קורס מדריכי כדורגל

הקורס מיועד למי שרוצה להדריך כדורגל ובעל וותק של 3 שנים בתחום.
הקורס מקנה תעדות מדריך\ת כדורגל מוכרת ע"י מנהל הספורט.

מתי?

יפורסם

איפה?

יפורסם

כמה עולה?

יפורסם בהקדם

מידע נוסף

 

קורס מדריכי כדורגל של המכללה הישראלית לספורט
מיועד לבנים ובנות מגיל 16 (ילידי שנת 2006) ומעלה.
בקורס נלמדים לימודים עיוניים במדעי הרפואה, תורת האימון
ופסיכולוגיה ולימודים עיוניים ומעשיים בתחום הכדורגל.
לימודי המדעים מתקיימים בזום והחלק המעשי מתקיים בבאר שבע.

צוות ההוראה:

עידן טל

כדורגלן עבר שגדל במחלקת הנוער של הפועל ירושלים.
בשנת 1999 החל לשחק באירופה בספרד ובאנגליה. בעונת 2002-2003 חזר לשחק בישראל במכבי חיפה
איתה זכה בשלוש אליפויות רצופות. בשנייה מביניהן, בעונת 2004/2005, כבש 13 שערים וזכה בתואר כדורגלן העונה מטעם עיתון מעריב.
לקראת עונת 2006/2007 חתם בבולטון וונדררס מהפרמייר ליג, ושם שיחק במשך עונה אחת.

שאלות נפוצות

כאן תוכלו למצוא תשובות לשאלות שלא חשבתם עליהן עדיין… או שכן? 🙂

כן, המכללה הינה מוסד מוכר להכשרה מקצועית על ידי מנהל הספורט. 

שיעור בזום מתקיים בשעה נתונה שבה גן המרצה וגם הסטודנטים נמצאים יחד בשיעור, הסטודנט יכול לשאול את המרצה שאלות והשיעור הינו אינטראקטיבי.

שיעור אונליין הוא מוקלט מראש וזמין לסטודנטים 24/7 בזמנם החופשי.

מדיניות ההנחות של המכללה מופיעה בתקנון, ניתן לקבל רק הנחה אחת, את הגבוהה ביותר.

יש קורסים ייחודיים בהם אין הנחות.

צרו איתנו קשר!

קורס מדריך כדורגל

אם תחום הכדורגל הוא חלק בלתי נפרד מחייכם, אתם משחקים מס' רב של פעמים בשבוע, מכירים את כל חוקי המשחק ונהנים הנאה צרופה מכל גול ו/או מהלך מרשים על המגרש? אם הכדורגל עבורכם הוא יותר מתחביב מזדמן והמשחק הוא אהבה של ממש, אם לא תפספסו אף משחק כשחקנים או כצופים, קורס מדריכי כדורגל יכול להתאים לכם עד מאוד. במסגרת קורס מדריכי הכדורגל תקבלו את כל הידע והתכנים הנדרשים על מנת לעבור צד אל עבר עולם ההדרכה והחינוך של דור השחקנים העתידי. הסמכה כמדריכי כדורגל תאפשר לכם לאמן קבוצות מתאמנים מסוגים שונים החל מקבוצות קטנות, קבוצות ילדים בחוגים עירוניים, קבוצות שחקנים ענפיות ומקצועיות או כל קבוצת שחקנים אחרת המעוניינת להתחזק ולהשתפר בתחום. מכללת ics- המכללה הישראלית לספורט, מציעה לכל בעלי הידע והניסיון בתחום להצטרף לקורס המקצועי להכשרת מדריכי כדורגל, הקורס יתמקד בהיבטים העיוניים והמעשיים של תחום הכדורגל ובכלל זה תתבצע הכשרה של המדריך להתמודד עם כלל השחקנים על המגרש בצורה מקצועית, נכונה ומושכלת באופן שיסייע למצות בצורה מלאה את יכולתו האישית של כל אחד מהשחקנים ולהוביל את הקבוצה כולה כיחידה אחת לתפקוד מקסימלי.

מהי תוכנית הלימודים של קורס מדריכי כדורגל?
במסגרת הקורס המוביל להכשרת מאמני כדורגל של מכללת ics- המכללה הישראלית לספורט, יילמדו המשתתפים שלל תכנים עיוניים לרבות פיזיולוגיה של המאמץ, בניית תוכנית אימון בהתאמה לקבוצת הגיל וכושר הקבוצה, דרכי מניעה של פציעות ואפשרויות הטיפול השונות בהן, הסבר מעמיק לגבי עבודת המדריך על כל היבטיה ותורת האימון, תאוריות הנוגעות לטקטיקת משחק קבוצתית, יסודות ההגנה, הכנת תכנית אימונים בהתאם לקבוצה לשחקנים ולגיל, שיטות לאימון גופני, שיטות משחק כדורגל ועוד. לצד הלימודים העויונים כאמור ייתבצעו שלל אימונים מעשיים לרבות דימוי טורניר, משחקי הדמיה ועוד שלל פעילויות להשלמת ההכשרה המלאה. למידה מלאה של כלל תכני הקורס תכשיר את המשתתף כמאמן כדורגל מקצועי שידע להקים ולהוביל קבוצת מתאמנים אל עבר הצלחה קבוצתית ואישית של כל אחד מהמשתתפים.

למה ללמוד קורס מדריכי כדורגל במכללת ics?
אם חיפשתם מקום לימודים בייתי ואינטימי בו תקבלו את מלוא היחס האישי מהמרצים, אם חיפשתם ללמוד מטובי המרצים אשר עוסקים ומתמחים בכדורגל מזה שנים רבות, אם חיפשתם ללמוד ממאמנים מקצועיים בליגות המובילות במדינה- לימודים במכללת ics יתנו לכם את המענה המלא לכלל הדרישות שלכם. המכללה מציעה לימודים נוחים המתאימים גם לאנשים עובדים על ידי למידה משולבת פרונטלית ואון ליין והכל תוך שמירה על מקצועיות מקסימלית. בוגרי הקורסים של מכללת ics מאיישים כיום את המשרות הבכירות ביותר בעולם הספורט הישראלי בכלל ובעולם הכדורגל בפרט. הצטרפו עוד היום גם אתם ותהפכו להיות חלק מדור המחנכים העתידי של תחום הכדורגל בישראל.