קורס מדריכי פילאטיס 7.2.22

קורס ייחודי להכשרת מדריכי פילאטיס מזרן ומכשירים (רפורמר)

הקורס מיועד למועמדים מעל גיל 20 בעלי רקע תנועתי ועבודה עם הגוף.

להורדת הסילבוס – לחצו כאן.

מתי?

ימי שני בין השעות 11:30-16:30
פתיחה 7.2.22 סיום 9.5.22
תיתכן דחייה קצרה במועד הפתיחה

איפה?

במועדון ספייס עזריאלי חולון
רח' הרוקמים 26 - חולון

כמה עולה?

5,470 ש״ח
הכוללים דמי רישום

מידע נוסף

מה לומדים:

תורת הענף (פילאטיס): ההיסטוריה של פילאטיס,עקרונות הפילאטיס, עבודת מזרן (תרגול מזרן), תרגול רפרטואר פילאטיס על הרפורמר, בנייה וניהול שיעורים קבוצתיים, שכלול יכולות אישיות והדרכתיות, התאמת תרגול לאוכלוסיות מיוחדות .

לימודי מדעים באונליין: אנטומיה, פציעות ספורט, מתודיקה של הדרכה ואימון. נושאים אלו נלמדים עצמאית במרחב הלימודים האישי של כל סטודנט הנמצא באתר המכללה.

קורס עזרה ראשונה בהיקף של  28 שעות.

חשוב!!!

לאחר הרשמה ולפני המפגש הראשון כל המועמדים יתבקשו:

לספק אישור בכתב  על השתתפות במינימום של 3 שיעורי פילאטיס מכשירים.

לתרגל באופן עצמאי לפחות חמש פעמים את תרגילי הבסיס בהתאם  לסרטון שישלח.

ללמוד חומר רקע שישלח.

במפגש הראשון תתקיים הערכה עיונית ומעשית על בסיס החומר הנ"ל לבחינת התאמת המועמדים לקורס.

מידי שבוע במהלך הלימודים יידרשו הסטודנטים לבצע את המטלות הבאות

  1. להתנסות בהדרכת מתאמנים שונים.
  2. לצפות בשיעור פילאטיס ולהגיש דו"ח צפייה לרכז הקורס במפגש הבא של הקורס.
  3. לתרגל כל יום באופן עצמאי מטלות שיינתנו.

רכז ומורה מקצועי –  אמיר מאיר שיטרית
מדריך פילאטיס מזרן ומכשירים,
את השיטה הכרתי בתור מתרגל, השינוי המשמעותי שהשיטה חוללה בגוף שלי גרם לי לרצון להעמיק בה ולהעביר אותה הלאה.
קרוב ל-8 שנים אני מתרגל ומלמד את השיטה לאוכלוסיות שונות ,
במהלך השנים השתתפתי בסדנאות עם מדריכים וחוקרי השיטה מהארץ ומחו״ל
והשתלמתי במספר זרמים שונים של השיטה שהתפתחו עם השנים.
כיום מלמד על פי רב לפי השיטה הקלאסית בסטודיים שונים ובאופן פרטי.

שאלות נפוצות

כן, המכללה הינה מוסד מוכר להכשרה מקצועית על ידי מנהל הספורט. 

שיעור בזום מתקיים בשעה נתונה שבה גן המרצה וגם הסטודנטים נמצאים יחד בשיעור, הסטודנט יכול לשאול את המרצה שאלות והשיעור הינו אינטראקטיבי.

שיעור אונליין הוא מוקלט מראש וזמין לסטודנטים 24/7 בזמנם החופשי.

מדיניות ההנחות של המכללה מופיעה בתקנון, ניתן לקבל רק הנחה אחת, את הגבוהה ביותר.

יש קורסים ייחודיים בהם אין הנחות.

צרו איתנו קשר!

קורס מדריכי פילאטיס

מתאמנים מספר פעמים בשבוע בפילאטיס? אוהבים את תחושת השחרור והגמישות המירבית אשר מרגישים לאחר אימון פילאטיס מקצועי? בואו להפוך את התחביב למקצוע ולסייע לאנשים רבים לסגל לעצמם אורח חיים בריא יותר! בואו להיות מדריכי פילאטיס מקצועיים ותוכלו להדריך קבוצות מתאמנים קטנות או גדולות, כחלק מעבודה בסטודיו קיים או באופן עצמאי, ותהנו ממקצוע מהנה, מבוקש וריווחי. במסגרת קורס מדריכי פילאטיס נחשפים התלמידים למערך לימודים ייחודי במסגרתו רוכשים הם את מלוא הידע הנדרש להובלת אימון פילאטיס מלא לרבות כלל הידע התיאורטי, הכרה של שלל גישות ההדרכה השונות, התאמה של עקרונות האימון לגילאים שונים, מצבים רפואיים שונים ועוד. מכללת ics- המכללה הישראלית לספורט מאפשרת לכם ללמוד את המקצוע הבא שלכם בפרק זמן קצר, המשלב לימודי און ליין ומפגשים פרונטליים והכל על ידי מיטב המרצים המתמחים בתחום.

למי מתאים קורס מדריכי פילאטיס?
בדומה לשיטות אימון גופני רבות, גם באימוני פילאטיס מקצועיים חשוב להקפיד על ביצוע תרגילים בצורה זהירה, מיומנת ונכונה, וזאת על מנת להימנע מפציעות וכמובן על מנת להגיע לתוצאות מירביות מהאימון לרבות שיפור היציבה, חיטוב הגוף, חיזוק השרירים ועוד. מסיבה זו, כחלק מתנאי הסף הנדרשים להתחלת קורס מדריכי פילאטיס, על המתאמן להיות, לכל הפחות, בן 20 שנים וכמו כן להיות בעל ניסיון משמעותי של לפחות שנה באחד מהענפים המקבילים (יוגה, ריקוד, סטריט וורקאווט, פארקור, קפוארה ועוד) וכמו כן ניסיון של לפחות שנה פעילה ורציפה בשעורי פילאטיס על כל סוגיו השונים (פילאטיס מזרון או פילאטיס מכשירים). תנאי משמעותי נוסף הנדרש לצורך התחלת קורס מדריכי פילאטיס מתייחס לקיומה של תעודת הדרכת ספורט במגוון תחומים. בהתקיים דרישות הסף המבוקשות, תוכלו להתחיל את הקורס.

קורס מקיף להכנה מיטבית לתעסוקה בתחום
קורס מדריכי פילאטיס במכללת ics יעניק לכם את הטובים שבכלים להכשרה מלאה ומקיפה בתחום הפילאטיס ובכלל זה יעניק לכם הכרות עם שיטות הפילאטיס השונות, הרקע של עולם הפילאטיס, הפילוסופיה המובנת עליו מתבסס התחום והעקרונות לשימוש בשיטות השונות. במסגרת הקורס תקבלו מיומנויות הדרכה והוראה, יתורגלו מספר רב של מערכי שיעור וכן תלמדו לבצע בנייה של מערך כאמור והתאמתו לאוכלוסיות היעד המשתנות והכל תוך שמירה על סטנדרטים גבוהים ביותר של בטיחות, יציבה ומשמעת בעת ביצוע התרגילים השונים. לצורך הגשמת מטרות אלה יתבקשו התלמידים לבצע מטלות שוטפות אשר מיועדות לשפר את המיומנות והמקצועיות לרבות התנסויות שונות בהדרכת מתאמנים המשתייכים לקהלים שונים (מבוגרים, צעירים וכו), צפייה וניתוח של שעורי פילאטיס והכנת דוחות צפיה בהתאם, תרגול יומיומי של שיטות הפילאטיס השונות ועוד.

תעודת מקצוע להדרכת פילאטיס מקיפה
במסגרת קורס מדריכי הפילאטיס יידרשו התלמידים לעמוד במספר דרישות הסמכה גבוהות ובראשם השתתפות פעילה, אפקטיבית, מכבדת ורצינית במהלך השיעורים, הפרונטליים ובאון ליין (ישנה דרישת נוכחות של 90% מהשיעורים המעשיים). בתום הקורס ייבחנו התלמידים במבחן עיוני ובמבחן מעשי, ציון המעבר בכל אחת מהבחינות הללו הינו 70. בנוסף, בדומה למרבית הקורסים הנלמדים במכללה, ידרשו התלמידים לעמוד בהצלחה בקורס הגשת עזרה ראשונה בהיקף של 28 שעות לימוד. בוגרי הקורס ייזכו לקבל שתי תעודות הסמכה- תעודת מדריך פילאטיס מזרן וכן תעודת מדריך פילאטיס מכשירים (רפורמר) אשר יאפשרו להם לבחור את סוג הפילאטיס בו הם ירצו להדריך והפתחו בפניהם דלתות תעסוקתיות ענפות בתחום הספורט. מכללת ics תעניק לכם את הידע המקיף ביותר ותכין אתכם בצורה המקיפה והמקצועית ביותר כך שתוכלו להדריך קבוצות מתאמנים בכל מסגרת ספורטיבית שתבחרו.