קורס מאמני כדורגל EUFA C

קורס מאמני כדורגל EUFA C

קורס ייחודי המקנה הסמכה של מאמן כדורגל בדרגה UEFA C.

בהדרכת ניר לוין

פתיחה 1.8.24

תנאי קבלה כללים

  • מינימום גיל 16 לפי תאריך לידה
  • רקע ספורטיבי מוכח
  • אישור רפואי שהונפק בששת החודשים האחרונים ורשום כי יכול/ה לעסוק בפעילות ספורטיבית.
  • מעבר ראיון קבלה
  • למועמדים מעל גיל 18 - תצהיר בדבר העדר הרשעות
  • ידיעת השפה העברית (קריאה וכתיבה).

קורס זה מוגדר כתכנית לימוד ייחודית ולא ינתנו בו הנחות מכל סיבה שהיא

מועדי המפגשים:

תאריך יום שעות
1.8.24 חמישי 08:30-18:30
4.8.24 ראשון 08:30-18:30
6.8.24 שלישי 08:30-18:30
8.8.24 חמישי 08:30-18:30
11.8.24 ראשון 08:30-18:30
14.8.24 רביעי 08:30-18:30
18.8.24 ראשון 08:30-18:30
20.8.24 שלישי 08:30-18:30

כמה זה עולה?

שכר לימוד 4,100 ש"ח כולל דמי רישום

 

מתי זה?

מבחני כניסה ב 18.6.24  בשעה  18:00 בת"א

מועד פתיחה 1.8.24

מועד סיום 20.8.24

הקורס הבא

נובמבר 24

 

 

איפה זה?

אצטדיון כדורגל שמשון ת"א ומרכז דניאל לחתירה

מה הבוגרים שלנו מספרים?

אל תסמכו עלינו, תראו מה יש למי שסיים את הקורס להגיד.

סגל מקצועי

האנשים שמעבירים את הקורס חשובים מאוד. הצוות שלנו מורכב מאנשי מקצוע מובילים בתחומם, כדי שאתם תלמדו להביא תוצאות ברמה הגבוהה ביותר.

מה לומדים?

תעודת הסמכה של מאמן כדורגל בדרגה UEFA C.

קורס מדריכי כדורגל של המכללה הישראלית לספורט
מיועד לבנים ובנות מגיל 16 (לפי תאריך הלידה).

בקורס תלמדו:

א. מדעים בזיקה לכדורגל של צעירים
ב. פיתוח יכולות אישיות וקבוצתיות בכדורגל
ג. פיתוח יכולת אישית מנטלית ופיזית של צעירים בכדורגל
ד. הדרכה של ילדים בכדורגל לפי שלבי התפתחות.
ה. פיתוח יכולות של הדרכת ילדים בכדורגל

למכללה יש אישור לקיים את הקורס מההתאחדות לכדורגל, שהינה חברה בהתאחדות הכדורגל האירופית, להכשיר מאמנים של ספורטאים הישגיים בענף הכדורגל בדרגת הכשרה UEFA B ו-UEFA C.

איך לומדים?

אנחנו מלמדים בצורה פרקטית מאוד, כמה שיותר תכלס.
במהלך הקורס תתנסו המון ותוכלו לצבור ביטחון כמאמן. החלק המעשי של הקורס מתקיים במגרש ובכיתה.

והינה עוד קצת מידע על התחום ועל קורס מדריכי כדורגל: אם תחום הכדורגל הוא חלק בלתי נפרד מחייכם, אתם משחקים מס' רב של פעמים בשבוע, מכירים את כל חוקי המשחק ונהנים הנאה צרופה מכל גול ו/או מהלך מרשים על המגרש? אם הכדורגל עבורכם הוא יותר מתחביב מזדמן והמשחק הוא אהבה של ממש, אם לא תפספסו אף משחק כשחקנים או כצופים, קורס מדריכי כדורגל יכול להתאים לכם עד מאוד. במסגרת קורס מדריכי הכדורגל תקבלו את כל הידע והתכנים הנדרשים על מנת לעבור צד אל עבר עולם ההדרכה והחינוך של דור השחקנים העתידי. הסמכה כמדריכי כדורגל תאפשר לכם לאמן קבוצות מתאמנים מסוגים שונים החל מקבוצות קטנות, קבוצות ילדים בחוגים עירוניים, קבוצות שחקנים ענפיות ומקצועיות או כל קבוצת שחקנים אחרת המעוניינת להתחזק ולהשתפר בתחום. מכללת ics- המכללה הישראלית לספורט, מציעה לכל בעלי הידע והניסיון בתחום להצטרף לקורס המקצועי להכשרת מדריכי כדורגל, הקורס יתמקד בהיבטים העיוניים והמעשיים של תחום הכדורגל ובכלל זה תתבצע הכשרה של המדריך להתמודד עם כלל השחקנים על המגרש בצורה מקצועית, נכונה ומושכלת באופן שיסייע למצות בצורה מלאה את יכולתו האישית של כל אחד מהשחקנים ולהוביל את הקבוצה כולה כיחידה אחת לתפקוד מקסימלי.

מוכנים לטעום קצת מהלימודים במכללה?

דף הפייסבוק שלנו מלא בתוכן מקצועי שיעזור לכם להבין קצת את הראש ולשפר את איך שאתם מאמנים ומתאמנים, עוד לפני שהתחלתם את הקורס!

שאלות נפוצות

המכללה הישראלית לספורט הינה מוסד מוכר להכשרה מקצועית ופועלת תחת סמל מוסד מספר 6886024 04.
המכללה קיבלה רישיון לקיים לימודי הכשרה בהתאם לחוקי מדינת ישראל ובעלי הסמכות הרלוונטים.
לכן, מועמדים מתאימים יכולים לבקש עזרה במימון שכר לימוד ע"פ חוק חיילים משוחררים (הפיקדון הצה"לי), ממשרד הקליטה, משרד העבודה או מגופים כגון אתנה המעניקה מלגות לספורטאיות..
קבלת המימון/מלגה תלויה בקורס אליו מבקשים להירשם, בהתאמת המועמד/ת ללימודים ובתנאים והנהלים שקובע הגוף הרלוונטי שמציע את המימון/מלגה.

השיעור בזום הינו שיעור אינטראקטיבי המתקיים ביום ושעה ספציפים הקבועים מראש, באופן בו המרצה והסטודנטים נמצאים יחד בשיעור, החומר מועבר בזמן אמת על ידי המרצה שרואה ושומע את הסטודנטים כך שניתן לשאול את המרצה שאלות ולבקש הבהרות.

שיעור האונליין הינו שיעור שנבנה במיוחד ללמידה עצמאית, לא מדובר בשיעור רגיל מוקלט, אלא במערך הכולל מצגות, סרטוני וידאו, חומר כתוב ובחנים הניתנים אונליין. שיעורי האונליין זמינים לצפיה על ידי הסטודנטים 24/7 מה שמאפשר גמישות בזמנים. בנוסף, במערכת האונליין ניתן לגשת לכל בוחן כמה פעמים שרוצים (כל עוד הקורס פתוח) מה שמאפשר חזרה טובה יותר על החומר.

מדיניות ההנחות של המכללה מופיעה בתקנון, ניתן לקבל רק הנחה אחת, את הגבוהה ביותר.

יש קורסים ייחודיים בהם אין הנחות.

בהתאם לתקנון המכללה, מפעילה מכללת ics מנגנון הנחות קבוע מראש לפיו, בהתקיים תנאים מסויימים, יהנה הסטודנט מהנחה מסויימת בסכום שיקבע על ידי המכללה. בהתאם לתקנון כאמור, יוכל סטודנט להנות מהנחה אחת בלבד, הגבוה ביותר, בהרשמה לקורסים מסויימים הקבועים בתקנון וזאת לאחר מילוי הטפסים הנדרשים לא יאוחר מ21 יום טרם תחילת הלימודים. יובהר כי מתן ההנחה הינה בהתאם לשיקול דעתה הבלעדי של המכללה וכי באפשרותה להפסיק את מדיניות מתן ההנחות בכל זמן נתון לכלל הקורסים או לחלק מהם וזאת ללא כל הודעה מראש.

בחלק מהקורסים כמו קורס מדריכי חדר כושר, מדריכים בספורט תחרותי ואמנויות לחימה ניתן לשלם על הקורס מהפיקדון הצה"לי.

שאלו אותנו לפני הרשמה, האם לקורס הספציפי שאתם רוצים להירשם, ניתן לשלם מהפיקדון הצה"לי.

בקורסים בהם ניתן לשלם מהפיקדון, מימוש הפקדון יעשה על ידי מילוי טופס למימוש כספי הפקדון למטרת הכשרה מקצועית והעברתו לבנק בהתאם להנחיות המתפרסמות על ידי האגף והקרן לחיילים משוחררים.

מי שזכאי לעזרה ממשרד ממשלתי כלשהו או מרשות עירונית, ישלח למנהל סטודנטים את הטפסים שקיבל, אנו נספק את המידע המצוי בידנו לנותן המלגה.

סטודנט אשר זכאי לסיוע כספי מגוף ממשלתי כלשהו רשות עירונית, משרד העבודה, משרד הקליטה,

משרד התעסוקה וכו יעביר לידי למנהל סטודנטים את מלוא הטפסים שקיבל תוך פירוט הנתונים הנדרשים לו. מנהל הסטודנטים יעביר בהקדם האפשרי את מלוא המידע המצוי והאפשרי לידי הסטודנט או לנותן המלגה בהתאם לצורך. מכללת ics תעשה כל שביכולתה לסייע לכל סטודנט לקבל את מלוא העזרה/ המלגה אשר הוא מבקש לקבל.

כל סטודנט שיעמד בכל דרישות הקורס לרבות עמידה בציון סף מינימלי בבחינות העיוניות והמעשיות וכן יעמוד בכלל דרישות הנוכחות שיפרסמו במסגרת הקורס וכל הדרישות האחרות (לכל קורס יש דרישות שונות, כמו הגשת עבודות, מפגשי חובה וכו'…) תוענק תעודה מטעם המכללה הישראלית לספורט.

בוגרי הקורס יוכלו לעסוק בתחום בו הוכשרו. המכללה מקבלת מידי פעם פניות ממעסיקים פוטנציאלים במגוון תחומים ומעבירה אותם לבוגרים.

רוצים לשמוע עוד?

תשאירו לנו פרטים ונחזור אליכם מהר בטירוף.
מוזמנים גם לכתוב לנו בפייסבוק אם אתם מעדיפים!

רוצים לשמוע עוד?

תשאירו לנו פרטים ונחזור אליכם מהר בטירוף.
מוזמנים גם לכתוב לנו בפייסבוק אם אתם מעדיפים!

שם מלא:(חובה)
שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.

חפשו קורס באתר ICS