קורסי מדריכים בשילוב לימודי BA*

קורסי מדריכים בשילוב לימודי BA*

נקודת התחלה לקריירה שלך!

למד מקצוע, עבוד ולמד, ו- סיים עם BA*
למד ב- ICS קורס מדריכים או מאמנים בתחום הספורט: קורס מאמן כושר, חדר כושר, מדריך שחייה, מדריך כדורגל, מדריך כדורסל, מדריך אומנויות לחימה, מדריך כדורעף וכו'…

קיימת אפשרות לשילוב הלימודים עם לימודי תואר ראשון BA*
בחינוך וחברה עם התמחות בספורט בקריה האקדמית אונו*
בחיפה, קריית אונו, וירושלים

* בכפוף להרשמה למכללה האקדמית אונו ועמידה בתנאי הקבלה הנקבעים על ידה

כמה זה עולה?

דמי רישום 330 ש"ח
שכר לימוד 8,000 ש"ח

מתי זה?

פתיחה: 13.5.22
סיום: 30.9.22

איפה זה?

בית ספר תיכונט
רח' שושנה פרסיץ 1 תל-אביב

מה הבוגרים שלנו מספרים?

אל תסמכו עלינו, תראו מה יש למי שסיים את הקורס להגיד.

סגל מקצועי

האנשים שמעבירים את הקורס חשובים מאוד. הצוות שלנו מורכב מאנשי מקצוע מובילים בתחומם, כדי שאתם תלמדו להביא תוצאות ברמה הגבוהה ביותר.
ד"ר אליהו סדרס
יו"ר המכללה
מאמן ומורה מאמן אולימפי ומאמן לאומי בהרמת משקולות. בעל תואר ד"ר בחינוך, יו"ר איגוד הרמת המשקולות ...

מה לומדים?

מבנה ותפקוד גוף האדם: אנטומיה, פיזיולוגיה של המאמץ, תזונה האדם במנוחה ובמאמץ, מניעה וטיפול בפציעות ספורט

תכנון אימון והדרכה: תכנון אימון הכוח, אימון כוח מתפרץ – אימון בליסטי, אימון מהירות, משקל גוף והרכבו, מניעה וטיפול בפציעות ספורט, ניהול אישי וניהול חדר כושר

כושר גופני ובריאות: מבוא לאימון ואימון לבריאות, תנועה ורכיבי כושר, תורת התנועה וביומכניקה, תרגילים באימון כוח, אימון סיבולת

איך לומדים?

אנחנו מלמדים בצורה פרקטית מאוד. כמה שיותר תכלס. במהלך הקורס אתם תתנסו המון ותוכלו לצבור ביטחון כמאמנים. החלק המעשי של הקורס מתקיים באולם ובכיתה, והלימודים המדעיים מתקיימים אונליין במערכת שלנו. אתם יכולים להשלים אותם מתי ואיפה שנוח לכם.

מוכנים לטעום קצת מהלימודים במכללה?

דף הפייסבוק שלנו מלא בתוכן מקצועי שיעזור לכם להבין קצת את הראש ולשפר את איך שאתם מאמנים ומתאמנים, עוד לפני שהתחלתם את הקורס!

שאלות נפוצות

מדיניות ההנחות של המכללה מופיעה בתקנון, ניתן לקבל רק הנחה אחת, את הגבוהה ביותר.

יש קורסים ייחודיים בהם אין הנחות.

בהתאם לתקנון המכללה, מפעילה מכללת ics מנגנון הנחות קבוע מראש לפיו, בהתקיים תנאים מסויימים, יהנה הסטודנט מהנחה מסויימת בסכום שיקבע על ידי המכללה. בהתאם לתקנון כאמור, יוכל סטודנט להנות מהנחה אחת בלבד, הגבוה ביותר, בהרשמה לקורסים מסויימים הקבועים בתקנון וזאת לאחר מילוי הטפסים הנדרשים לא יאוחר מ21 יום טרם תחילת הלימודים. יובהר כי מתן ההנחה הינה בהתאם לשיקול דעתה הבלעדי של המכללה וכי באפשרותה להפסיק את מדיניות מתן ההנחות בכל זמן נתון לכלל הקורסים או לחלק מהם וזאת ללא כל הודעה מראש.

בדומה לשעורים פרונטלים בצורתם המסורתית, השיעור מועבר כשכל אחד מהסטודנטים נמצא בביתו מול מחשבו האישי ומועבר על ידי תוכנת הזום. השיעור בזום הינו שיעור אינטראקטיבי המתקיים ביום ושעה ספציפים הקבועים מראש, באופן בו המרצה והסטודנטים נמצאים יחד בשיעור, החומר מועבר בזמן אמת על ידי המרצה שרואה ושומע את הסטודנטים כך שכל אחד מהם יכול לשאול את המרצה שאלות, לבקש הבהרות וחזרות ולסכם לעצמו את הדברים.

שיעור האונליין הינו שיעור המוקלט מראש על ידי המרצה וזמין לצפיה על ידי הסטודנטים 24/7 בזמנם החופשי. דבר המאפשר גמישות בזמנים ומתאים לסטודנטים עסוקים שפספסו או חוזים לחזור/ להשלים שעור מסויים.

כן! ניתן לשלם על הקורס מהפיקדון הצה"לי.

התשלום לקורס זה במכללת ics מתאפשר על ידי שימוש בפקדון הצבאי. מימוש הפקדון יעשה על ידי מילוי טופס למימוש כספי הפקדון למטרת הכשרה מקצועית והעברתו לבנק בהתאם להנחיות המתפרסמות על ידי האגף והקרן לחיילים משוחררים.

מי שזכאי לעזרה ממשרד ממשלתי כלשהו או מרשות עירונית, ישלח למנהל סטודנטים את הטפסים שקיבל, אנו נספק את המידע המצוי בידנו לנותן המלגה.

סטודנט אשר זכאי לסיוע כספי מגוף ממשלתי כלשהו רשות עירונית, משרד העבודה, משרד הקליטה,

משרד התעסוקה וכו יעביר לידי למנהל סטודנטים את מלוא הטפסים שקיבל תוך פירוט הנתונים הנדרשים לו. מנהל הסטודנטים יעביר בהקדם האפשרי את מלוא המידע המצוי והאפשרי לידי הסטודנט או לנותן המלגה בהתאם לצורך. מכללת ics תעשה כל שביכולתה לסייע לכל סטודנט לקבל את מלוא העזרה/ המלגה אשר הוא מבקש לקבל.

לכל סטודנט אשר יעמד בכלל דרישות הקורס לרבות עמידה בציון סף מינימלי בבחינות העיוניות והמעשיות וכן יעמוד בכלל דרישות הנוכחות שיפרסמו במסגרת הקורס, תוענק תעודת מאמן כוח וכושר וגם תעודת מדריך כושר גופני אשר תאפשר לו לעבוד בכל מסגרת ספורטיבית מתאימה ולהעביר אימוני כושר למתאמנים כאמור.

תעודה נוספת תוענק לבוגרי הקורס הינה תעודת מגיש עזרה ראשונה בהתאם לסדנת העזרה הראשונה הכלולה בקורס בהיקף של 28 ש"ל.

תעודת ההסמכה אשר יקבלו בוגרי הקורס מאמן כוח וכושר – מדריכי חדר הכושר במכללת ics מהווה רישיון לעסוק אימון גופני. בוגר הקורס רשאי יהיה לאמן מתאמן בודד או קבוצת מתאמנים למטרת כושר גופני ובריאות במסגרת חדר כושר, סטודיו, אימון אישי , אימונים בפארק, בבית הלקוח או במסגרות אחרות.

מכללת ics מציעה את קורס מדריכי חדר כושר – מאמן כושר וכוח כרגע בתל אביב ובעתיד גם במיקומים נוספים. מועדי פתיחת הקורס משתנים ויפורסמו טרם פתיחת הקורסים. הקורס משלב לימודים פרונטלים בסניפים ולימודי און ליין בזום.

תוכנית לימודים ייחודית המשלבת לימודי פרקטיקה מעשית מקיפה במסגרתה יעברו הסטודנטים קורס מדריכי חדר כושר מקצועי ומקיף וקורס מאמני כושר וכוח עם לימודי תואר BA בחינוך וחברה עם התמחות בספורט בקריה האקדמית אונו ,זאת ,בכפוף להרשמה למכללה ועמידה בתנאי הקבלה הנקבעים על ידה. שילוב ייחודי זה מעניק לבוגרי המסלול את ארגז הכלים הרחב והמקיף ביותר להדרכת מתאמנים בכל רמות וסוגי האימון.

התוכנית המשולבת שמה דגש ניכר על התכונות והדרישות הקיימות ממאמן כושר מקצועי ואיכותי ובכללן יכולות חדשנות, עמידה בכללי בטיחות, מנהיגות ויזמות ובד בבד הכרות מעמיקה עם שיטות האימון השונות, דרכי יצירת ושיפור סרגל הכושר הגופני, ידע במבנה הגוף, דגשים חיוניים בתחומי התזונה ועוד.

בוגרי המסלול המשולב אשר יעמדו בכל דרישות המסלול, יזכו לקבל שתי תעודות הסמכה, האחת של מדריך חדר כושר מוסמך והשנייה של מאמן כושר וכוח, ועל ידי כך יהנו מייתרון תעסוקתי משמעותי בהשתלבות בתפקידי מפתח במסגרות האימון השונות, בעולם הרפואה המשלימה, באגודות ועמותות הספורט השונות, מכוני הספורט המשקם על כל סוגיו ועוד.

רוצים לשמוע עוד?

תשאירו לנו פרטים ונחזור אליכם מהר בטירוף.
מוזמנים גם לכתוב לנו בפייסבוק אם אתם מעדיפים!

רוצים לשמוע עוד?

תשאירו לנו פרטים ונחזור אליכם מהר בטירוף.
מוזמנים גם לכתוב לנו בפייסבוק אם אתם מעדיפים!

שם מלא:(חובה)
הסכמה
שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.

חפשו קורס באתר ICS