קורס מדריכי ג'ודו

קורס מדריכי ג'ודו המשלב לימודי מדעים ולימודי ג'ודו בזום
ומפגשים מעשיים במרוכז בקיבוץ שדות ים בקיץ 2022

קורס מיועד למסיימי כיתה י' ומעלה בעלי וותק של 3 שנים לפחות בג'ודו.
הקורס מקנה תעדות מדריך ג'ודו מוכרת על ידי מנהל הספורט.

ההרשמה נסגרה, מי שמעוניין להירשם לרשימת המתנה יש להתקשר למנהל סטודנטים 050-7456740

 

מתי?

לימודי מדעים בזום - 20.6.22 עד ל- 19.7.22
בימי שני ושלישי אחה"צ
17 ו- 24 ליוני סדנאות פתיחה בת"א
31.7-11.8 בשדות ים

איפה?

קיבוץ שדות ים

כמה עולה?

שכר לימוד כולל דמי רישום ואירוח מלא בקיבוץ שדות ים 6,430 ש"ח

מידע נוסף

 

קורס מדריכים ייחודי המשלב חוויה בלתי נשכחת בקיבוץ שדות ים בתנאי פנימיה.

הלימודים בקיבוץ מתקיימים בין התאריכים 31.7.22-11.8.22  (ביום שישי  יוצאים הבייתה וחוזרים ביום ראשון)

שכר הלימוד מתחלק לתשלום למכללה בסך 3,930 ש"ח ולתשלום ישירות לבית הארחה עבור אירוח בקיבוץ שדות ים בגובה 2,500 ש"ח. למסדירים שכר לימוד עד ל- 15.4.22 ינתנו 300ש"ח הנחה.

 

נושאי הלימוד בתחום הג'ודו: 

מתודיקה, דידקטיקה, תורת הענף , מיון תרגילים , חוקה ושיפוט, ארגון תחרות , אפיוני גיל ,
גוקיו, נה וואזה , קשר עמידה קרקע, שילובים , שרשראות , טכניקות קרביות , אמון המדריך.
לימודי העשרה : כושר גופני , אימונים פונקציונאלים, הכנה גופנית , אימונים בחוף הים , ועוד..

לימודי מדעים בזום: מדעים ורפואת ספורט, תורת האימון, פסיכולוגיה

מנהל מקצועי: עובד אזולאי

מורים מקצועיים: ריימונד אלמוסני, רותי דדוש, יואל טולדנו

קורס זה מוגדר כתכנית לימודים ייחודית ולכן  לא יינתנו בו הנחות  מכל סיבה שהיא.

שאלות נפוצות

כן, המכללה הינה מוסד מוכר להכשרה מקצועית על ידי מנהל הספורט. 

שיעור בזום מתקיים בשעה נתונה שבה גן המרצה וגם הסטודנטים נמצאים יחד בשיעור, הסטודנט יכול לשאול את המרצה שאלות והשיעור הינו אינטראקטיבי.

שיעור אונליין הוא מוקלט מראש וזמין לסטודנטים 24/7 בזמנם החופשי.

מדיניות ההנחות של המכללה מופיעה בתקנון, ניתן לקבל רק הנחה אחת, את הגבוהה ביותר.

יש קורסים ייחודיים בהם אין הנחות.

צרו איתנו קשר!

קורס מדריכי גודו

גולת הכותרת של תחום אומנויות הלחימה הוא ללא ספק ענף הג'ודו אשר נחשב לענף לחימה מודרני ביחס לאומניות הלחימה האחרות, הוא פותח בסופה של המאה ה- 19 ביפן, ועבר במשך שנים רבות מאב לבנו, במרוצת השנים הלכה השיטה והשתכללה במידה ניכרת. כיום, ענף הג'ודו נחשב לאחד מהענפים הבולטים והמובילים בתחום, הוא המתאים לכל שכבות הגיל, לכל רמה ספורטיבית ומשכך ניכר אופיו האוניברסאלי. כיום מתהדר ענף הג'ודו במתאמנים רבים, גברים ונשים כאחד, במדינות שונות ברחבי העולם. מכללת ics– המכללה הישראלית לספורט מציעה קורס מדריכי ג'ודו מקצועי ומוביל אשר מטרתו היא הקנייה של ידע מקצועי מקיף בכל הנוגע לג'ודו ולמדעי הספורט הנוגעים לענף, הקנייה נרחבת של טכניקות שונות ומיומנויות הדרכה ועמידה מול קהל מתאמנים מגוון,  והכל במטרה להעניק למאמנים העתיידים את ההכשרה המקצועית המקסימלית בתחום.

קורס ייחודי למקצועיות חסרת פשרות
קורס מדריכי הג'ודו במכללת ics– המכללה הישראלית לספורט, מתבצע באופן ייחודי בתנאי פנימייה במשך כשבועיים (לערך), וכן, כמובן שבסוף השבוע יוצאים הביתה. הוא משלב חווה בלתי רגילה בקיבוץ שדות ים, אשר כוללת לינה בתנאים גבוהים, הכרות עם חבר'ה נהדרים, אימונים במתחם אימונים ברמה גבוה והדרכה טכנית ומעשית, והכל במטרה להעניק לכם את מיטב הכלים להפוך למדריך ג'ודו מקצועי ומיומן והכל עם ערך מוסף הנותן דגש על הפן הערכי של הג'ודו. במסגרת הקורס יילמדו שלל נושאים ובינהם מתודיקה של אימון ג'ודו איכותי, הכרות עם תורת הענף המסורתית וגלגוליה השונים במרוצת השנים, הכרות ומיון של התרגילים השונים הנדרשים לכל מתאמן בג'ודו, היכרות עם היבטי החוקה והשיפוט של הענף כך שתוכלו לארגן ואף בהמשך גם לשפוט בטורנירים מקצועיים של ג'ודו, ארגון תחרות ג'ודו על כל המשתמע מכך, מתן דגש על אפיוני גיל  המתאמנים, מצבם הבריאותי ורמתם הספורטיבית, הכרות עם שלל הטכניקות הקרביות המוכרות, מתן טיפים לייצירת אמון המתאמנים במדריך ועוד. כמו כן במסגרת הקורס יתווספו לימודי העשרה שמטרתם להעלות ולשפר את רמת הכושר הגופני, אימונים פונקציונאלים שונים, ביצוע הכנה גופנית להדרכת אימון ג'ודו, שלל אימונים ייעודיים בחוף הים , ועוד..

לימודים עיוניים בשילוב עם לימודים מעשיים
לצד החוויה יוצאת הדופן של הימים בקיבוץ שדות ים ייהנו התלמידים משלל שעורים עיוניים אשר יילמדו בזום ויהוו השלמה מעולה לכל אשר נלמד בשעורים המעשיים ובכלל זה לימודי
מדעים ורפואת ספורט, הכרות עם תורת האימון, פסיכולוגיה של מתאמנים ועוד שלל נושאים שאר נחשבים לחיוניים בתחום זה. קורס הג'ודו נלמד על ידי מיטב המורים המקצועיים שלנו בעלי הניסיון והכרות רבת שנים בתחום. בוגרי הקורס אשר יעמדו בכלל הדרישות הקיימות לקורס יזכו לקבל תעודת מאמן מוסמך בהתאם לחוק הספורט, תעודה זו מהווה כרטיס כניסה אולטימטיבי לכל מסגרת ספורטיבית בה תרצו להדריך, בן אם זה מכון כושר המשלב חוגי ג'ודו למינהם, הדרכת ג'ודו למבוגרים, שעורים מקצועיים ועוד.

למה ללמוד אצלנו במכללת ics– המכללה הישראלית לספורט?
קורס מדריכי הג'ודו של מכללת ics– המכללה הישראלית לספורט נחשב לאחד הקורסים המבוקשים והנחשבים בתחום, הוא משלב את כלל המידע הנדרש לכל מאמן מתחיל לרבות התמודדות עם התנגדויות מתאמנים, ביצוע תרגילים בצורה בריאותית למניעת פציעות ומיצוי התרגיל בצורה מקסימלית ועוד, והכל בצורה חוויתית יוצאת דופן כך שאת קורס הכשרת המאמנים שלכם לא תשכחו לעולם. בואו להתרשם ולהכיר את צוות המורים הייחודי ואת תוכנית הלימודיים המעניינת במיוחד שתהפוך אתכם למדריכי הג'ודו המובילים הבאים בענף.