קורס מדריכי אומנויות לחימה

קורס מדריכי אומנויות לחימה

קורס מזורז בחודשיים !!!

נותר מקום אחרון אחד

הגעתם לשלב שאתם רוצים להדריך?
להעביר מהידע שלכם הלאה? אולי אפילו לפתוח מועדון?
הגיע הזמן להתקדם!

קורס מדריכי אומנויות לחימה מיועד למתאמנים מגיל 17 ומעלה (או בוגרי כיתה י"א) במגוון שיטות לחימה: קרב מגע, MMA, קפואירה, קונג-פו, ארניס, הגנה עצמית, הישרדות, קמפוג'יטסו, אייקידו, ועוד….
הקורס מקנה תעודת מדריך מוכרת ע"י מנהל הספורט, ומיועד לבעלי וותק של לפחות 3 שנים בתחום.

הקורס מוגדר כתכנית לימודים ייחודית ולא יינתנו בו הנחות מעבר להנחת רישום מוקדם.

כמה זה עולה?

הטבות למקדימים להירשם!

דמי רישום 330 ₪ + 5,990 שכר לימוד (6,320 ₪)

מתי זה?

מחזור יוני  24

פתיחה 7.6.24
סיום 7.8.24

לימודי מדעים בזום  בימי שני ושלישי. בשעות 17:30-22:15

מפגשים מעשיים בימי חמישי מ 16:30  ושישי בבוקר בת"א

איפה זה?

תיכון תיכונט, תל אביב
רחוב שושנה פרסיץ  1 תל אביב, חנייה חינם

 

מה הבוגרים שלנו מספרים?

אל תסמכו עלינו, תראו מה יש למי שסיים את הקורס להגיד.

סגל מקצועי

האנשים שמעבירים את הקורס חשובים מאוד. הצוות שלנו מורכב מאנשי מקצוע מובילים בתחומם, כדי שאתם תלמדו להביא תוצאות ברמה הגבוהה ביותר.

מה לומדים?

כבר שנים שאתם מתאמנים באומנויות הלחימה השונות? שיטות האיגרוף השונות, טאי צ'י, קפוארה, קרב מגע, MMA, BJJ, קונג-פו, ארניס, הגנה עצמית, הישרדות, קמפוג'יטסו, אייקידו, קיוקושינקא- הם חלק משגרת החיים היומיומית שלכם? קורס מדריכי אומנויות לחימה הוא השלב הבא והנכון עבורכם! הקורס מיועד לעוסקים בכלל השיטות והזרמים של עולם אומנויות הלחימה הנרחב. הקורס משלב עבודה רבה על המתודיקה המדוייקת של תחום ההדרכה והכל בצורה הדרגתית, נעימה ובטיחותית. במסגרת הקורס יילמדו לעומקם של דברים מגוון מיומנויות ההוראה השונות ובכלל זה יינתן דגש נרחב על ההבדל שבין לימוד וליווי מתאמנים לבין התרגול הידוע והמוכר למתאמן כבר שנים, יינתנו דגשים בנוגע לשיטות הלימוד השונות, תהליכי האצת למידה והתמודדות עם פערי גישות בין חניך למדריך. הקורס עצמו כולל פרק עיוני- מדעי בו יילמדו נושאים הנוגעים לאנטומיה, פיזיולוגיה ופסיכולוגיה והכל באוריינטציה ספורטיבית המשלבת את תורות האימון השונות. הפרק הפרקטי יותר של הקורס ייגע בתבניות ההדרכה השונות, דגשים מהותיים בכללי בטיחות בעת ביצוע תנועות, עקרונות הלחימה מול יריב אחד וכן אל מול מספר יריבים ועוד שלל נושאים מהותיים. מכללת ics מציעה לכם קורס מקיף להכשרת מדריכי אומנויות לחימה מתקדמות עם אפשרות להתמקדות והתמחות באחד מתחומי הלחימה בהתאם להכשרת התלמיד.

איך לומדים?

לימודי הזום כוללים את הנושאים הבאים: אנטומיה, פיזיולוגיה, תורת האימון ופסיכולוגיה, בימי שלישי אחה"צ בשעות 17:30-22:15

לימודי הענף (אומנויות לחימה) מתקיימים בימי שישי בשעות 08:30-14:30 וכוללים תכנים מקצועיים עיוניים ומעשיים מעולם אומנויות הלחימה. חלק זה מסתיים ב-24.2.23

מוכנים לטעום קצת מהלימודים במכללה?

דף הפייסבוק שלנו מלא בתוכן מקצועי שיעזור לכם להבין קצת את הראש ולשפר את איך שאתם מאמנים ומתאמנים, עוד לפני שהתחלתם את הקורס!

שאלות נפוצות

המכללה הישראלית לספורט הינה מוסד מוכר להכשרה מקצועית ופועלת תחת סמל מוסד מספר 6886024 04.
המכללה קיבלה רישיון לקיים לימודי הכשרה בהתאם לחוקי מדינת ישראל ובעלי הסמכות הרלוונטים.
לכן, מועמדים מתאימים יכולים לבקש עזרה במימון שכר לימוד ע"פ חוק חיילים משוחררים (הפיקדון הצה"לי), ממשרד הקליטה, משרד העבודה או מגופים כגון אתנה המעניקה מלגות לספורטאיות..
קבלת המימון/מלגה תלויה בקורס אליו מבקשים להירשם, בהתאמת המועמד/ת ללימודים ובתנאים והנהלים שקובע הגוף הרלוונטי שמציע את המימון/מלגה.

השיעור בזום הינו שיעור אינטראקטיבי המתקיים ביום ושעה ספציפים הקבועים מראש, באופן בו המרצה והסטודנטים נמצאים יחד בשיעור, החומר מועבר בזמן אמת על ידי המרצה שרואה ושומע את הסטודנטים כך שניתן לשאול את המרצה שאלות ולבקש הבהרות.

שיעור האונליין הינו שיעור שנבנה במיוחד ללמידה עצמאית, לא מדובר בשיעור רגיל מוקלט, אלא במערך הכולל מצגות, סרטוני וידאו, חומר כתוב ובחנים הניתנים אונליין. שיעורי האונליין זמינים לצפיה על ידי הסטודנטים 24/7 מה שמאפשר גמישות בזמנים. בנוסף, במערכת האונליין ניתן לגשת לכל בוחן כמה פעמים שרוצים (כל עוד הקורס פתוח) מה שמאפשר חזרה טובה יותר על החומר.

מדיניות ההנחות של המכללה מופיעה בתקנון, ניתן לקבל רק הנחה אחת, את הגבוהה ביותר.

יש קורסים ייחודיים בהם אין הנחות.

בהתאם לתקנון המכללה, מפעילה מכללת ics מנגנון הנחות קבוע מראש לפיו, בהתקיים תנאים מסויימים, יהנה הסטודנט מהנחה מסויימת בסכום שיקבע על ידי המכללה. בהתאם לתקנון כאמור, יוכל סטודנט להנות מהנחה אחת בלבד, הגבוה ביותר, בהרשמה לקורסים מסויימים הקבועים בתקנון וזאת לאחר מילוי הטפסים הנדרשים לא יאוחר מ21 יום טרם תחילת הלימודים. יובהר כי מתן ההנחה הינה בהתאם לשיקול דעתה הבלעדי של המכללה וכי באפשרותה להפסיק את מדיניות מתן ההנחות בכל זמן נתון לכלל הקורסים או לחלק מהם וזאת ללא כל הודעה מראש.

בחלק מהקורסים כמו קורס מדריכי חדר כושר, מדריכים בספורט תחרותי ואמנויות לחימה ניתן לשלם על הקורס מהפיקדון הצה"לי.

שאלו אותנו לפני הרשמה, האם לקורס הספציפי שאתם רוצים להירשם, ניתן לשלם מהפיקדון הצה"לי.

בקורסים בהם ניתן לשלם מהפיקדון, מימוש הפקדון יעשה על ידי מילוי טופס למימוש כספי הפקדון למטרת הכשרה מקצועית והעברתו לבנק בהתאם להנחיות המתפרסמות על ידי האגף והקרן לחיילים משוחררים.

מי שזכאי לעזרה ממשרד ממשלתי כלשהו או מרשות עירונית, ישלח למנהל סטודנטים את הטפסים שקיבל, אנו נספק את המידע המצוי בידנו לנותן המלגה.

סטודנט אשר זכאי לסיוע כספי מגוף ממשלתי כלשהו רשות עירונית, משרד העבודה, משרד הקליטה,

משרד התעסוקה וכו יעביר לידי למנהל סטודנטים את מלוא הטפסים שקיבל תוך פירוט הנתונים הנדרשים לו. מנהל הסטודנטים יעביר בהקדם האפשרי את מלוא המידע המצוי והאפשרי לידי הסטודנט או לנותן המלגה בהתאם לצורך. מכללת ics תעשה כל שביכולתה לסייע לכל סטודנט לקבל את מלוא העזרה/ המלגה אשר הוא מבקש לקבל.

כל סטודנט שיעמד בכל דרישות הקורס לרבות עמידה בציון סף מינימלי בבחינות העיוניות והמעשיות וכן יעמוד בכלל דרישות הנוכחות שיפרסמו במסגרת הקורס וכל הדרישות האחרות (לכל קורס יש דרישות שונות, כמו הגשת עבודות, מפגשי חובה וכו'…) תוענק תעודה מטעם המכללה הישראלית לספורט.

בוגרי הקורס יוכלו לעסוק בתחום בו הוכשרו. המכללה מקבלת מידי פעם פניות ממעסיקים פוטנציאלים במגוון תחומים ומעבירה אותם לבוגרים.

רוצים לשמוע עוד?

תשאירו לנו פרטים ונחזור אליכם מהר בטירוף.
מוזמנים גם לכתוב לנו בפייסבוק אם אתם מעדיפים!

רוצים לשמוע עוד?

תשאירו לנו פרטים ונחזור אליכם מהר בטירוף.
מוזמנים גם לכתוב לנו בפייסבוק אם אתם מעדיפים!

שם מלא:(חובה)
שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.

חפשו קורס באתר ICS