קורס SuperCoach

מועד פתיחה יפורסם

בין אם אתם רוצים להתחיל לאמן ולהרוויח כסף מהאהבה שלכם לכושר וספורט,
או להעשיר את הידע בתחום שמעניין אתכם, הקורס הזה בשבילכם!
הקורס מקנה 4 הסמכות ואורך כחודשיים.

כמה?

שכר לימוד 5470 ש"ח
כולל דמי רישום

רשימת קורסים קרובים:

איפה?לימודי זוםמתי המעשי?מיקום מדוייק
תל-אביב נובמבר 2022משולבים בימי שלישי ושישיימי שלישי בד"כ 17:30-21:30, ימי שישי 09:00-13:00תיכונט - שושנה פרסיץ 1

מידע נוסף

הסמכות:

 • מאמן\ת אישי\ת
 • מדריך\ת סטודיו
 • מדריך פיתוח יכולות אתלטיות לספורטאים חובבים
 • מדריך\ת לאימון פונקציונאלי

תוכן המפגשים:

 • טכניקה נכונה לביצוע תרגילי כוח ותרגילי עיצוב
 • שימוש באביזרים: גומיות, מדרגות, מוטות, משקוליות, רצועות אימון ועוד…
 • כיצד לתכנן ולהעביר שיעורים בסטודיו כמו HIIT או METCON
 • כיצד לתכנן ולהעביר אימוני כושר בחוץ.
 • איך בונים אימונים ותכניות אימון
 • איך לגייס מתאמנים וכיצד לסייע להם להשיג את מטרותיהם.

לימודי אונליין:

 • אנטומיה
 • פיזיולוגיה
 • תורת האימון
 • מתודיקה של הדרכה
 • תזונת ספורט
 • ניהול ושיווק

המרצים בקורס:
 וילם לאוקס – מאמן אתלטיקה וריצות מהבכירים והוותיקים בישראל
מרינה אוכמן – אלופת ושיאנית ישראל בהרמת משקולות                                                                                                                        חברת סגל אולימפי. בעלת תואר שני בחינוך גופני , מאמנת כושר.
יניב ליברמן
– ממובילי תעשיית הפיטנס בארץ
יאיר פינגולד
– פסיכולוג ספורט ומנחה קבוצות

יונתן שוויצר – מאמן הרמת משקולות, קרוספיט ואימון פונקציונאלי

שאלות נפוצות

כאן תוכלו למצוא תשובות לשאלות שלא חשבתם עליהן עדיין… או שכן? 🙂

המכללה הינה מוסד מוכר להכשרה מקצועית בעלת סמל מוסד 04-586024 ממשרד החינוך
בנוסף, למכללה יש רישיון ממשרד התרבות והספורט, בחתימת שר התרבות וספורט, לקיים קורסים להכשרת מאמנים ומדריכים
תחת חוק ספורט, בכ- 30 תחומי הסמכה שונים בספורט.

שיעור בזום מתקיים בשעה נתונה שבה גן המרצה וגם הסטודנטים נמצאים יחד בשיעור, הסטודנט יכול לשאול את המרצה שאלות והשיעור הינו אינטראקטיבי.

שיעור אונליין הוא מוקלט מראש וזמין לסטודנטים 24/7 בזמנם החופשי.

בדומה לשעורים פרונטלים בצורתם המסורתית, השיעור מועבר כשכל אחד מהסטודנטים נמצא בביתו מול מחשבו האישי ומועבר על ידי תוכנת הזום. השיעור בזום הינו שיעור אינטראקטיבי המתקיים ביום ושעה ספציפים הקבועים מראש, באופן בו המרצה והסטודנטים נמצאים יחד בשיעור, החומר מועבר בזמן אמת על ידי המרצה שרואה ושומע את הסטודנטים כך שכל אחד מהם יכול לשאול את המרצה שאלות, לבקש הבהרות וחזרות ולסכם לעצמו את הדברים.

שיעור האונליין הינו שיעור המוקלט מראש על ידי המרצה וזמין לצפיה על ידי הסטודנטים 24/7 בזמנם החופשי. דבר המאפשר גמישות בזמנים ומתאים לסטודנטים עסוקים שפספסו או חוזים לחזור/ להשלים שעור מסויים.

מדיניות ההנחות של המכללה מופיעה בתקנון, ניתן לקבל רק הנחה אחת, את הגבוהה ביותר.

יש קורסים ייחודיים בהם אין הנחות.

בהתאם לתקנון המכללה, מפעילה מכללת ics  מנגנון הנחות קבוע מראש לפיו, בהתקיים תנאים מסויימים, יהנה הסטודנט מהנחה מסויימת בסכום שיקבע על ידי המכללה. בהתאם לתקנון כאמור, יוכל סטודנט להנות מהנחה אחת בלבד, הגבוה ביותר, בהרשמה לקורסים מסויימים הקבועים בתקנון וזאת לאחר מילוי הטפסים הנדרשים לא יאוחר מ21 יום טרם תחילת הלימודים. יובהר כי מתן ההנחה הינה בהתאם לשיקול דעתה הבלעדי של המכללה וכי באפשרותה להפסיק את מדיניות מתן ההנחות בכל זמן נתון לכלל הקורסים או לחלק מהם וזאת ללא כל הודעה מראש.

 

קורס סופרקואוצ' אינו מכשיר מדריכים לחדר הכושר ולכן לא ניתן להדריך עם תעודה זו בתוך חדר כושר. 

אם אתם מעוניינים להדריך בתוך חדר כושר, ממליצים לכם להסתכל על קורס מדריכי חדר כושר.

בוגרי קורס סופר קאוצ' יזכו לקבל מספר תעודות הסמכה עם סיום כל חובות הקורס, תעודות אלה כוללות תעודת  מאמן אישי, תעודת מדריך סטודיו, מדריך לאימון רצועות, מדריך לאימון פונקצוינאלי ומדריך OUTDOOR. כל אחת מתעודות אלה תפתח בפניכם דלת תעסוקתית ותאפשר לכם לעבוד בשלל סוגי הדרכות וקהלים.

תנאי הקבלה הבסיסיים לקורס סופר קואוצ' אשר מציע לבוגריו מספר הסמכות המשולבות יחד בקורס אחד כוללים דרישת גיל מינימאלי של 16 שנים, אישור וותק המעיד על לפחות שנה נסיון בפעילות גופנית מסודרת או רקע תנועתי רלוונטי וכן ההצגת אישור רפואי מעודכן מהחודשיים האחרונים המעיד על מצב רפואי תקין.

הקורס להסמכת סופר קאוצ' אשר בסופו יהנו הבוגרים מ-5 הסמכות שונות אורך כ-178 שעות לימוד אשר חלקן יועברו בצורה פרונטלית מעשית וחלקן יועברו און ליין באמצעות תוכנת הזום. הלימודים באמצעות הזום בחלקם יהיו לימודים מוקלטים בהם ניתן לצפות מספר פעמים ללא הגבלה.

צרו איתנו קשר!

קורס סופר קאוץ'

עולם הספורט והכושר הגופני, בדומה לתחומי עיסוק רבים, עובר בשנים האחרונות מהמורות ותהפוכות משמעותיות אשר באות לידי ביטוי במגוון היבטים לרבות תהליכי יציאה מחדר הכושר במבנה המוכר עד היום אל עבר הפארקים והשטחים הפתוחים. מתאמנים רבים מעדיפים לבצע את הפעילות הספורטיבית היומיומית שלהם תחת כיפת השמיים, בצורה מאווררת אשר מקטינה ככל האפשר את החיכוך שלהם עם מתאמנים אחרים במטרה לשמור על בריאותם. מדריכי הכושר, אשר זיהו והבינו מגמה זו, ומעוניינים להתאים את עצמם לדרישות המתאמנים, נדרשים להכשרה ייעודית על מנת שיוכלו לאמן בצורה המיטבית בכל מקום וזמן ללא תלות במכשירי אימון כבדים ונייחים, לשמור על רמת אימון גופני גובה ובריאה והכל תוך שימוש באביזרים נרחב. ייתרון נוסף להתאמת המאמן למציאות העדכנית טמון בפן הכלכלי, בעוד שמאמני חדרי הכושר לרוב משתכרים בשכר בסיסי, המאמנים האישיים המוכשרים לעבודה עצמאית ופרטנית, לרוב משתכרים בצורה גבוה יותר במידה משמעותית. קורס הסופר קאוץ' של מכללת ics הינו הקורס המושלם למאמנים המעוניינים להעביר אימוני כושר קבוצתיים או פרטניים, בשטח פתוח או בסטודיו, באמצעות אביזרים שונים או בלעדיהם והכל בפרק זמן קצר וממוקד, חוויתי ומקצועי. קורס הסופר קאוץ' של מכללת ics מעניק לבוגריו 5 הסמכות שונות- מאמן אישי, מדריך סטודיו, מדריך אימוני רצועות, מדריך OUTDOOR ומדריך כושר, כך שבסוף הקורס יהיו בידי המאמן ארגז הכלים המלא לכל אימון שיבחר להעביר למתאמניו.

למי מתאים קורס סופר קאוץ'?
על מנת להתחיל את קורס הסופר קאוץ' במכללת ics נדרשים המועמדים לעמוד במספר תנאי קבלה בסיסיים ובראשם הוא ניסיון משמעותי (של לפחות שנה) של עיסוק בענף הספורט או שנה של רקע תנועתי כלשהו, דרישה זו נובעת מהאמונה שעל מנת להיות מאמן טוב יש להכיר את התחום לעומק, לאהוב ולחיות אותו במשך זמן מה ורק לאחר מכן ניתן לעבור ולהדריך מתאמנים נוספים. בנוסף ישנם דרישות פרוצדורליות הכוללות מגבלת גיל- 16 שנים לכל הפחות, אישור רפואי מרופא המשפחה המעיד על מצב בריאותי תקין וכן, חתימה על הצהרת המועמד. בהתקיים התנאים הללו נסללת הדרך למועמד להתחיל את הקורס, ולפתוח לעצמו דלת למקצוע עתידי מעשיר ומהנה אשר ישלב עבודה עם תחביב ויעניק לכם את הזכות להעביר את התורה הלאה למתאמנים שלכם.

עמידה בתנאי הסמכת הקורס
במסדרת הקורס תדרשו לעמוד בשורה של דרישות ומטלות שבהתקיימם תינתן ההסמכה המיוחלת, דרישות אלה מתייחסות לנוכחות הפיזית הנדרשת במפגשים המעשיים אשר נחשבים למפגשי מפתח חשובים ומהותיים לתהליך ההסמכה. מלבד הנוכחות ידרשו התלמידים לעמוד בכלל החובות הלימודיים, עשיית כלל המטלות השונות בציון עובר והגשת כל החובות הלימודיים שידרשו במהלך הקורס. מעבר לדרישות הקורס עצמן ידרשו התלמידים לערוך סדנת עזרה ראשונה בהיקף של 28 שעות לימוד, סדנה זו מהווה דרישת בסיס ראשונית ומהותית.

מבנה הקורס והתאמתו לתלמיד
קורס הסופר קאוץ' בנוי למעשה ממספר פרקים ושעורים עיוניים ומעשיים אשר יעניקו לתלמיד את מלוא הידע הנדרש ומעבר לכך. הקורסים כאמור יכללו מידע רב בתחומי האנטומיה, פיזיולוגיה, שיטות האימון השונות המתודולוגיה של הדרכה ואימון, תורות האימון השונות, תזונת ספורטאים במטרה להשיג תוצאות משופרות, קורסים שונים בנושאי התפתחות אישית בתעשיית הכושר בישראל, שיטות לבניית תוכניות אימוני כוח, שלל אימוני סטודיו/ OUTDOOR ואימונים אישיים וכן את הקוס הנדרש בהגשת עזרה ראשונה. קורס הסופר קאוץ' במכללת ics נלמד בחלקו און ליין ובחלקו על ידי מפגשים פרונטליים, כך שהקורס יכול להתאים גם לאנשים עובדים ועסוקים אשר שעותיהם הפנויות ספורות.