קורס מדריכי שייט 13.12.21

מידע כללי:

קורס מדריכי שייט מיועד לבני ובנות 16 ומעלה, בעלי רקע מוכח של לפחות 3  שנות פעילות תחרותית בענף השייט.

בקורס נלמדים מקצועות עיוניים וכן תכנים מקצועיים עיוניים ומעשיים מעולם שייט המפרשיות וגלשני-רוח, העוסקים במתודולוגיה של הדרכה, מיומנויות הוראה, הכנה גופנית לילדים ועוד.

תנאי הסמכה:

  • השלמת כל החובות הלימודיים והמנהלתיים.
  • במהלך הקורס נדרשים הסטודנטים לעבור התמחות בהתאם להנחיות מנהל הספורט
  • חובת הסטודנט להציג תעודת מגיש עזרה ראשונה תקפה, המעידה על השלמת קורס בהיקף של 28 שעות לימוד, פרטים על קורס זה יימסרו לתלמידים במהלך קורס המדריכים
  • למסיימים בהצלחה תוענק תעודת מדריך שייט ע"פ חוק ספורט.

תנאים מיוחדים:

קורס זה מוגדר כתכנית לימודים ייחודית ולכן לא ינתנו בו הנחות בשכר לימוד מכל סיבה שהיא.

 

מתי?

לימודי זום ולימודים מעשיים בימי שני ושלישי אחה"צ-ערב

איפה?

שדות ים

כמה עולה?

יפורסם

מידע נוסף

 

סיום משוער   19.7.22

סגל ההוראה המקצועי:

(בנצי) רועי בן צבי – מרכז ומנהל מקצועי 
שחף אמיר –  מאמן שני בנבחרת ישראל לבוגרים בגלשני רוח, מנהל מקצועי דגמי גלשנים במועדון השייט שדות -ים.

ערן סלע– רכז דגמי נוער והדרכה באיגוד השייט

מרצים אורחים במהלך הקורס- מאמנים לאומיים, שופטים ואנשי מקצוע בעלי ניסיון וידע נרחבים בענף השייט.

שאלות נפוצות

כן, המכללה הינה מוסד מוכר להכשרה מקצועית על ידי מנהל הספורט. 

שיעור בזום מתקיים בשעה נתונה שבה גן המרצה וגם הסטודנטים נמצאים יחד בשיעור, הסטודנט יכול לשאול את המרצה שאלות והשיעור הינו אינטראקטיבי.

שיעור אונליין הוא מוקלט מראש וזמין לסטודנטים 24/7 בזמנם החופשי.

מדיניות ההנחות של המכללה מופיעה בתקנון, ניתן לקבל רק הנחה אחת, את הגבוהה ביותר.

יש קורסים ייחודיים בהם אין הנחות.

צרו איתנו קשר!

קורס מדריכי שייט

קורס מדריכי ולמדריכות שייט מיועד לבני ובנות 16 לכל הפחות, אשר באמתחתם רקע מוכח של לפחות 3 שנות פעילות תחרותית בענף השייט. קורס מדריכי השייט הוא למעשה דלת הכניסה של מתאמנים בענף השייט אשר מעוניינים לשנות כיוון ובמקום או במקביל לאימון ותחרות בעצמם הם מעוניינים להכשיר ולחנך את דור העתיד של מתאמני השייט בישראל. הקורס כולל לימוד מקיף של כלל המקצועות העיוניים הנוגעים לתחום ובכלל זה מתודולוגיה של הדרכת מתאמני שיט, מיומנויות ושיטות להוראה בקרב מתאמנים ברמות אימון שונות, הכנה גופנית לילדים אשר מתחילים את דרכם בתחום, בניית מערכי ותוכנית אימון לשייטים מקצועיים ועוד. בוגרי קורס מדריכי שייט אשר יעמדו בהצלחה בכל דרישות הקורס לרבות השלמה של כל החובות הלימודיים והמנהלתיים, התמחות בהתאם להנחיות מנהל הספורט וקורס מזורז של מגיש עזרה ראשונה בהיקף של 28 שעות לימוד, יזכו לקבל תעודת מדריך שייט מוסמך על פי חוק ספורט ויורשו להדריך מתאמני שייט בכל מסגרות האימון הקיימות. מכללת ics- המכללה הישראלית לספורט מציעה את קורס השייטים המקצועי, המעניין והמקיף ביותר בתחום אשר יתבצע בחלקו בצורה מכוונת באמצעות הזום ובחלקו המעשי בשדות ים בתנאים ייחודיים תוך שימוש בציוד מעולה ומיטב המרצים, כך שתהליך ההכשרה שלכם כמדריכי שייט יהיה חוויה ייחודית, מקצועית ובלתי נשכחת.

הדרכה מקצועית עם הניסיון הרב ביותר
קורס מדריכי שייט במכללת ics יועבר על ידי טובי השייטים בניהולו של רועי בן צבי אשר מרכז ומנהל את הקורס וכולל רשימה ארוכה של מדריכים מקצועיים המתמחים בתחום ומתהדרים בשלל תארים והסמכות לרבות שחף אמיר- מאמן שני בנבחרת ישראל לבוגרים בגלשני רוח, מנהל מקצועי במועדון השייט שדות -ים, ערן סלע רכז דגמי נוער והדרכה באיגוד השייט, ועוד שלל מרצים אורחים אשר ייקחו חלק מהדרכת הקורס ובכלל זה מאמנים לאומיים מהשורה הראשונה, שופטים ושייטים מקצועיים בעלי ניסיון וידע נרחב בענף. הדרכתו המקצועית של הקורס היא שהופכת אותו לחוויה מהנה ומקצועיות כל כך.

למי מתאים קורס מדריכי שיט?
דרישות הקורס הבסיסיות של קורס מדריכי שיט כוללת ניסיון של 3 שנים לכל הפחות בתחום כך שאם גלשת, שייטת, התחרית בתחרויות שיט שונות ואתה אוהב את התחום ומרגיש אליו חיבור אמיתי בגוף ובנפש, מכללת ics מזמינה אותך לעבור צד, להפוך את השייט לעבודה, המשלבת את האהבה לים, הריגוש שבגלישה וסחרור המגיע עם רגע ההצלחה, עם ערך אמיתי של חינוך, דחיפה למצויינות וכמובן, חינוך דור העתיד של עולם השייט. כך שאין כל ספק, אם שייט הוא בדמך, אם הספורט הוא דרכך- אתה מתאים להדריך שייטים חדשים ולהצעיד אותם להצלחה מלאה בתחום השייט.

מה לומדים במסגרת קורס מדריכי שיט?
קורס מדריכי שייט מחולק לנושאי לימוד עיוניים פרופר הכוללים את הכרת כלי השיט (לרבות למידה על סוגי מנועים, תפעול תקלות ועוד), הכרה ותפעול מלא של מכשירי הניווט השונים בים ובחוף, הכרה של חוקי הימאות, הצגה של שיטות ההפלגה הקיימות בים סוער או בכל תנאי שייט אחרים, שיטות שונות לביצוע תמרוני מנוע, מטאורולוגיה ועוד, וכן לחלק מעשי הכולל בניית מערכי שיעור לתלמידים, הכרות עם שיטות הלימוד השונות, תרגול שייט עם תלמידים ועוד. אם חיפשת לעשות קורס מדריכי שייט מקצועי ולהשתלב כמדריך מן המניין, הקורס של מכללת ics הוא התשובה עבורך, בזכות השילוב שבין אהבה אמיתית לים עם, מנחים מובילים ומקצועיים- תוכל לקבל את ההכשרה המקצועית והאיכותית ביותר ולהדריך את השייטים הבאים למקצועיות רבה.

המשך שאלות ותשובות –
מהם דרישות הקבלה לקורס מדריכי שייט?
הדרישות הרישמיות הינן דרישות גיל של לכל הפחות 18 שנים וכן ניסיון בענף השייט של 3 שנים לכל הפחות.