קורס מדריכי הגנה עצמית

הקורס מיועד לגברים ונשים בגילאי 16 ומעלה, המעוניינים להדריך אוכלוסיות מגוונות בתחומי הידע של ההגנה העצמית. בעלי רקע של 3 שנים לפחות כמתאמנים באמנות לחימה כלשהיא.

הקורס מקנה תעדות מדריך\ת הכנה עצמית.

מתי?

יפורסם

איפה?

חדרה - פרטים בקרוב

כמה עולה?

4,900 ש״ח
(מתוכם 330 ש"ח דמי רישום)

מידע נוסף

 

מטרות הקורס:

  • להכשיר מדריכים להגנה עצמית
  • להרחיב ידע והבנה בתחום מדעי האימון.
  • ללמוד כיצד מתכננים ומעבירים שיעורי הגנה עצמית באופן בטוח ומקצועי
  • להתנסות בהוראה מעשית 

סגל ההוראה :

רועי פייגה – (מלמד אונליין) מומחה בהגנה עצמית ואמנויות לחימה, מאמן נבחרת ישראל בקראטה לשעבר, ראש שיטת שי-הון בעל דרגת דאן 10ונסיון עשיר באימון והדרכת אמנויות לחימה.
פיתח יחד עם ד"ר מירב חן שיטה וגישת טיפול  ייחודית המיועדת להעצמה להגברת תחושת הבטחון העצמי, הערך העצמי, הויסות העצמי  ויכולת ההתמודדות לכל הגילאים.
רועי מאמין שמי שמרגיש טוב וחזק בבטן יכול להתמודד עם כל העולם.

ד"ר גיא מור – (מלמד גם במפגשים מעשיים) חוקר בתחום אמנויות הלחימה והקרב מגע, מאמן מוסמך ובעל נסיון רב בהוראה בארץ ובחו"ל בתחום אמנויות הלחימה.
בעל דרגת דאן 9, ספורטאי תחרותי בתחום הקראטה בעברו ונסיון עשיר באימון ספורטאים תחרותיים.

מרים בר – (מלמדת באונליין) פסיכוטרפיסטית גוף נפש ,לקראת סיום תואר שני בעבודה סוציאלית. ניסיון ב עבודה עם אוכלוסיות בסיכון (בתי סוהר, נערות בסיכון, ניפגעות פגיעה מינית)
חגורה שחורה בטאקוונדו, קראטה שוטוקאן ושאי הון. בוגרת קורס מטפלים באומנויות לחימה, מדריכה מוסמכת קראטה והגנה עצמית.

 

שאלות נפוצות

כאן תוכלו למצוא תשובות לשאלות שלא חשבתם עליהן עדיין… או שכן? 🙂

כן, המכללה הינה מוסד מוכר להכשרה מקצועית על ידי מנהל הספורט. 

שיעור בזום מתקיים בשעה נתונה שבה גן המרצה וגם הסטודנטים נמצאים יחד בשיעור, הסטודנט יכול לשאול את המרצה שאלות והשיעור הינו אינטראקטיבי.

שיעור אונליין הוא מוקלט מראש וזמין לסטודנטים 24/7 בזמנם החופשי.

מדיניות ההנחות של המכללה מופיעה בתקנון, ניתן לקבל רק הנחה אחת, את הגבוהה ביותר.

יש קורסים ייחודיים בהם אין הנחות.

צרו איתנו קשר!

קורס מדריכי הגנה עצמית

במציאות בה אנו חיים, לצד כל הדברים הטובים והיפים של העולם, כל אחד ואחד מאיתנו נדרש לדעת להגן על עצמו, לשמור על גופו, ביתו, משפחתו וחפציו האישיים. להגנה עצמית כללים משלה, היא שונה בתכלית מהתקפה או מפעולה כנגד אדם אחר שלא התכוון או חשב לפגוע בנו, היא תגובת נגד אשר צריכה להתעורר במלוא עוצמתה ברגע בו אנו מותקפים או חשים שעומדים להתקיף אותנו- התקפה מכל סוג שהיא. כיום אנשים רבים אשר רוצים להיות בטוחים להסתובב ברחוב, שרוצים שהוריהם/ ילדיהם ידעו לתת מענה לכל אדם שינסה לפגוע בהם, פונים לקורסים מקצועיים ומודרכים אשר יכשירו אותם להיות מסוגלים להשיב מאבק ולהגן על עצמם בצורה הטובה ונכונה ביותר כך שלא יפגעו באיש שלא לצורך אך מנגד ידעו להגיב בצורה חזקה, מדוייקת, ישירה ונקודתית בגורם הפוגע. הקורסים כאמור מועברים על ידי טובי אנשי אומנויות הלחימה השונות אשר עברו הכשרה ייעודית להיות מדריך הגנה עצמית. מכללת ics- המכללה הישראלית לספורט מכשירה מזה שנים רבות מדריכי הגנה עצמית מובילים ומקצועיים אשר מסייעים לרבים לצעוד ברחובות העיר ללא חשש וללא מורא ביודעם שיוכלו להשיב מאבק הולם והגון לכל אדם שינסה לפגוע/ לגנוב או להטריד אותם.

מי מתאים להיות מדריך הגנה עצמית?
לקורס מדריכי הגנה עצמית דרישות פורמליות אשר קובעות כי יש לעמוד בדרישת גיל של 16 שנים ומעלה וכן לבעלי רקע של 3 שנים לפחות כמתאמנים באמנות לחימה כלשהיא. אך בפועל מלבד הדרישות הללו קיימת דרישה ערכית אשר מתייחסת לאופיו של המדריך שכן מדובר בענף אשר דורש רצון לסייע, להגן על האחר, לשמור על שלמות הגוף והכל תוך הבנה כי מדובר רק בהגנה על עצמנו מפני תקיפה של גורם אחר ולא בתקיפה יזומה מצידנו. הקורס למדריכי הגנה עצמית מתאים הן לגברים והן נשים אשר מכירים ומנוסים בעולם אומנויות הלחימה ומעוניינים להעביר לתלמידים בכל שכבות הגיל והאוכלוסיה את הידע לשימוש בטקטיקות מקצועיות להגנה עצמית בלבד

מה לומדים בקורס מדריכי הגנה עצמית?
תוכנית הלימודים של קורס מדריכי הגנה עצמית עשירה ומגוונת וכוללת תכנים עיוניים לצד תכנים מעשיים נרחבים אשר נדרשים לתלמיד לצורך הכנה לכל אירוע או מקרה תקיפה בו הוא יידרש לעשות שימוש בנלמד ולהגן על עצמו. כמו בכל תחום המשתייך לעולם אומנויות הלחימה התרגול וההתנסות הם חיוניים להצלחת הלימוד ויעילות התהליך. במסגרת הקורס יילמדו דרכים שונות לבניית מערכי אימון למתאמנים, יושם דגש רב על ניתוח סיטואציות תקיפה מסוגים שונים, יינתנו דגשים הנוגעים לעולמות האיגרוף/ הקארטה ועוד נקודות חשובות מעולם אומנויות הלחימה ועוד. כיוון שקורסים להגנה עצמית מועברים בנתיבים שונים של הקהילה לרבות בתי ספר, מתנסים, מכוני כושר, סדנאות, מקומות עבודה וכו, על המדריך להיות מסוגל לפנות ולעבוד עם כל שכבות הגיל והאוכלוסיה תוך התאמה למידת הכושר, יכולת התגובה של המתאמן, הסביבה בו הוא חי ועוד

למה ללמוד קורס מדריכי הגנה עצמית במכללת ics?
מכללת ics המכללה הישראלית לספורט נחשבת למכללה ביתית ומשפחתית בה כל מתאמן ותלמיד ימצא את היחס האישי אשר יחזק ויעצים אותו באופן נקודתי ואישי. במכללה נלמדים קורסים רבים הנוגעים לעולם אומנויות הלחימה כך שרק טבעי לעבור גם קורס מדריכי הגנה עצמית במקום הרגוע והמקצועי ביותר. אם חיפשת קורס שישלב את אהבתך לעולם הלחימה אך ילווה גם בשליחות אמיתית, אם אתה מעוניין לשלב את התחביב האהוב עליך עם עבודה ריווחית וכדאית- הצטרף גם אתה לקורס מדריכי הגנה עצמית.