קורס מדריכי הוקי קרח

קורס מדריכי הוקי קרח

הקורס מתקיים בשיתוף עם ההתאחדות הישראלית להוקי קרח ומיועד למשתתפים מגיל 16 ומעלה (או בוגר כיתה י') בעלי וותק מינימאלי של 3 שנות אימונים בהוקי קרח.

לפרטים נוספים והרשמה:
יו"ר האיגוד לבב ויינברג
israhockey@gmail.com

כמה זה עולה?

יפורסם

מתי זה?

יפורסם

איפה זה?

מטולה/חולון

מה הבוגרים שלנו מספרים?

אל תסמכו עלינו, תראו מה יש למי שסיים את הקורס להגיד.

סגל מקצועי

האנשים שמעבירים את הקורס חשובים מאוד. הצוות שלנו מורכב מאנשי מקצוע מובילים בתחומם, כדי שאתם תלמדו להביא תוצאות ברמה הגבוהה ביותר.

מה לומדים?

בחלק המקצועי עוסקים ב: בטיחות פדגוגיה ומתודיקה, יסודות ההחלקה על הקרח ובאינליין הוקי,שיטות שונות ואמצעים לשיפור יכולת גופנית ספציפי להוקי קרח,פיתוח שיטות משחק קבוצתיות.

במדעי האימון לומדים: מדעים ורפואת ספורט, תורת האימון, פסיכולוגיה של הספורט.

איך לומדים?

אנחנו מלמדים בצורה פרקטית מאוד, כמה שיותר תכלס.
במהלך הקורס תתנסו המון ותוכלו לצבור ביטחון כמדריכים. החלק המעשי של הקורס מתקיים באולם ובכיתה,
והלימודים המדעיים מתקיימים בזום עם גיבוי במערכת האונליין שלנו.

והינה עוד קצת מידע על התחום ועל קורס מדריכי הוקי קרח: הוקי קרח הינו אחד מענפי הספורט הקבוצתי האינטנסיביים, נועזים ומהירים ביותר שקיימים, הוא משלב עבודה של כוח עוצמתי מתפרץ, עצמה ומהירות רבה עם חשיבה אסטרטגית ותכנון צעדים מראש תוך הקפדה על שיתוף פעולה מלא של כל השחקנים והכל במהירות רבה ביותר. שחקני הוקי קרח נדרשים לכושר גופני מעולה לרבות יכולות סיבולת לב גבוה, יכולת החלקה מקצועית ומדוייקת, הקפדה על קואורדינציה ברמה גבוהה ושליטה מלאה בידיים והרגליים כאחד שכן נדרשים הם להחליק על הקרח ולחבוט בדסקית על ידי המקל והכל במהירות תגובה גבוה ביותר. לשחקני הוקי קרח מקצועיים וטובים נדרשות יכולות ספורטיביות גבוהות אשר כרוכות בשעות רבות של עבודה ואימון פיזי אשר יאפשרו להם להשתלב בקבוצה של שחקנים מקצועיים ולעמוד בקצב הגבוה שלהם. כיום שחקני הוקי קרח בעלי וותק רב של למעלה מ-3 שנים אשר מכירים לעומק את רזי המשחק על כל חוקיו, דרישותיו והטכניקות הנדרשות לו, יכולים להשתלב בקורס ייחודי להכשרת מאמני הוקי קרח ולקחת חלק בלתי נפרד מהכשרתו של דור שחקנים חדש אשר הולך וצובר תאוצה בישראל. מכללת ics – המכללה הישראלית לספורט, מציעה קורס ייחודי להכשרה של מדריכי הוקי קרח אשר כולל את כל הידע העיוני והמעשי הנדרש ממאמן של משחק מסוג זה.

מוכנים לטעום קצת מהלימודים במכללה?

דף הפייסבוק שלנו מלא בתוכן מקצועי שיעזור לכם להבין קצת את הראש ולשפר את איך שאתם מאמנים ומתאמנים, עוד לפני שהתחלתם את הקורס!

שאלות נפוצות

המכללה הישראלית לספורט הינה מוסד מוכר להכשרה מקצועית ופועלת תחת סמל מוסד מספר 6886024 04.
המכללה קיבלה רישיון לקיים לימודי הכשרה בהתאם לחוקי מדינת ישראל ובעלי הסמכות הרלוונטים.
לכן, מועמדים מתאימים יכולים לבקש עזרה במימון שכר לימוד ע"פ חוק חיילים משוחררים (הפיקדון הצה"לי), ממשרד הקליטה, משרד העבודה או מגופים כגון אתנה המעניקה מלגות לספורטאיות..
קבלת המימון/מלגה תלויה בקורס אליו מבקשים להירשם, בהתאמת המועמד/ת ללימודים ובתנאים והנהלים שקובע הגוף הרלוונטי שמציע את המימון/מלגה.

השיעור בזום הינו שיעור אינטראקטיבי המתקיים ביום ושעה ספציפים הקבועים מראש, באופן בו המרצה והסטודנטים נמצאים יחד בשיעור, החומר מועבר בזמן אמת על ידי המרצה שרואה ושומע את הסטודנטים כך שניתן לשאול את המרצה שאלות ולבקש הבהרות.

שיעור האונליין הינו שיעור שנבנה במיוחד ללמידה עצמאית, לא מדובר בשיעור רגיל מוקלט, אלא במערך הכולל מצגות, סרטוני וידאו, חומר כתוב ובחנים הניתנים אונליין. שיעורי האונליין זמינים לצפיה על ידי הסטודנטים 24/7 מה שמאפשר גמישות בזמנים. בנוסף, במערכת האונליין ניתן לגשת לכל בוחן כמה פעמים שרוצים (כל עוד הקורס פתוח) מה שמאפשר חזרה טובה יותר על החומר.

מדיניות ההנחות של המכללה מופיעה בתקנון, ניתן לקבל רק הנחה אחת, את הגבוהה ביותר.

יש קורסים ייחודיים בהם אין הנחות.

בהתאם לתקנון המכללה, מפעילה מכללת ics מנגנון הנחות קבוע מראש לפיו, בהתקיים תנאים מסויימים, יהנה הסטודנט מהנחה מסויימת בסכום שיקבע על ידי המכללה. בהתאם לתקנון כאמור, יוכל סטודנט להנות מהנחה אחת בלבד, הגבוה ביותר, בהרשמה לקורסים מסויימים הקבועים בתקנון וזאת לאחר מילוי הטפסים הנדרשים לא יאוחר מ21 יום טרם תחילת הלימודים. יובהר כי מתן ההנחה הינה בהתאם לשיקול דעתה הבלעדי של המכללה וכי באפשרותה להפסיק את מדיניות מתן ההנחות בכל זמן נתון לכלל הקורסים או לחלק מהם וזאת ללא כל הודעה מראש.

בחלק מהקורסים כמו קורס מדריכי חדר כושר, מדריכים בספורט תחרותי ואמנויות לחימה ניתן לשלם על הקורס מהפיקדון הצה"לי.

שאלו אותנו לפני הרשמה, האם לקורס הספציפי שאתם רוצים להירשם, ניתן לשלם מהפיקדון הצה"לי.

בקורסים בהם ניתן לשלם מהפיקדון, מימוש הפקדון יעשה על ידי מילוי טופס למימוש כספי הפקדון למטרת הכשרה מקצועית והעברתו לבנק בהתאם להנחיות המתפרסמות על ידי האגף והקרן לחיילים משוחררים.

מי שזכאי לעזרה ממשרד ממשלתי כלשהו או מרשות עירונית, ישלח למנהל סטודנטים את הטפסים שקיבל, אנו נספק את המידע המצוי בידנו לנותן המלגה.

סטודנט אשר זכאי לסיוע כספי מגוף ממשלתי כלשהו רשות עירונית, משרד העבודה, משרד הקליטה,

משרד התעסוקה וכו יעביר לידי למנהל סטודנטים את מלוא הטפסים שקיבל תוך פירוט הנתונים הנדרשים לו. מנהל הסטודנטים יעביר בהקדם האפשרי את מלוא המידע המצוי והאפשרי לידי הסטודנט או לנותן המלגה בהתאם לצורך. מכללת ics תעשה כל שביכולתה לסייע לכל סטודנט לקבל את מלוא העזרה/ המלגה אשר הוא מבקש לקבל.

כל סטודנט שיעמד בכל דרישות הקורס לרבות עמידה בציון סף מינימלי בבחינות העיוניות והמעשיות וכן יעמוד בכלל דרישות הנוכחות שיפרסמו במסגרת הקורס וכל הדרישות האחרות (לכל קורס יש דרישות שונות, כמו הגשת עבודות, מפגשי חובה וכו'…) תוענק תעודה מטעם המכללה הישראלית לספורט.

בוגרי הקורס יוכלו לעסוק בתחום בו הוכשרו. המכללה מקבלת מידי פעם פניות ממעסיקים פוטנציאלים במגוון תחומים ומעבירה אותם לבוגרים.

רוצים לשמוע עוד?

תשאירו לנו פרטים ונחזור אליכם מהר בטירוף.
מוזמנים גם לכתוב לנו בפייסבוק אם אתם מעדיפים!

רוצים לשמוע עוד?

תשאירו לנו פרטים ונחזור אליכם מהר בטירוף.
מוזמנים גם לכתוב לנו בפייסבוק אם אתם מעדיפים!

שם מלא:(חובה)
שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.

חפשו קורס באתר ICS