קורס מדריכי פוצ'יוולי

קורס מדריכי פוצ'יוולי

קורס מדריכי פוצ'יוולי מיועד להקנות לסטודנטים ידע רלוונטי ועדכני להעברת אימונים מהנים, מגוונים ובטוחים בפוצ'יוולי. בקורס משולבים לימודי אונליין בתחומים הבאים: אנטומיה, פיזיולוגיה, תורת האימון ומתודיקה של הדרכה ואימון, ולימודים פרונטאלים בתחום הפוצ'י וולי.

מחיר

כמה זה עולה?

4,500 ש"ח
(כולל דמי רישום בסך 330 ש"ח)

זמן

מתי זה?

תאריך פתיחה 1.9.22

תאריך סיום 31.10.22

מטרה

איפה זה?

תל-אביב

 

מה הבוגרים שלנו מספרים?

אל תסמכו עלינו, תראו מה יש למי שסיים את הקורס להגיד.

סגל מקצועי

האנשים שמעבירים את הקורס חשובים מאוד. הצוות שלנו מורכב מאנשי מקצוע מובילים בתחומם, כדי שאתם תלמדו להביא תוצאות ברמה הגבוהה ביותר.
רון בן ישי
רון בן ישי הינו מהשחקנים המובילים בעולם, ואחראי על תחומי ההכשרות בתחום הפוצ'יוולי במכללה.

מה לומדים?

ידע בסיסי לבניית תכנית אימון קצרה וארוכת טווח
בניית מערך אימון יחיד
מתודולוגיית הדרכה ואימון הפוצ'יוולי
התנסויות מעשיות בהעברת אימונים
פיתוח יכולות אישיות וקבוצתיות (מיומנויות בסיס, תנועה ועמידה במגרש, מצבי משחק, טקטיקה, מרכיבי הכושר הגופני)
ידע תיאורטי ומעשי בתכנון – ארגון – תפעול טורניר בשטח.
הקורס מוגדר כקורס ייחודי ולא יינתנו בו הנחות

איך לומדים?

אנחנו מלמדים בצורה פרקטית, כמה שיותר תכלס.
במהלך הקורס תתנסו המון ותוכלו לצבור ביטחון כמדריכים. החלק המעשי של הקורס מתקיים באולם ובכיתה,
והלימודים המדעיים מתקיימים בזום עם גיבוי במערכת האונליין שלנו.

מוכנים לטעום קצת מהלימודים במכללה?

דף הפייסבוק שלנו מלא בתוכן מקצועי שיעזור לכם להבין קצת את הראש ולשפר את איך שאתם מאמנים ומתאמנים, עוד לפני שהתחלתם את הקורס!

שאלות נפוצות

אחד הלהיטים הספורטיביים שהלכו ותפסו תאוצה מרשימה בשנים האחרונות הוא משחק הפוצ'יוולי, אשר משלב כושר גופני רב, חיזוק שרירים, יציבות ואיזון עם הנאה מקסימלית של קיץ וכיף. משחק הפוצ'יוולי, אשר מקורו בחופים של ריו דה ז'נרו שבברזיל, הינו ספורט קבוצתי ייחודי ומרגש אשר דורש מהשחקן רמה גבוה של איזון, יכולות שליטה בכדור, סיבולת לב גבוה, יכולות מיקוד ורפלקסים חדים ומהירים, המשחק מתאים לקהלי יעד שונים ומגוונים לרבות לקבוצות של צעירים או מבוגרים, נשים או גברים, כל אחד יכול להשתלב במשחק בקלות ובמהירות. אם אתה משחק פוצ'יוולי במשך זמן רב, אוהב את המשחק ומרגיש את השיפור בכושר הגופני והיציבה בזכותו, אם אתה אוהב הדרכה, אימון מתאמנים וסיוע בהשגת מטרותיהם- מכללת ics– המכללה הישראלית למקצועות הספורט מציעה לך להשתלב בקורס מדריכי פוצ'יוולי מקצועי אשר יכשיר אותך תוך פרק זמן קצר להיות מדריך מוביל ומבוקש בקרב קבוצות שחקנים שונות ומגוונות בהתאם לדרישה ההולכת וגוברת לענף זה.

התוכנית להדרכת מדריכי פוצ'יוולי נחשבת לתוכנית אטרקטיבית ומהנה המשלבת הקנייה של ידע בסיסי החיוני לצורך בנייה של תכנית אימונים קצרה וארוכת טווח בהתאם לדרישות ולצורך של המתאמן, או לחילופין בניה של מערך אימון יחיד. כמו כן יושם דגש בקורס על מתודולוגיית הדרכה הייחודית המתאימה לאימון הפוצ'יוולי אשר שונה במידה ניכרת מהמתודולוגיה הידועה למשחקי כדורגל או כדורסל לדוגמא. במהלך קורס ההדרכה יתבצעו התנסויות מעשיות רבות בהעברת אימונים, התמודדת עם תנועות לא נכונות, מתן מידע מקיף על פציעות אפשריות ודרכי הטיפול בהן ועוד והכל תוך מתן ידע תאורטי בשילוב עם מעשי. מטרתן של התנסויות אלה לייצר קמת מקצועיות גבוה, ניסיון בהדרכת משחק כדור, הכרות עם תנאי השטח הייחודיים למשחק הפוצ'יוולי וצבירת ניסיון בעבודה אל מול מתאמנים המצויים ברמות כושר שונות ומגוונות.

תנאי הקבלה לקורס מדריכי פוצ'יוולי במכללת ics, מתייחסים לרף גילאי של 16 שנים וכן ניסיון של לכל הפחות שנה אחת בענף הפוצ'יוולי עצמו או בענף תנועתיים רלוונטיים כגון הדרכת כדורגל, כדורסל או כל ענף דומה. בנוסף כל מומעד המבקש להצטרף לקורס מדריכי פוצ'יוולי יידרש לעמוד בראיון קבלה אשר ייערך על ידי סגל מרצי הקורס ויכלול בחינה של המלצות, תעודות והישגים ספורטיביים רלוונטיים. עוד יידרש המועמד להציג אישורים רפואיים עדכניים המעידים על מצב בריאותי תקין מרופא המשפחה וכן חתימה על הצהרה רלוונטית. תנאי הקבלה מהותיים אלה הם שיעידו כי המועמד אכן מתאים להיות מדריך פוצ'יוולי, הן מבחינת הכושר הגופני הנדרש והן מחינת המצב הבריאותי.

להיות מדריך פוצ'יוולי זה לשלב הנאה, משחק, חוף ים, שמש קייצית והרבה חברים עם אימון כושר גופני עצים, המפתח את שרירי הרגליים, הידיים ושרירי הליבה בזמן קצר. הדרכה של משחק הפוצ'יוולי תאפשר לך להעביר את הבילוי הזה לאנשים ולמתאמנים נוספים, אך כמובן בצורה מקצועית תוך שימת לב מקסימלית לכל אחד מהמתאמנים וזאת במטרה למנוע פציעות אפשריות ולהגביר את הכושר הגופני של כל אחד מהמתאמנים בהתאם לרמתו ולפתח אצל המתאמנים יכולות ספורטיביות גבוהות במיוחד. אם הינך מעוניין להיות מדריך פוצ'יוולי, מכללת ics– המכללה המובילה למקצועות בספורט היא המקום הנכון עבורך, תוך פרק זמן קצר תהנה משעורים ייחודיים המשלבים פרקטיקה מקצועית, הכרה לעומק של חוקי המשחק, שיפור יכולות ההדרכה והכרה של שלל השיטות להדרכה נכונה והכל תוך שמירה על רמה מקצועית גבוה ומהנה ביותר.

רוצים לשמוע עוד?

תשאירו לנו פרטים ונחזור אליכם מהר בטירוף.
מוזמנים גם לכתוב לנו בפייסבוק אם אתם מעדיפים!

רוצים לשמוע עוד?

תשאירו לנו פרטים ונחזור אליכם מהר בטירוף.
מוזמנים גם לכתוב לנו בפייסבוק אם אתם מעדיפים!

שם מלא:(חובה)
הסכמה
שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.