קורס מדריכי כדורסל

קורס מדריכי כדורסל

הספורט בישראל צריך אנשים כמוכם, שאוהבים ספורט ורוצים לדעת לעשות את הדברים בצורה הנכונה ולהשפיע על חיים של אחרים. הבוגרים שלנו כבר מביאים תוצאות בשטח בעשרות תחומים, מעזרה למתאמנים להגיע למטרות שלהם, ועד לזכייה באליפויות ברמות שונות. עכשיו הזמן שלכם להשפיע על ענף הכדורסל כמדריכים.
הקורס מיועד לבוגרי כיתה י' או מגיל 16 ומעלה בעלי וותק של לפחות 3 שנים בתחום.
הקורס מקנה תעדות מדריך\ת כדורסל מוכרת ע"י מנהל הספורט.
קורסי הכדורסל המתקיימים בקיץ מוגדרים כתכניות לימודים ייחודיות ולכן לא יינתנו בהן הנחות מעבר לזו הניתנת על הרשמה מוקדמת.

כמה זה עולה?

יפורסם

מתי זה?

יפורסם

איפה זה?

יבנה היכל הספורט, רח' האלון 27 יבנה

אשדוד

מה הבוגרים שלנו מספרים?

אל תסמכו עלינו, תראו מה יש למי שסיים את הקורס להגיד.

סגל מקצועי

האנשים שמעבירים את הקורס חשובים מאוד. הצוות שלנו מורכב מאנשי מקצוע מובילים בתחומם, כדי שאתם תלמדו להביא תוצאות ברמה הגבוהה ביותר.

מה לומדים?

קורס מדריכי כדורסל של המכללה הישראלית לספורט מיועד לבנים ובנות בוגרי כיתה י' ומעלה (ילידי שנת 2006 ואילך).

מה תלמדו,  לימוד ותרגול של מגוון טכניקות אימון בכדורסל , תוך קבלת כלים מעשיים להתאמת התכנים המקצועיים לגילאים השונים (ביה"ס לכדורסל , קטסל , ילדים ונערים). בנוסף נלמדות מיומנויות הוראה, ולימודי מדעים.

הקורס מועבר באופן אינטראקטיבי כאשר הסטודנטים לוקחים חלק פעיל בדיונים לימודים והדרכת עמיתים. הקורס מתמקד במתן כלים שיאפשרו לכם להשתלב בהדרכה בצורה מיטבית.

החלק המדעי כולל את מדעי הרפואה, תורת האימון ופסיכולוגיה הנלמדים בזום.
לימודי הכדורסל מתקימים באופן פרונטאלי  בתל אביב
מנהל מקצועי: אלון כהן

קורס זה מוגדר כתכנית לימודים ייחודית ולכן למעט הנחות המפורטות לעייל לא יינתנו בו הנחות נוספות מכל סיבה.

איך לומדים?

משחק הכדורסל הינו משחק נפוץ ואהוב בקרב מתאמנים רבים, הוא דורש אימונים רבים שכוללים הן עבודה פיזית אישית של השחקן אשר נדרש לרמת כושר גופני גבוה למדי והן עבודה קבוצתית אשר דורשת עבודת צוות, שיתוף פעולה ותקשורת מלאה בין השחקנים, שכן רק על ידי כך יבואו לידי ביטוי היכולות האישיות של כל שחקן ושחקן. קורס מאמני כדורסל מטרתו להכשיר את דור העתיד של מדריכי הכדורסל החל משלב ההקניה הבסיסית של כללי המשחק, חוקיו ומטרותיו לילדים, ועד לתפקידים השונים בקבוצות ליגה מתקדמות וזאת במטרה לשפר את רמת המשחק של השחקנים ולמצב את הקבוצות במיקומים גבוהים בטבלאות התחרות ובכך להשיג לתוצאות מכובדות על המגרש. קורס מדריכי כדורסל של מכללת ics המכללה הישראלית לספורט מיועד לבנים ובנות בוגרי כיתה י' ומעלה. הקורס משלב לימודים עיוניים במגוון נושאים רב הכולל את מדעי הרפואה, תורת האימון, פסיכולוגיה של מתאמנים, תורת הכדורסל ועוד, עם חלק מעשי משמעותי הכולל אימוני משחק, אימוני כושר, ביצוע אימונים לדוגמא ועוד. החלק העיוני של הקורס מתקיים ברובו באמצעות הזום והחלק המעשי של לימודי הכדורסל מתקיים בתל אביב בימים ובשעות נוחים המאפשרים גם לעובדים לקחת חלק בקורס.

 

מוכנים לטעום קצת מהלימודים במכללה?

דף הפייסבוק שלנו מלא בתוכן מקצועי שיעזור לכם להבין קצת את הראש ולשפר את איך שאתם מאמנים ומתאמנים, עוד לפני שהתחלתם את הקורס!

שאלות נפוצות

המכללה הישראלית לספורט הינה מוסד מוכר להכשרה מקצועית ופועלת תחת סמל מוסד מספר 6886024 04.
המכללה קיבלה רישיון לקיים לימודי הכשרה בהתאם לחוקי מדינת ישראל ובעלי הסמכות הרלוונטים.
לכן, מועמדים מתאימים יכולים לבקש עזרה במימון שכר לימוד ע"פ חוק חיילים משוחררים (הפיקדון הצה"לי), ממשרד הקליטה, משרד העבודה או מגופים כגון אתנה המעניקה מלגות לספורטאיות..
קבלת המימון/מלגה תלויה בקורס אליו מבקשים להירשם, בהתאמת המועמד/ת ללימודים ובתנאים והנהלים שקובע הגוף הרלוונטי שמציע את המימון/מלגה.

השיעור בזום הינו שיעור אינטראקטיבי המתקיים ביום ושעה ספציפים הקבועים מראש, באופן בו המרצה והסטודנטים נמצאים יחד בשיעור, החומר מועבר בזמן אמת על ידי המרצה שרואה ושומע את הסטודנטים כך שניתן לשאול את המרצה שאלות ולבקש הבהרות.

שיעור האונליין הינו שיעור שנבנה במיוחד ללמידה עצמאית, לא מדובר בשיעור רגיל מוקלט, אלא במערך הכולל מצגות, סרטוני וידאו, חומר כתוב ובחנים הניתנים אונליין. שיעורי האונליין זמינים לצפיה על ידי הסטודנטים 24/7 מה שמאפשר גמישות בזמנים. בנוסף, במערכת האונליין ניתן לגשת לכל בוחן כמה פעמים שרוצים (כל עוד הקורס פתוח) מה שמאפשר חזרה טובה יותר על החומר.

מדיניות ההנחות של המכללה מופיעה בתקנון, ניתן לקבל רק הנחה אחת, את הגבוהה ביותר.

יש קורסים ייחודיים בהם אין הנחות.

בהתאם לתקנון המכללה, מפעילה מכללת ics מנגנון הנחות קבוע מראש לפיו, בהתקיים תנאים מסויימים, יהנה הסטודנט מהנחה מסויימת בסכום שיקבע על ידי המכללה. בהתאם לתקנון כאמור, יוכל סטודנט להנות מהנחה אחת בלבד, הגבוה ביותר, בהרשמה לקורסים מסויימים הקבועים בתקנון וזאת לאחר מילוי הטפסים הנדרשים לא יאוחר מ21 יום טרם תחילת הלימודים. יובהר כי מתן ההנחה הינה בהתאם לשיקול דעתה הבלעדי של המכללה וכי באפשרותה להפסיק את מדיניות מתן ההנחות בכל זמן נתון לכלל הקורסים או לחלק מהם וזאת ללא כל הודעה מראש.

בחלק מהקורסים כמו קורס מדריכי חדר כושר, מדריכים בספורט תחרותי ואמנויות לחימה ניתן לשלם על הקורס מהפיקדון הצה"לי.

שאלו אותנו לפני הרשמה, האם לקורס הספציפי שאתם רוצים להירשם, ניתן לשלם מהפיקדון הצה"לי.

בקורסים בהם ניתן לשלם מהפיקדון, מימוש הפקדון יעשה על ידי מילוי טופס למימוש כספי הפקדון למטרת הכשרה מקצועית והעברתו לבנק בהתאם להנחיות המתפרסמות על ידי האגף והקרן לחיילים משוחררים.

מי שזכאי לעזרה ממשרד ממשלתי כלשהו או מרשות עירונית, ישלח למנהל סטודנטים את הטפסים שקיבל, אנו נספק את המידע המצוי בידנו לנותן המלגה.

סטודנט אשר זכאי לסיוע כספי מגוף ממשלתי כלשהו רשות עירונית, משרד העבודה, משרד הקליטה,

משרד התעסוקה וכו יעביר לידי למנהל סטודנטים את מלוא הטפסים שקיבל תוך פירוט הנתונים הנדרשים לו. מנהל הסטודנטים יעביר בהקדם האפשרי את מלוא המידע המצוי והאפשרי לידי הסטודנט או לנותן המלגה בהתאם לצורך. מכללת ics תעשה כל שביכולתה לסייע לכל סטודנט לקבל את מלוא העזרה/ המלגה אשר הוא מבקש לקבל.

כל סטודנט שיעמד בכל דרישות הקורס לרבות עמידה בציון סף מינימלי בבחינות העיוניות והמעשיות וכן יעמוד בכלל דרישות הנוכחות שיפרסמו במסגרת הקורס וכל הדרישות האחרות (לכל קורס יש דרישות שונות, כמו הגשת עבודות, מפגשי חובה וכו'…) תוענק תעודה מטעם המכללה הישראלית לספורט.

בוגרי הקורס יוכלו לעסוק בתחום בו הוכשרו. המכללה מקבלת מידי פעם פניות ממעסיקים פוטנציאלים במגוון תחומים ומעבירה אותם לבוגרים.

רוצים לשמוע עוד?

תשאירו לנו פרטים ונחזור אליכם מהר בטירוף.
מוזמנים גם לכתוב לנו בפייסבוק אם אתם מעדיפים!

רוצים לשמוע עוד?

תשאירו לנו פרטים ונחזור אליכם מהר בטירוף.
מוזמנים גם לכתוב לנו בפייסבוק אם אתם מעדיפים!

שם מלא:(חובה)
שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.

חפשו קורס באתר ICS