחימה הנרחב. הקורס משלב עבודה רבה על המתודיקה המדוייקת של תחום ההדרכה והכל בצורה הדרגתית, נעימה ובטיחותית. במסגרת הקורס יילמדו לעומקם של דברים מגוון מיומנויות ההוראה השונות ובכלל זה יינתן דגש נרחב על ההבדל שבין לימוד וליווי מתאמנים לבין התרגול הידוע והמוכר למתאמן כבר שנים, יינתנו דגשים בנוגע לשיטות הלימוד השונות, תהליכי האצת למידה והתמודדות עם פערי גישות בין חניך למדריך. הקורס עצמו כולל פרק עיוני- מדעי בו יילמדו נושאים הנוגעים לאנטומיה, פיזיולוגיה ופסיכולוגיה והכל באוריינטציה ספורטיבית המשלבת את תורות האימון השונות. הפרק הפרקטי יותר של הקורס ייגע בתבניות ההדרכה השונות, דגשים מהותיים בכללי בטיחות בעת ביצוע תנועות, עקרונות הלחימה מול יריב אחד וכן אל מול מספר יריבים ועוד שלל נושאים מהותיים. מכללת ics מציעה לכם קורס מקיף להכשרת מדריכי אומנויות לחימה מתקדמות עם אפשרות להתמקדות והתמחות באחד מתחומי הלחימה בהתאם להכשרת התלמיד.

קורס מדריכי אומניות לחימה- למי זה מיועד?
להיות מדריך אומנויות לחימה זה להעביר מסר עמוק ומושרש שיש רק לאילו מאיתנו המכירים את התחום ועוסקים בו מזה שנים, אילו מאיתנו המתרגלים ולומדים אחת אחת משיטות הלחימה השונות ומכירים את הכללים, השיטות, הדרכים והסגנונות הקיימים בו, ולכן קורס מדריכי אומנויות לחימה מיועד לעוסקים בתחום הלחימה בותק משמעותי המקנה להם ניסיון בן שלוש שנים לכל הפחות באחד מענפי הלחימה השונים.

קורס ייחודי שלא תשכחו
קורס מדריכי אומנויות הלחימה של מכללת ics מותאם לעידן הנוכחי ובהתאם מאפשר לימודים משולבים און ליין ולימודים פרונטליים בכיתות הלימוד שלנו בתל אביב. הקורס מותאם לאנשים עסוקים ומאפשר ללמוד במפגשים דרך הזום מכל מקום שנוח לכם ללמוד בו, בשילוב עם מספר מפגשים פרונטליים. המפגשים דרך הזום מוקלטים וניתן לצפות בהם בכל עת.

מקצוע שהוא תחביב
להיות מדריך אומנויות לחימה זה למעשה להפוך את התחביב, את הדבר שעושה לכם טוב, שמרגיע את הנפש ומחזק את הגוף, למקצוע מכניס ומבוקש, כך שלמעשה בחירה בקורס הדרכה זה היא בחירה בתחביב שלכם לדרך חיים של ממש, כזאת שתחלוש על כל תחומי החיים, בשעות הפנאי ובשעות האימון, בזמן העבודה או ברגע המנוחה- המקצוע הוא הדבר שאתם טובים בו ואוהבים לעשותו. בחירה בקורס אומנויות לחימה מאפשרת למדריך, ברבים מהמקרים, להעביר את מורשתו, אהבתו ואמונתו הלאה, אל דורות המתאמנים הבאים אחריו, ילדים או מבוגרים- כל מי שנפשו חשקה בלימוד של שיטת לחימה המשלבת בתוכה תהליכי גוף ונפש, עוצמה ואמונה.

למה לבחור במכללת ics
הבחירה במכללת ics- המכללה הישראלית לספורט, תאפשר לכם ללמוד מקצוע ייחודי, בזמן קצר, בשיטות לימוד נוחות המותאמות לקהל מתאמנים מגוון, והכל מסגל מרצים ייחודי ומובחר, בעל ניסיון וידע רב בשיטות אומנויות הלחימה השונות. בוגרי הקורס במכללת ics נחשבים למובילים בתחום הוראת הלחימה בקרב קהלי היעד השונים. בסיום הקורס יקבלו הבוגרים תעודת מדריך מוסמך המוכרת על ידי מנהל הספורט ומאפשרת לעבוד כעצמאי בתחום או בכל אחת מהמסגרות הספורטיביות בארץ.