קורס מדריכי חדר כושר

מה אם יכולתם ללמוד איך לפתח מתאמנים ואת עצמכם בחדר כושר, לעזור לספורטאים להשיג את המטרות שלהם ואפילו להרוויח מזה כסף! קורס מדריכי חדר כושר של המכללה הישראלית לספורט ייתן לכם את כל הכלים שאתם צריכים כדי להיות מקצוענים בתחום!

שאלו אותנו על קורס היי-ספיד בראשל"צ

* אפשר להירשם על חשבון הפיקדון הצה"לי!

 

כמה עולה?

דמי רישום 330 ש"ח, שכר לימוד 8,000 ש"ח
הטבה לחמשת הנרשמים הראשונים בראשון לציון:
שכר לימוד: 5,990 ש"ח
בקורס המתקיים בראשל"צ לא ינתנו הנחות מכל סיבה שהיא.

איפה תאריך פתיחה וסיוםמתי המפגשים המעשיים? לימודי זום
תיכונט, רח' שושנה פרסיץ 1, תל אביבפתיחה: 24.5.22
סיום: 30.9.22
ימי שישי בשעות 08:00-14:00ימי ושלישי בשעות 17:30-21:15
מועדון ספייס, עזריאלי ראשונים, ראשון לציוןפתיחה: 26.7.22
סיום: 29.9.22
ימי שני,רביעי וחמישי בשעות 10:00-16:00בימים ראשון ושלישי בשעות 17:30-21:15
תיכונט, רח' שושנה פרסיץ 1, תל אביבפתיחה: 1.11.22
סיום: 3.3.23
ימי שישי בשעות 08:00-14:00ימי ושלישי בשעות 17:30-21:15

מידע נוסף

מה לומדים

מבנה ותפקוד גוף האדם: אנטומיה, פיזיולוגיה של המאמץ, תזונה האדם במנוחה ובמאמץ, מניעה וטיפול בפציעות ספורט

תכנון אימון והדרכה: תכנון אימון הכוח, אימון כוח מתפרץ – אימון בליסטי, אימון  מהירות, משקל גוף והרכבו, מניעה וטיפול בפציעות ספורט, ניהול אישי וניהול חדר כושר 

כושר גופני ובריאות: מבוא לאימון ואימון לבריאות, תנועה ורכיבי כושר, תורת התנועה וביומכניקה, תרגילים באימון כוח, אימון  סיבולת

מנהל מקצועי:

ד"ר אלי סדרס – מאמן אולימפי ומאמן לאומי בהרמת משקולות. בעל תואר ד"ר בחינוך, יו"ר איגוד הרמת המשקולות 2003-2015, חבר הנהלת ההתאחדות האירופאית, הוועדה המדעית העולמית, ויו"ר הוועדה הרפואית בהתאחדות האירופאית, 2008-2016, אלוף ישראל, בהרמת משקולות בשנים 1980-1990.

שאלות נפוצות

כאן תוכלו למצוא תשובות לשאלות שלא חשבתם עליהן עדיין… או שכן? 🙂

בקצרה עלינו: אנחנו חברת שילת מעבדות אש חברה ותיקה, 27 שנה בתחום הכיבוי וגילוי אש.
החברה מחזיקה בתו תקן ISO 9001 מטעם מכון התקנים מס’ היתר: 84338
כמו כן בתקנים 1220 1928 / 1596 /129 .

בדומה לשעורים פרונטלים בצורתם המסורתית, השיעור מועבר כשכל אחד מהסטודנטים נמצא בביתו מול מחשבו האישי ומועבר על ידי תוכנת הזום. השיעור בזום הינו שיעור אינטראקטיבי המתקיים ביום ושעה ספציפים הקבועים מראש, באופן בו המרצה והסטודנטים נמצאים יחד בשיעור, החומר מועבר בזמן אמת על ידי המרצה שרואה ושומע את הסטודנטים כך שכל אחד מהם יכול לשאול את המרצה שאלות, לבקש הבהרות וחזרות ולסכם לעצמו את הדברים.

שיעור האונליין הינו שיעור המוקלט מראש על ידי המרצה וזמין לצפיה על ידי הסטודנטים 24/7 בזמנם החופשי. דבר המאפשר גמישות בזמנים ומתאים לסטודנטים עסוקים שפספסו או חוזים לחזור/ להשלים שעור מסויים.

מדיניות ההנחות של המכללה מופיעה בתקנון, ניתן לקבל רק הנחה אחת, את הגבוהה ביותר.

יש קורסים ייחודיים בהם אין הנחות.

בהתאם לתקנון המכללה, מפעילה מכללת ics  מנגנון הנחות קבוע מראש לפיו, בהתקיים תנאים מסויימים, יהנה הסטודנט מהנחה מסויימת בסכום שיקבע על ידי המכללה. בהתאם לתקנון כאמור, יוכל סטודנט להנות מהנחה אחת בלבד, הגבוה ביותר, בהרשמה לקורסים מסויימים הקבועים בתקנון וזאת לאחר מילוי הטפסים הנדרשים לא יאוחר מ21 יום טרם תחילת הלימודים. יובהר כי מתן ההנחה הינה בהתאם לשיקול דעתה הבלעדי של המכללה וכי באפשרותה להפסיק את מדיניות מתן ההנחות בכל זמן נתון לכלל הקורסים או לחלק מהם וזאת ללא כל הודעה מראש.

 

כן! ניתן לשלם על הקורס מהפיקדון הצה"לי.

התשלום לקורס זה במכללת ics מתאפשר על ידי שימוש בפקדון הצבאי. מימוש הפקדון יעשה על ידי מילוי טופס למימוש כספי הפקדון למטרת הכשרה מקצועית והעברתו לבנק בהתאם להנחיות המתפרסמות על ידי האגף והקרן לחיילים משוחררים.

 

מי שזכאי לעזרה ממשרד ממשלתי כלשהו או מרשות עירונית, ישלח למנהל סטודנטים את הטפסים שקיבל, אנו נספק את המידע המצוי בידנו לנותן המלגה.

סטודנט אשר זכאי לסיוע כספי מגוף ממשלתי כלשהו רשות עירונית, משרד העבודה, משרד הקליטה,

משרד התעסוקה וכו יעביר לידי למנהל סטודנטים את מלוא הטפסים שקיבל תוך פירוט הנתונים הנדרשים לו. מנהל הסטודנטים יעביר בהקדם האפשרי את מלוא המידע המצוי והאפשרי לידי הסטודנט או לנותן המלגה בהתאם לצורך. מכללת ics תעשה כל שביכולתה לסייע לכל סטודנט לקבל את מלוא העזרה/ המלגה אשר הוא מבקש לקבל.

 

 

לכל סטודנט אשר יעמד בכלל דרישות הקורס לרבות עמידה בציון סף מינימלי בבחינות העיוניות והמעשיות וכן יעמוד בכלל דרישות הנוכחות שיפרסמו במסגרת הקורס, תוענק תעודת מאמן כוח וכושר וגם תעודת מדריך כושר גופני אשר תאפשר לו לעבוד בכל מסגרת ספורטיבית מתאימה ולהעביר אימוני כושר למתאמנים כאמור.

תעודה נוספת תוענק לבוגרי הקורס הינה תעודת מגיש עזרה ראשונה בהתאם לסדנת העזרה הראשונה הכלולה בקורס בהיקף של 28 ש"ל

תעודת ההסמכה אשר יקבלו בוגרי הקורס מאמן כוח וכושר – מדריכי חדר הכושר במכללת  ics מהווה רישיון לעסוק אימון גופני. בוגר הקורס רשאי יהיה לאמן מתאמן בודד או קבוצת מתאמנים למטרת כושר גופני ובריאות במסגרת חדר כושר, סטודיו, אימון אישי , אימונים בפארק, בבית הלקוח או במסגרות אחרות.

מכללת ics מציעה את קורס מדריכי חדר כושר – מאמן כושר וכוח כרגע בתל אביב ובעתיד גם במיקומים נוספים. מועדי פתיחת הקורס משתנים ויפורסמו טרם פתיחת הקורסים.  הקורס משלב לימודים פרונטלים בסניפים ולימודי און ליין בזום.

צרו איתנו קשר!

קורס מדריכי חדר כושר

להיות מדריך מקצועי של מתאמנים בחדרי כושר זה להיות בעל יכולת לבנות למתאמן סרגל מאמצים מותאם וייעודי אשר יבנה בהתאם לאופיו של המתאמן, רמת הכושר שלו, מצבו הבריאותי ועוד. על מנת לדעת לבנות תוכנית אימונים כאמור חשוב מאוד להכיר לעומק מספר כללי אצבע בסיסיים ובכללם איך לבצע את כלל התרגילים בצורה נכונה ומקצועית, להכיר את מבנה מערכות הגוף השונות ואופן תפקודם וכן את השיטות השונות לפיתוח כושר גופני והתאמתם למתאמן ספציפי. מכללת ics, המכללה הישראלית לספורט, היא המקום הנכון לקבלת הכשרה מלאה ומקיפה למדריכי חדרי כושר, במסגרת הקורס תקבלו את מלוא המידע הנדרש על מנת למצב את עצמכם כמדריכים מובילים בכל אחד מחדרי הכושר בארץ. מכללת ics הינה מכללה מוכרת להכשרה מקצועית על ידי מנהל הספורט, ומציעה לתלמידה לימודים המשלבים לימודים פרונטלים ולימודי און ליין, כך שהלימודים יכולים להתאים גם לאנשים עובדים ולבעלי ניסיון בתחום. בוגרי תוכנית הלימודים להכשרת מאמני חדר כושר יזכו לקבל תעודת גמר ויוכשרו כמאמנים מקצועיים מן השורה.

תוכנית לימודים מובילה להכשרת מדריכי חדרי כושר
במסגרת לימודי הכשרת מאמני חדר כושר נלמדים קורסים רבים לרבות לימודי גוף האדם ותפקודו ובכלל זה  לימודי אנטומיה, פיזיולוגיה של הגוף ותזונה בצורה מקיפה ומעמיקה, קורסים בתחום מדעי הכושר הגופני הכוללים התמקדות בנושאים כמו בריאות, תנועתיות נכונה ועקרונות האימון בהתאם לקהלי היעד השונים כך שבסופו של יום תוענק לתלמיד הכשרה מלאה להדרכת חדרי כושר לקהלים שונים כגון אימון קשישים, אימון מתבגרים, אימונים לנשים בהריון, אימונים לבעלי מוגבלויות, אימונים למתאמנים מקצועיים ועוד.

מטרת התוכנית להכשרת מדריכי חדר כושר
מטרתה העיקרית של התכנית להכשרת מדריכי חדר כושר היא להכשיר ולטפח מדריכי כושר גופני ובריאות המכירים במחוייבותם הרבה לשרת את ציבור המתאמנים שלהם על ידי הקנייה של ידע מקיף ומיומנות בעבודת ההדרכה והאימון במכוני הכושר השונים ו/או בכל מסגרת ספורטיבית אחרת. לימודי הדרכת חדר כושר מיועדת להכשרת מדריכים אשר רואים במלאכתם שליחות ופועלים תוך מתן מלוא הכבוד למתאמנים ולעמיתים שלהן, השומרים על כללי האתיקה המקצועיות והכללים הקבועים בחוק. במסגרת הקורס תוענק לתלמידים מלוא ההכשרה וההכנה ליום שאחרי, תוך הכנה מקסימלית למציאת עבודה במסגרת אחד מחדרי הכושר ברחבי הארץ בצורה האולטימטיבית הראויה ביותר.

היכולות הנדרשות ממדריך חדר כושר
מדריך חדר כושר נדרש ליכולות ולתכונות אופי ברורות על מנת לעסוק בתום הדרכת מתאמנים בחדרי כושר בצורה מוצלחת ומקצועית, יכולות אלה ניתנות ללמידה וחיזוק אצלינו בקורס והם שיהפכו את התלמיד למאמן מוביל ומבוקש-

  • ידע מקצועי- אחד הדברים המהותיים הנדרשים ממדריך חדר כושר הוא הכרה של כלל הידע המקצועי בתחום האימון. ידע זה כולל הבטים של פילוסופיה ואתיקה, בטיחות באימון לצורך הימנעות מקסימלית מפציעות, ידע נרחב בתפעול המכשירים והציוד המקצועי בחדר הכושר ועוד. במסגרת הקורס תקבלו את המידע המקיף והרלוונטי ביותר לעבודתכם כמדריכי כושר בחדרי כושר.
  • יכולות הדרכה וניהול- אחד האלמנטים המהותיים למדריך כושר הוא היכולת הקוגניטיבית והמעשית לביצוע הדרכת ספורט המאפשרת הנעה לפעולה בקרב המתאמנים על כל סוגיהם וצרכיהם. יכולות הדרכה והנעה אלה צריכות להתקיים במגוון רחב של אמצעי אימון, שיטות עבודה ועל ידי עזרים טכנולוגיים עדכניים.
  • שיתוף פעולה ועבודת צוות- מדריך מקצועי ומיומן בחדר כושר נדרש להכיר את תתחומי תפקידו ואחריותו המקצועית ולפעול תוך שיתוף פעולה עם גורמים מקצועיים הקשורים בעבודתו לרבות תזונאים, ציות להנחיות רופאים, מדריכי ספורט מסוגים שונים ועוד.