קורס מדריכי סטודיו ואימון פונקציונאלי

קורס מדריכי סטודיו ואימון פונקציונאלי

תמיד הרגשת שיש לך את זה, שאנשים רוצים לשמוע מה שיש לך להגיד ולהתאמן אתך..

אז בין אם החלטת להתחיל לאמן ולהרוויח כסף מהאהבה שלך לכושר וספורט,
או בגלל שרצית להעשיר את הידע לעצמך, הקורס הזה לך!

הקורס מתקיים  בת"א ובצומת ביל"ו

מחיר

כמה זה עולה?

שכר לימוד 5,990 ש"ח
כולל דמי רישום

זמן

מתי זה?

פתיחה 28.10.22

סיום 27.1.23

ימי פעילות:

בת"א ימי שישי  11:00-15:30

בצומת ביל"ו ימי שישי 11:30-16:00

 

מטרה

איפה זה?

ת"א - Next Education רח' אריה דיסנצ'יק 9

צומת ביל"ו סטודיו ויצמן-  רחוב בוסי סנט ג'ורג' 13 , קריית עקרון,

סגל מקצועי

האנשים שמעבירים את הקורס חשובים מאוד. הצוות שלנו מורכב מאנשי מקצוע מובילים בתחומם, כדי שאתם תלמדו להביא תוצאות ברמה הגבוהה ביותר.
יניב ליברמן
יניב הינו אחד ממובילי המגמות והחדשנות בעולם הפיטנס ואימוני הסטודיו בישראל. בעל ניסיון רב שנים בהד...

מה לומדים?

בחלק שעוסק בהדרכת אימונים בסטודיו תלמדו:

איך להעביר שיעורים בסטודיו, אוצר תרגילים, שימוש באביזרים כגון משקוליות, גומיות, מדרגה... איך בונים שיעור איך מתאימים אותו למתאמנים שהם לא אותה רמת כושר, איך מתכננים התקדמות משיעור לשיעור..

בחלק שעוסק בהדרכת אימונים פונקציונאלים תלמדו:

ביצוע נכון של טכניקות יסוד וגם איך ללמד אותן, תכנון והעברת אימוני כוח לקבוצות ומה זה בעצם אימון פונקציונאלי, או כמו שנהוג לאמר אמלנו במכללה, "פונקציונאלי למה?..."

איך לומדים?

אנחנו מלמדים בצורה פרקטית מאוד. כמה שיותר תכלס. במהלך הקורס אתם תתנסו המון ותוכלו לצבור ביטחון כמאמנים. החלק המעשי של הקורס מתקיים באולם ובכיתה, והלימודים המדעיים מתקיימים אונליין במערכת שלנו. אתם יכולים להשלים אותם מתי ואיפה שנוח לכם.

מוכנים לטעום קצת מהלימודים במכללה?

דף הפייסבוק שלנו מלא בתוכן מקצועי שיעזור לכם להבין קצת את הראש ולשפר את איך שאתם מאמנים ומתאמנים, עוד לפני שהתחלתם את הקורס!

שאלות נפוצות

המכללה הינה מוסד מוכר להכשרה מקצועית בעלת סמל מוסד 04-586024 ממשרד החינוך
בנוסף, למכללה יש רישיון ממשרד התרבות והספורט, בחתימת שר התרבות וספורט, לקיים קורסים להכשרת מאמנים ומדריכים
תחת חוק ספורט, בכ- 30 תחומי הסמכה שונים בספורט.

שיעור בזום מתקיים בשעה נתונה שבה גן המרצה וגם הסטודנטים נמצאים יחד בשיעור, הסטודנט יכול לשאול את המרצה שאלות והשיעור הינו אינטראקטיבי.

שיעור אונליין הוא מוקלט מראש וזמין לסטודנטים 24/7 בזמנם החופשי.

בדומה לשעורים פרונטלים בצורתם המסורתית, השיעור מועבר כשכל אחד מהסטודנטים נמצא בביתו מול מחשבו האישי ומועבר על ידי תוכנת הזום. השיעור בזום הינו שיעור אינטראקטיבי המתקיים ביום ושעה ספציפים הקבועים מראש, באופן בו המרצה והסטודנטים נמצאים יחד בשיעור, החומר מועבר בזמן אמת על ידי המרצה שרואה ושומע את הסטודנטים כך שכל אחד מהם יכול לשאול את המרצה שאלות, לבקש הבהרות וחזרות ולסכם לעצמו את הדברים.

שיעור האונליין הינו שיעור המוקלט מראש על ידי המרצה וזמין לצפיה על ידי הסטודנטים 24/7 בזמנם החופשי. דבר המאפשר גמישות בזמנים ומתאים לסטודנטים עסוקים שפספסו או חוזים לחזור/ להשלים שעור מסויים.

מדיניות ההנחות של המכללה מופיעה בתקנון, ניתן לקבל רק הנחה אחת, את הגבוהה ביותר.

יש קורסים ייחודיים בהם אין הנחות.

בהתאם לתקנון המכללה, מפעילה מכללת ics מנגנון הנחות קבוע מראש לפיו, בהתקיים תנאים מסויימים, יהנה הסטודנט מהנחה מסויימת בסכום שיקבע על ידי המכללה. בהתאם לתקנון כאמור, יוכל סטודנט להנות מהנחה אחת בלבד, הגבוה ביותר, בהרשמה לקורסים מסויימים הקבועים בתקנון וזאת לאחר מילוי הטפסים הנדרשים לא יאוחר מ21 יום טרם תחילת הלימודים. יובהר כי מתן ההנחה הינה בהתאם לשיקול דעתה הבלעדי של המכללה וכי באפשרותה להפסיק את מדיניות מתן ההנחות בכל זמן נתון לכלל הקורסים או לחלק מהם וזאת ללא כל הודעה מראש.

קורס סופרקואוצ' אינו מכשיר מדריכים לחדר הכושר ולכן לא ניתן להדריך עם תעודה זו בתוך חדר כושר.

אם אתם מעוניינים להדריך בתוך חדר כושר, ממליצים לכם להסתכל על קורס מדריכי חדר כושר.

בוגרי קורס סופר קאוצ' יזכו לקבל מספר תעודות הסמכה עם סיום כל חובות הקורס, תעודות אלה כוללות תעודת מאמן אישי, תעודת מדריך סטודיו, מדריך לאימון רצועות, מדריך לאימון פונקצוינאלי ומדריך OUTDOOR. כל אחת מתעודות אלה תפתח בפניכם דלת תעסוקתית ותאפשר לכם לעבוד בשלל סוגי הדרכות וקהלים.

תנאי הקבלה הבסיסיים לקורס סופר קואוצ' אשר מציע לבוגריו מספר הסמכות המשולבות יחד בקורס אחד כוללים דרישת גיל מינימאלי של 16 שנים, אישור וותק המעיד על לפחות שנה נסיון בפעילות גופנית מסודרת או רקע תנועתי רלוונטי וכן ההצגת אישור רפואי מעודכן מהחודשיים האחרונים המעיד על מצב רפואי תקין.

הקורס להסמכת סופר קאוצ' אשר בסופו יהנו הבוגרים מ-5 הסמכות שונות אורך כ-178 שעות לימוד אשר חלקן יועברו בצורה פרונטלית מעשית וחלקן יועברו און ליין באמצעות תוכנת הזום. הלימודים באמצעות הזום בחלקם יהיו לימודים מוקלטים בהם ניתן לצפות מספר פעמים ללא הגבלה.

רוצים לשמוע עוד?

תשאירו לנו פרטים ונחזור אליכם מהר בטירוף.
מוזמנים גם לכתוב לנו בפייסבוק אם אתם מעדיפים!

רוצים לשמוע עוד?

תשאירו לנו פרטים ונחזור אליכם מהר בטירוף.
מוזמנים גם לכתוב לנו בפייסבוק אם אתם מעדיפים!

שם מלא:(חובה)
הסכמה
שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.