קורס מדריכי כדורעף ברחובות

בין אם אתם רוצים להתחיל להדריך ולהרוויח כסף מהאהבה שלכם לכדורעף,
או להעשיר את הידע בתחום שמעניין אתכם, הקורס הזה בשבילכם!

למידע נוסף והרשמה יש לפנות לשגיא 052-3437697

הקורס מקנה תעדות מדריך\ת כדורעף מוכרת ע"י מנהל הספורט.

מתי?

יוני -יולי 2022
ימי שני ושלישי
אחה"צ (זום)
ימי חמישי, שישי, מוצ"ש


איפה?

אולם בגין - רחובות

כמה עולה?

3,990 ש״ח
(מתוכם 330 ש"ח דמי רישום)

מידע נוסף

 

 

קורס מדריכי כדורעף של המכללה הישראלית לספורט
מיועד לבנים ובנות מגיל 16 (ילידי שנת 2006) ומעלה.
בקורס נלמדים לימודים עיוניים במדעי הרפואה, תורת האימון
ופסיכולוגיה ולימודים עיוניים ומעשיים בתחום הכדורעף.
לימודי המדעים מתקיימים בזום והחלק המעשי מתקיים בתל אביב
בימי ראשון ורביעי בין השעות 13:00-19:00
ובימי שישי בשעות 09:00-14:00
בין התאריכים 4.7.21-4.8.21

סגל ההוראה:

דייגו פוסטרנק – מנהל מקצועי.

מאמן נבחרת ישראל שנתונים 2007-08, שחקן נבחרת ארגנטינה וישראל לשעבר, בעל תואר ראשון בפיזיותרפיה מאוניברסיטה תל אביב
"אני שחקן כדורעף (לא באמת פורשים…) משנת 1979, ומאמן משנת 1989 במגוון קבוצות וליגות. ייצגתי את נבחרת ארגנטינה בגילאי נערים, נוער ובוגרים באליפויות דרום אמריקה וגם הופעתי בשתי אליפויות אולם לנוער – באיטליה 1985 ובבחריין 1987.בין השנים 1994-96 שיחקתי כמגיש פותח בנבחרת ישראל בשני טורנירי אביב – בצ'כיה ופורטוגל וגם במוקדמות אליפות אירופה – תחת הדרכתו של המאמן גילי לוסטיג.

קורס זה מוגדר כתכנית לימודים ייחודית ולכן למעט הנחת רישום מוקדם לא יינתנו בו הנחות נוספות מכל סיבה שהיא.

שאלות נפוצות

כאן תוכלו למצוא תשובות לשאלות שלא חשבתם עליהן עדיין… או שכן? 🙂

כן, המכללה הינה מוסד מוכר להכשרה מקצועית על ידי מנהל הספורט. 

שיעור בזום מתקיים בשעה נתונה שבה גן המרצה וגם הסטודנטים נמצאים יחד בשיעור, הסטודנט יכול לשאול את המרצה שאלות והשיעור הינו אינטראקטיבי.

שיעור אונליין הוא מוקלט מראש וזמין לסטודנטים 24/7 בזמנם החופשי.

מדיניות ההנחות של המכללה מופיעה בתקנון, ניתן לקבל רק הנחה אחת, את הגבוהה ביותר.

יש קורסים ייחודיים בהם אין הנחות.

צרו איתנו קשר!

קורס מדריכי כדורעף

בשנים האחרונות המודעות לכושר גופני, בריאות הגוף ופיתוח הכושר הגופני הולכים וגוברים במידה ניכרת בקרב מתאמנים רבים בגילאים מגוונים ובמצבים בריאותיים שונים, זוהי הסיבה הישירה כי גם הביקוש למדריכי משחקי כדור לרבות כדורסל, כדורגל, כדור יד ועוד, הפכה לרבה ומשמעותית ביותר, שכן עוד ועוד אנשים מבינים כיום שכדאי לשלב פעילות גופנית עם הנאה וכיף שבמשחק חברתי וקבוצתי. משחק הכדורעף אשר נחשב לשולי במשך שנים רבות והמשחקים בו היו בודדים למדיי, הלך ותפס תאוצה ניכרת, יותר ויותר אנשים מגלים את המשחק המהנה המשלב עבודה קבוצתית, טכניקות שיתוף פעולה, יכולות גופניות משמעותיות ועוד. כיום ניתן לשחק כדורעף במסגרות רבות ברחבי הארץ, לרבות בחוגי ילדים, קבוצות מקצועיות למבוגרים ועוד. מכללת ics- המכללה הישראלית לספורט, מציעה קורס מאמני כדורעף מתקדם אשר מיועד לבנים ובנות החל מגיל 16 (ילידי שנת 2005) ומעלה. במסגרת הקורס נלמדים לעומק לימודים עיוניים המשלבים אלמנטים של מדעי הרפואה, תורת האימון ופסיכולוגיה של מתאמנים עם לימודים מעשיים בתחום הכדורעף עצמו לרבות הכרות מעמיקה עם חוקי המשחק, תורת השפיטה במשחקי כדורעף, התמודדות עם שחקנים מקבוצות גיל ומצב גופני מגוון ועוד.

מתכונת לימודים מגוונת להכשרת מדריכי כדורעף
קורס מדריכי כדורעף של מכללת ics מותאם לעידן הנוכחי ומועבר בחלקו בצורה מכוונת און ליין ובחלקו בשעורים פרונטליים המתקיימים בתל אביב, כך שהקורס בהחלט מתאים גם לאנשים עובדים ועסוקים אשר זמנם הפנוי מצומצם. במסגרת הקורס יושם דגש רב על הקניית ידע ושיפור יכולות מיומנויות ההדרכה, לימוד של טקטיקות שונות, שיפור מיומנויות הכדורעף ברמה הטכנית והטקטית ועוד. בוגרי הקורס יוכלו לעבוד עם שחקני כדורעף ברמות שונות על שיפור ופיתוח של היכולות הטכניות שלהם וזאת על מנת להביא לשיפור ביצועים אישיים וביצועי הקבוצה כולה. במסגרת ההכשרה יתרגלו המשתתפים בקורס טכניקות מתקדמות לאמון ילדים ונערים עד גיל 16, טכניקות לאימון מתאמנים מבוגרים, בניית מערך אימונים למתאמנים מקצועיים ואף אימונים לקבוצות ליגה. מלבד אימונים ספציפיים בתחום הכדור עף יינתן בקורס דגש על ארגון של טורנירים, גיבוש של קבוצות מתאמנים, העלאת רמת מוטיבציה בקרב מתאמנים ועוד.

להוביל קבוצת שחקני כדורעף להצלחה
כחלק מהתכנית להכשרת מדריכי כדורעף יילמדו דרכי הוראה ותרגול לשיפור הטכניקה הנדרשת לשחקן כדורעף מקצועי ובכלל זה פעולות מסירה עלית ומסירה תחתית, מכת פתיחה, הנחתה, הגשה ועוד. ההכשרה כוללת התייחסות הן לשחקן היחיד עם ראייה מערכתית של הקבוצה והן לקבוצה בכללותה תוך דגש על רצון לניצחון והצלחה  תוך שימוש בעקרונות של חלוקת תפקידים, הצבה בעמדות שונות על פני המגרש, תיאום ושיתוף פעולה בין כלל חברי הקבוצה ועוד.

למה ללמוד קורס מדריכי כדורעף אצלנו במכללת ics
מכללת ics הינה מוסד לימודי מוביל בתחום הספורט, המציעה שלל סוגי הכשרות ספורטיביות והכל באווירה קטנה ומשפחתית המאפשרת מתן תשומת לב אישית לכל אחד מהתלמידים, בחינה מקיפה של הבנת החומר הנלמד, תרגול אישי של כל אחד מהממשתפים ועוד. סגל המורים של מכללת ics נחשב למיומן, מקצועי ביותר ומוביל בתחומו, בקורס מדריכי כדורעף תמצאו מדריכים מובילים המתהדרים בשלל תארים לרבות מאמן נבחרת ישראל לשעבר, שחקני ליגה בכירים ומנוסים, שחקנים מקצועיים מקבוצות שונות ברחבי העולם ועוד והכל על מנת להכשיר את המתאמנים בצורה הטובה והמקיפה ביותר. הקורס כאמור מועבר בצורה נוחה ונעימה, בשעות נוחות המאפשרות לעבוד במקביל ללימודים ללא הפרעה, דרך הזום (ניתן לצפות בהקלטה בשעות נוחות) ופרונטלית.