קורס מדריכי כדורסל

הקורס מיועד למסיימי כיתה י' ומעלה בעלי וותק של 3 שנים בתחום.

הקורס מקנה תעדות מדריך\ת כדורסל מוכרת ע"י מנהל הספורט.

מתי?

יפורסם

איפה?

תל-אביב

כמה עולה?

4,220 ש״ח
(מתוכם 330 ש"ח דמי רישום)
הנחה מיוחדת למקדימים להירשם

מידע נוסף

קורס מדריכי כדורסל של המכללה הישראלית לספורט
מיועד לבנים ובנות בוגרי כיתה י' ומעלה  (ילידי שנת 2006 ואילך).
בקורס נלמדים לימודים עיוניים במדעי הרפואה, תורת האימון
ופסיכולוגיה ולימודים עיוניים ומעשיים בתחום הכדוסל.
לימודי המדעים מתקיימים בזום והחלק המעשי של לימודי הכדורסל מתקיים בתל אביב
מנהל מקצועי

אריה אלג'ם

קורס זה מוגדר כתכנית לימודים ייחודית ולכן למעט הנחת רישום מוקדם לא יינתנו בו הנחות נוספות מכל סיבה שהיא.

שאלות נפוצות

כאן תוכלו למצוא תשובות לשאלות שלא חשבתם עליהן עדיין… או שכן? 🙂

כן, המכללה הינה מוסד מוכר להכשרה מקצועית על ידי מנהל הספורט. 

שיעור בזום מתקיים בשעה נתונה שבה גן המרצה וגם הסטודנטים נמצאים יחד בשיעור, הסטודנט יכול לשאול את המרצה שאלות והשיעור הינו אינטראקטיבי.

שיעור אונליין הוא מוקלט מראש וזמין לסטודנטים 24/7 בזמנם החופשי.

מדיניות ההנחות של המכללה מופיעה בתקנון, ניתן לקבל רק הנחה אחת, את הגבוהה ביותר.

יש קורסים ייחודיים בהם אין הנחות.

צרו איתנו קשר!

קורס מדריכי כדורסל

משחק הכדורסל הינו משחק נפוץ ואהוב בקרב מתאמנים רבים, הוא דורש אימונים רבים שכוללים הן עבודה פיזית אישית של השחקן אשר נדרש לרמת כושר גופני גבוה למדי והן עבודה קבוצתית  אשר דורשת עבודת צוות, שיתוף פעולה ותקשורת מלאה בין השחקנים, שכן רק על ידי כך יבואו לידי ביטוי היכולות האישיות של כל שחקן ושחקן. קורס מאמני כדורסל מטרתו להכשיר את דור העתיד של מדריכי הכדורסל החל  משלב ההקניה הבסיסית של כללי המשחק, חוקיו ומטרותיו לילדים, ועד לתפקידים השונים בקבוצות ליגה מתקדמות וזאת במטרה לשפר את רמת המשחק של השחקנים ולמצב את הקבוצות במיקומים גבוהים בטבלאות התחרות ובכך להשיג לתוצאות מכובדות על המגרש. קורס מדריכי כדורסל של מכללת ics המכללה הישראלית לספורט מיועד לבנים ובנות בוגרי כיתה י' ומעלה  (ילידי שנת 2006 ואילך). הקורס משלב לימודים עיוניים במגוון נושאים רב הכולל את מדעי הרפואה, תורת האימון, פסיכולוגיה של מתאמנים, תורת הכדורסל ועוד, עם חלק מעשי משמעותי הכולל אימוני משחק, אימוני כושר, ביצוע אימונים לדוגמא ועוד. החלק העיוני של הקורס מתקיים ברובו באמצעות הזום והחלק המעשי של לימודי הכדורסל מתקיים בתל אביב בימים ובשעות נוחים המאפשרים גם לעובדים לקחת חלק בקורס.

תכני הלימוד הנלמדים בקורס מדריכי כדורסל
במסגרת ההכשרה בקורס מדריכי כדורסל יילמדו כאמור מגוון גדול של שעורים עיונים במגוון הנושאים אשר מטרתם היא להעניק לתלמידים את מלוא הידע והתוכן הנדרש למאמן מוביל, הלימודים העייונים כוללים בין היתר קורסים הנוגעים ללימודי עולם הספורט באופן כללי, הכרות עם פרקטיקה מעשית, העמקת הידע בחוקי משחק הכדורסל, הכרות עם הליגות השונות, שיטות משחק שונות, אסטרטגיות התקפה והגנה וכו. בחלקו המעשי של הקורס יילמדו שיטות שונות לבניית מערכי אימון, ביצוע התאמה של אימונים פרטניים וקבוצתיים, העלאת רמת הכושר הגופני ותרומתו למשחק, דרכים להגברת שליטת השחקנים בכדור, יצירת תקשורת בקבוצה, העלאת של רמת המוטיבציה, דרכי הכנה למשחקים ועוד. כמו כן יושם דגש לימודי אנטומיה, פיזיולוגיה של הגוף, תזונה באופן כללי ותזונת ספורטאים בפרט, פציעות ספורט, ייחוד האימון לילדים ונוער, פסיכולוגיה של הספורט ונושאים רבים אחרים. כחלק בלתי נפרד מהקורס, בדומה לתלמידי יתר הקורסים במכללה, ידרשו התלמידים לעמוד בקורס הגשת עזרה ראשונה.

למה ללמוד קורס מדריכי כדורסל במכללת ics ?
מכללת ics המכללה הישראלית לספורט הינה מכללה מקצועית ומנוסה המציעה לתלמידיה אוירה ביתית ויחס אישי לאורך הקורס כולו המשלב ליווי אישי, לימודי און ליין מטלות בייתיות ואימונים מעשיים מרתקים. מדריכי הקורס הינם בעלי ניסיון והכרות ארוכת שנים עם תחום הכדורסל והם מתהדרים בשלל תארים ומדליות להן זכו במהלך הקרירה המקצועית שלהם, כך שתוכלו להיות בטוחים שאתם בידיים הטובות ביותר בתחום. אלמנט נוסף וייחודי למכללת ics הינו שמלבד הפן המקצועי של הקורס, יושם דגש עיקרי ומשמעותי בקורס על הפן הרוחני והמחשבתי של המתאמנים- איך ליצור מחוייבות? אך להפוך שחקן לשחקן נשמה ולחלק בלתי נפרד מהקבוצה? איך "לדחוף" מתאמן לקצה גבול היכולת שלו ומעבר לכך. אם חיפשת מוסד לימודי שהוא בית, המשלב מקצועיות עם הנאה מקסימלית, הכרת תחום הכדורסל לעומקו עם חוויה בלתי נשכחת של לימודים מעניינים ביותר- מכללת ics היא המקום עבורך. שריין לעצמך מקום כבר בקורס הבא ותבטיח את מקומך לצד הדור הבא של מאמני הכדורסל המובילים בישראל